Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани пират врътка deus 5000 prodavam грунда маск TEKNETICS miladinka Майнлаб tesoro lorenz nexus wave Minelab GOLD VANQUISH Fisher Coil Spectrum kupuvam Simplex nokta mask голден
 

 Нощно търсене??

Go down 
+29
sdsds
deultum
Kopacha
Hadjiev
vvurbanov
maas7eer
borislav123
mario321
Трибал-М
ники колев
VIKING
neliobolcheva
kelesis_ss
hagemon4o
pgd
maistora2
Vergilius
ztec
hfy
goldhunter
Asusbg
monetar
NERON
djasko
Primus Pilus
Komoda
stan960
diabloGT
BEKS
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Юли 13, 2012 12:05 am

Ако трябва да бъда откровен , аз също съм против нощното търсене , макар , че тръпка има, но колегата по -горе точно го каза предпочита през деня. През нощта единствено си заслужава ако почти 100% си сигурен , че там е обект , който пуска сериозни неща иначе не си заслужава.
Върнете се в началото Go down
neliobolcheva
Новобранец
Новобранец




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: n   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Юли 13, 2012 5:07 pm

В тия горещини нощното търсене е единствения вариант за нивите.
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Юли 13, 2012 5:57 pm

neliobolcheva написа:
В тия горещини нощното търсене е единствения вариант за нивите.
Оболчева ношно време се правят други работи някой може та грабне през ноща из нивите. секс Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Юли 13, 2012 7:14 pm

Много яко колега . Хората по нивите правят други работи ние ще ходим да им светим девушка : super21
Върнете се в началото Go down
ники колев
Новобранец
Новобранец
ники колев



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Мар 22, 2013 1:52 pm

Мое мнение: с това нощно търкане, само можем да караме още повече хората да вярват, че практикуването на металдетектинг е незаконно...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyПет Мар 22, 2013 2:09 pm

VIKING написа:
neliobolcheva написа:
В тия горещини нощното търсене е единствения вариант за нивите.
Оболчева ношно време се правят други работи някой може та грабне през ноща из нивите. секс Laughing

Секс се прави по всяко време на денонощието и почти навсякъде.Зависи кога и къде те споходи тръпката.С търсенето не е по-различно,нали и то доставя удоволствие..."Ако нямаш пердета,а комшиите са любопитни,ще действаш по тъмно".
Иначе и двете занимания са обект на"висок морал".
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 4:20 pm

Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 4:49 pm

Аз пък ходя предимно нощем. Доста спокойно и не се притеснявам от изненади. Smile  Особено когато е пълнолуние е идеално.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 6:09 pm

mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 6:41 pm

maas7eer написа:
mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Ами те ги остави бракониерите, те нищо няма ти направят, може само да им се покефиш, ама те набарат няколко големи каракачанки и ще се почустваш като прясна пържола Laughing 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 6:49 pm

borislav123 написа:
Аз пък ходя предимно нощем. Доста  спокойно и не се притеснявам от изненади. Smile  Особено когато е пълнолуние е идеално.
Е знам колега знам super21  ама опъни една мастика преди това да не те боли корема  Cool Cool Cool 
 мечта 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:02 pm

mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Ами те ги остави бракониерите, те нищо няма ти направят, може само да им се покефиш, ама те набарат няколко големи каракачанки и ще се почустваш като прясна пържола Laughing 


Вярно много се кефя  Very Happy обаче възниква въпрос със светкавичен отговор ,дали да залегнеш ,или пък да побегнеш  Very Happy в първият случай съм глиган а във втория сръндак  Shocked Very Happy Very Happy Very Happy 


 бира 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:11 pm

maas7eer написа:
mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Ами те ги остави бракониерите, те нищо няма ти направят, може само да им се покефиш, ама те набарат няколко големи каракачанки и ще се почустваш като прясна пържола Laughing 


Вярно много се кефя  Very Happy обаче възниква въпрос със светкавичен отговор ,дали да залегнеш ,или пък да побегнеш  Very Happy в първият случай съм глиган а във втория сръндак  Shocked Very Happy Very Happy Very Happy 


                                   бира 
Колега тука много си прав  Cool  аз ако ги срещна, ще легна на земята като на легло, че като хвана да бягам ще ме помислят наистина за глиган Laughing  Cool  Cool  Cool 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:19 pm

mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Ами те ги остави бракониерите, те нищо няма ти направят, може само да им се покефиш, ама те набарат няколко големи каракачанки и ще се почустваш като прясна пържола Laughing 








Вярно много се кефя  Very Happy обаче възниква въпрос със светкавичен отговор ,дали да залегнеш ,или пък да побегнеш  Very Happy в първият случай съм глиган а във втория сръндак  Shocked Very Happy Very Happy Very Happy 


                                   бира 
Колега тука много си прав  Cool  аз ако ги срещна, ще легна на земята като на легло, че като хвана да бягам ще ме помислят наистина за глиган Laughing  Cool  Cool  Cool 





Казвам го защото веднъж един познат се улучи и ми каза ,че съм приличал на глиган  Shocked 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:19 pm

За мастиката ще е хубаво Cool ама все аз карам да му се не види Very Happy 
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:31 pm

За кучетата си вземи пиратки.Много са ефикасни ,бягат песовете та чак квичат.Тук в центъра на Мартен имаше глутница кучета ,която го смяташе за своя територия.Сега не идват ,тези които минат само като видят кибрит или запалка не чакат да запалиш пиратката.Оня ден метнах една на някакво заспало под дървото куче.Само като чу на сън драскането на кибрита дорде пламне  клечката беше при рейсовата спирка.Додето гръмне пиратката вече беше стигнало ресторанта на Здравко Фърчилото ,който е на 100 метра от мойта лафка.Че уплаши и две невинни котки дето се навъртаха покрай кръчмата. Razz
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:37 pm

maas7eer написа:
mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
maas7eer написа:
mario321 написа:
Нощем да търсим е предимство че може да при слушаме места които през деня минават хора, това е добре но дали няма опасност да ни нападнат овчарски кучета, аз съм търсил през нощта 6-7 пъти но сам си викал ако ни нападнат овчарски те пазачи кучета ще ни изпохапят.


Овчарските кучета ще ти се сторят като детско приключение  Very Happy в сравнение с бракониерите ,които не са с ловджийски пушки  Very Happy и както си върви някаква кола, светва някакъв чудовищен фар и се почва гърмел  Very Happy 
Ами те ги остави бракониерите, те нищо няма ти направят, може само да им се покефиш, ама те набарат няколко големи каракачанки и ще се почустваш като прясна пържола Laughing 








Вярно много се кефя  Very Happy обаче възниква въпрос със светкавичен отговор ,дали да залегнеш ,или пък да побегнеш  Very Happy в първият случай съм глиган а във втория сръндак  Shocked Very Happy Very Happy Very Happy 


                                   бира 
Колега тука много си прав  Cool  аз ако ги срещна, ще легна на земята като на легло, че като хвана да бягам ще ме помислят наистина за глиган Laughing  Cool  Cool  Cool 





Казвам го защото веднъж един  познат се улучи и ми каза ,че съм приличал на глиган  Shocked 
Да колега вярвам ти Cool то аз много пати сам си викал ако някой пиян ловец ме обърка за дивеч то поне дано не ме уцели, а най много се притеснявам когато промивам самородки на реката тогава могат също си помислят че сам дивеч който е за вода, трябва се пазим Wink  Cool 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 7:41 pm

vvurbanov написа:
За кучетата си вземи пиратки.Много са ефикасни ,бягат песовете та чак квичат.Тук в центъра на Мартен имаше глутница кучета ,която го смяташе за своя територия.Сега не идват ,тези които минат само като видят кибрит или запалка не чакат да запалиш пиратката.Оня ден метнах една на някакво заспало под дървото куче.Само като чу на сън драскането на кибрита дорде пламне  клечката беше при рейсовата спирка.Додето гръмне пиратката вече беше стигнало ресторанта на Здравко Фърчилото ,който е на 100 метра от мойта лафка.Че уплаши и две невинни котки дето се навъртаха покрай кръчмата. Razz





Веднъж се бяха развили едни чакали и един приятел ми вика Very Happy гледай как ще ги разгоня ей сега ,хвърли десетина пиратки от които нито една не гръмна  Very Happy почеса се няколко пъти и каза ай да си вървим  Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: .    Нощно търсене?? - Page 2 EmptyНед Апр 13, 2014 8:36 pm

колеги не6то караконджури или дъхове не6то сенки виждал и е ?? прес но6та??? ас няколко пъти хоих с жената и о6те там по4на4на да вика 4е някои ни гледал от дурветата ...и 4увала не6то...после на няколко но6ти се буде6е 4е някои е на вратата ни или на прозореца сенки.... я си признаите ако има някои такива историии :Д  cat cat cat cat What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face 
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 11:54 am

През нощта има доста тръпка , аз също в повечето случаи предпочитам нощем да ходя , подсветката на GARRETT-a ми е доста полезна.Имал съм така доста кумични ситуации , за щастие все още не съм пушкан.Е имаше няколко изненади , но то май е в реда на нещата.Относно самодиви , вампири и тем подобни , аз лично не си спомням да съм виждал нещо подобно , въпреки , че доста мераклии за нощно косене , които съм водил с мен , са ми казвали че са виждали.Е то обикновено втори път не съм ги водел , щото става досадно , цитирам : "-Там нящо светка! , -Там нящо шумка! , -Там нящо мина! - Там нящо изсъска!" , е , ако изкряска и някоя сова става още по-голям цирк.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 7:05 pm

Ами ако шумка някоя лисица и изръмжи със зъбитеLaughing  на мен една така през деня ми изръмжа Mad та бая се почудих дали да минаShocked  та ако се случи през нощта и тогава цирк голям affraid учудване 
Laughing Laughing Laughing  
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 7:31 pm

Няма страшно през нощта не можеш да я видиш лисицата. Чакали всеки път чувам как вият но те са безопасни. Кеф си е да търсиш нощем. Спокойствието си е пълно. Аз ходя най вече нощем. Smile 
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 9:34 pm

чакалът напада ако си по нисък от него така че не се заседявайте много клекнали

Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyВто Май 13, 2014 10:43 pm

Понеже съм нямал неталотърсачи с подсветка,на два пъти ми се случва да махам с намалена почти до минимум чувствителност  Very Happy  Махам 30-40мин без или с плитки сигнали ...и се усъмнявам по някое време,че има нещо(преди това съм си играл в къщи с намален сенс)  Shocked 
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




Нощно търсене?? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нощно търсене??   Нощно търсене?? - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 12:10 am

mario321 написа:
Ами ако шумка някоя лисица и изръмжи със зъбитеLaughing  на мен една така през деня ми изръмжа Mad та бая се почудих дали да минаShocked  та ако се случи през нощта и тогава цирк голям affraid учудване 
       Laughing Laughing Laughing  

При мене се случи веднъж да срещна три язовеца на едно място , само изсхъскаха и лека полека си тръгнаха по пътя  bounce 
Върнете се в началото Go down
 
Нощно търсене??
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Уреди за нощно виждане
» Търсене с магнит
» Подводно търсене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: