Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    5000 lorenz нишани mask GOLD TEKNETICS Spectrum Minelab голден nokta tesoro грунда пират Майнлаб wave deus Fisher nexus Simplex маск miladinka prodavam kupuvam Coil VANQUISH врътка
     

     днеска пристигна ......

    Go down 
    +12
    топи
    comander
    joro i
    sitalk
    djasko
    zempar
    vasilevs
    nik
    aiko
    NERON
    slavitoooo
    pgd
    16 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3
    АвторСъобщение
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 3:02 pm

    топи написа:
    ти нали имаш предвид обекта зад полигона зад мината.ако е тои доста е обран
    доколкото схванах става въпрос за Мина Черно Море
    я разкажи за тамошните обекти , имам рода там и кат ходя на гости да си вземам и машината , еСЕто ще работи ли там
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 3:31 pm

    правилно си разбрал коле га не мисля че има почва в бг където се то да не работи добре никакьв проблем иза тук а обекти много хващаш рудник посока страцин или мината язовира около самия него но ти казвам всичко на около е пребито керамика ври цветно нищо Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 3:37 pm

    а около марин дере как е , источно от рудник
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 3:54 pm

    топи къде изчезна бе човек да не метна твоя обект вярвам събираш сребърните льжици като гьби надявам се поне да е така оглеждаи се внимателно че може и маски да наизкачат Razz
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 3:59 pm

    тука съм бате,кажи.маски не ща.не участвам в световни конспирации Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:08 pm

    zempar написа:
    топи написа:
    ти нали имаш предвид обекта зад полигона зад мината.ако е тои доста е обран
    доколкото схванах става въпрос за Мина Черно Море
    я разкажи за тамошните обекти , имам рода там и кат ходя на гости да си вземам и машината , еСЕто ще работи ли там
    до мината много е блъскано там.пробваи на язовира на с.Оризаре.то има и други обекти но келешите не ги казват
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:10 pm

    земпар в този раион не сьм ходил от година колеги те от там си продадоха на половин машините а ги купиха за по 6000 лв миналата година другите ги засичам около карнобатско се ти се сам какво остана в района им на дерето ходих нищо макар да са вадели гьрне денари там Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    vasilevs
    Новобранец
    Новобранец
    vasilevs



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:12 pm

    то и карнобатско много бито макар 4е обекти много
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:17 pm

    топи защо мислиш батйо че имат други обекти в раиона а блъскат път от карнобат на татака мислиш ли че са прости тези лисици Twisted Evil
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:20 pm

    оризаре ми остава малко далече , мисълта ми беше като отида на гости в рудник и излязя зя 2-3 часа да не се лутам , но тя тръпката е и сам да си намериш обекта
    като дете съм пораснал по баирите на рудник и ги познавам добре , но кой ти са е заглеждал тогава по антични селища , още по него време имаше табани , а ние пишлеметата си мислехме че са окопи останали от военни занятия Laughing
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 4:31 pm

    земпар значи знаеш какви неща са вадили там в началото на 90те
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 6:54 pm

    zempar написа:
    оризаре ми остава малко далече , мисълта ми беше като отида на гости в рудник и излязя зя 2-3 часа да не се лутам , но тя тръпката е и сам да си намериш обекта
    като дете съм пораснал по баирите на рудник и ги познавам добре , но кой ти са е заглеждал тогава по антични селища , още по него време имаше табани , а ние пишлеметата си мислехме че са окопи останали от военни занятия Laughing
    то и аз така с моя обект.50 пъти съм минавал от там като малък а едва преди 2 дена ме светнаха какво има там.а ми е на 1 км. от нас
    Върнете се в началото Go down
    ivan113
    Преторий
    Преторий
    ivan113



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyСря Дек 16, 2009 10:42 pm

    топи написа:
    zempar написа:
    оризаре ми остава малко далече , мисълта ми беше като отида на гости в рудник и излязя зя 2-3 часа да не се лутам , но тя тръпката е и сам да си намериш обекта
    като дете съм пораснал по баирите на рудник и ги познавам добре , но кой ти са е заглеждал тогава по антични селища , още по него време имаше табани , а ние пишлеметата си мислехме че са окопи останали от военни занятия Laughing
    то и аз така с моя обект.50 пъти съм минавал от там като малък а едва преди 2 дена ме светнаха какво има там.а ми е на 1 км. от нас
    то ако го тарка6 с багети фаида ьок виж с багер Very Happy Very Happy Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyЧет Дек 17, 2009 6:35 am

    какъв багер бе бате.равна нива е там.сенокосачка ми трябва или някое гладно магаре Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    MONETATA
    Новобранец
    Новобранец




    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyЧет Дек 17, 2009 1:29 pm

    и на мене ми трябва магаре скара :yes:
    Върнете се в началото Go down
    twin.peaks
    Новобранец
    Новобранец




    днеска пристигна ...... - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 3 EmptyВто Яну 05, 2010 10:45 pm

    comander написа:
    pgd написа:
    с циболата не съм ходил на тежка почва но мисля че има предимство пред вакоерото първо заради фиксирания грунд и втора работя с дд антена . с вакоерото съм ходил около мина черно море и между ахелой и тънково и се държеше доста спокойно естествено дълбочината пада но вади цвят.....между другото сега се сетих правихме тест с един колега който работи с нашенска машина не знам точно каква сложихме цвят под дебела подова керамика на него му го режа циболата си го даде цвят
    колега по много мачкани обекти ходиш те са се преключени.

    не са,не са преключени;встрани от керемидите,кесийки се търкаляха до скоро,ина дълбоко все още има Wink
    Върнете се в началото Go down
     
    днеска пристигна ......
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Днеска сигурно сте всички по къра...

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
    Идете на: