Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka Simplex GOLD Spectrum nokta 5000 wave Майнлаб tesoro маск lorenz нишани врътка TEKNETICS голден Fisher VANQUISH mask nexus kupuvam пират Minelab prodavam deus Coil грунда
 

 souverighn gt помощ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
lord_dairon
Новобранец
Новобранец
lord_dairon



souverighn gt помощ Empty
ПисанеЗаглавие: souverighn gt помощ   souverighn gt помощ EmptyВто Авг 11, 2009 7:10 pm

колеги някой може ли да ми помогне с настройките на машинката какви са най оптималните настройки някакжи препоръки и прояие полезни работи благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




souverighn gt помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: souverighn gt помощ   souverighn gt помощ EmptyСъб Авг 29, 2009 5:18 pm

[quote="lord_dairon"]колеги някой може ли да ми помогне с настройките на машинката какви са най оптималните настройки някакжи препоръки и прояие полезни работи благодаря предварително[/quote

souverighn gt помощ Dsc01712


Понежи много колеги ме питат за настройките на соверена !!!!!!!! Ако някой работи на други да даде инфо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
 
souverighn gt помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» помощ
» Помощ
» помощ?????

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: