Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
TEKNETICS mask deus Minelab VANQUISH голден Fisher 5000 GOLD kupuvam маск Coil нишани врътка Simplex грунда tesoro prodavam nokta Майнлаб wave пират lorenz Spectrum miladinka nexus
 

 сузукито е най

Go down 
+38
FELIX
bakusho
RelicHuntingVT
ДимитърЪ
ivanasen
Gordian
handjata
evlogi84
micronta 3001
zaki83
кирката
jordan_nenov
ivdebul
borisov
godech
CLASSICA
emilio
tepes
spartak
Yamaha
топи
nasko75
indi
dark
stan960
PlovdivTrakiq
ulpia.au
Aemilivs
tatoos_dd
monetar
тато
mdetectors.bg
laki
NERON
karcho
d.dr
AlexP
lorencox
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyПет Авг 31, 2012 11:19 am

кирката написа:
ти остави др бряг ако те хване да не вземе да те опне секс

Точно това имам впредвид, като казвам че ще отида на другия бряг...
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 2:32 pm

Да обновя малко темата! За мен най подходящ за тази цел е мотор. Много по проходим от всеки един джип , по икономичен и лесен за поддръжка. Аз лично имам един Иж планета 2 от първите със късите скорости и с малко преработка по окачване двигател и гуми , си го направих идеален за тази цел.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 2:38 pm

zaki83 написа:
Да обновя малко темата! За мен най подходящ за тази цел е мотор. Много по проходим от всеки един джип , по икономичен и лесен за поддръжка. Аз лично имам един Иж планета 2 от първите със късите скорости и с малко преработка по окачване двигател и гуми , си го направих идеален за тази цел.

Тъй-тъй, ама в жипката може да качиш доста багаж, пък и като рече да завали има къде да се скриеш.
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 3:10 pm

jordan_nenov написа:
zaki83 написа:
Да обновя малко темата! За мен най подходящ за тази цел е мотор. Много по проходим от всеки един джип , по икономичен и лесен за поддръжка. Аз лично имам един Иж планета 2 от първите със късите скорости и с малко преработка по окачване двигател и гуми , си го направих идеален за тази цел.

Тъй-тъй, ама в жипката може да качиш доста багаж, пък и като рече да завали има къде да се скриеш.
Така е разбира се! И двата превоза си имат предимства и недостатъци.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 3:22 pm

-От вече месец са сдобих със Субару Вивио 4WD направо ма кефи яката а най вече това че с една каска бензин съм на 100км. разстояние......................... Smile
Върнете се в началото Go down
micronta 3001
Новобранец
Новобранец
micronta 3001



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 4:11 pm

и ас сам на мнението на колегата zaki83 за мотора ас имам 1 симсон с 50 и симсон ендуро и навсякъде хода с тях нямат чупене най много да спукам гума иначе са екстра па и икономични закачам 1 малко ремарке 100см на 80см с 2 гуми и пътувам Wink Very Happy Wink
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 4:22 pm

В подкрепа на моторите, ще кажа, че ако дойдат онези с бурканите на покривите, с моторя има да ме гони през гората...
Предлагам да се спрем на вариант АТВ - ни мотор, ни кола. Компромис.
Smile
Върнете се в началото Go down
micronta 3001
Новобранец
Новобранец
micronta 3001



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 4:28 pm

колега jordan_nenov мене вече ме гониха с 1 лада нива докато изпробвах гъдулката ама при дъбова та гора се отказаха лада нива още не може да минава през дърветата като енело като са гъсти
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 5:53 pm

jordan_nenov написа:
В подкрепа на моторите, ще кажа, че ако дойдат онези с бурканите на покривите, с моторя има да ме гони през гората...
Предлагам да се спрем на вариант АТВ - ни мотор, ни кола. Компромис.
Smile
super21 а тъи.аз съм с това http://atv-bg.net/revuta/TRX700XX/1.jpg и това http://www.defender2.net/gallery/albums/userpics/10152/normal_Range%20Rover%20Classic.jpg
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 9:20 pm

топи написа:
jordan_nenov написа:
В подкрепа на моторите, ще кажа, че ако дойдат онези с бурканите на покривите, с моторя има да ме гони през гората...
Предлагам да се спрем на вариант АТВ - ни мотор, ни кола. Компромис.
Smile
super21 а тъи.аз съм с това http://atv-bg.net/revuta/TRX700XX/1.jpg и това http://www.defender2.net/gallery/albums/userpics/10152/normal_Range%20Rover%20Classic.jpg

Евала ТОПИ ! Това са машините за всички хобита свързани с природата, гората, язовира, реката и на комшията жената !!!
Със здраве да си ги караш и никога да нете гони мечката и ония със сирените и бурканите. Щото те се изхитриха и вече не те гонят а те чакат...
Късмет !
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 1:11 am

Аз си мечтая, за едно такова унимог
сузукито е най - Page 3 MB-Unimog-gruen-090510-03
Някой има ли информация къде мога да намеря?
Върнете се в началото Go down
evlogi84
Новобранец
Новобранец
evlogi84



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 1:43 am

Аз карам рено 9 но се обзалагам,кола за кола със всеки,че от където мине джип без двоино и аз ще мина.Естествено да е с нормално окачване а не е с офроуд или с шнорхел(за хората които не знаят това е филтъра за въздух изкаран на високо).Ако не ми вярвате питайте хората от бреслал болкан 2012 г.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 7:37 am

tepes написа:
Аз си мечтая, за едно такова унимог
сузукито е най - Page 3 MB-Unimog-gruen-090510-03
Някой има ли информация къде мога да намеря?
и аз съм му хвърлил око отдавна но само цената ме спира http://suchen.mobile.de/lkw-inserat/mercedes-benz-unimog-u400-winterdienst-reutlingen/173714869.html?lang=en&pageNumber=4&__lp=4&scopeId=TO75&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelDescription=unimog&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&vehicleCategory=TruckOver7500&segment=Truck&negativeFeatures=EXPORT&grossPrice=false .иначе по старите модели са на приемливи цени http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 11:14 pm

evlogi84 написа:
Аз карам рено 9 но се обзалагам,кола за кола със всеки,че от където мине джип без двоино и аз ще мина.Естествено да е с нормално окачване
а не е с офроуд или с шнорхел(за хората които не знаят това е филтъра за въздух изкаран на високо).Ако не ми вярвате питайте хората от бреслал болкан 2012 г.


маи,маи си спал отвит колега,и като си се събудил двата пръста са ти били в контакта,и чаршафа в г.за

Върнете се в началото Go down
evlogi84
Новобранец
Новобранец
evlogi84



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 12:25 am

Ако си във варненски окръг мога да ти направя демонстрация.Ако ли не здраве да е.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 8:51 am

handjata написа:
evlogi84 написа:
Аз карам рено 9 но се обзалагам,кола за кола със всеки,че от където мине джип без двоино и аз ще мина.Естествено да е с нормално окачване
а не е с офроуд или с шнорхел(за хората които не знаят това е филтъра за въздух изкаран на високо).Ако не ми вярвате питайте хората от бреслал болкан 2012 г.


маи,маи си спал отвит колега,и като си се събудил двата пръста са ти били в контакта,и чаршафа в г.за

Razz и аз се чудех каква ли е причината да я напише тая глупост пък то виж ква била
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 10:40 am

Той човека е казал, "джип без двойно", вероятно има в предвид "паркетник" и сигурно е прав
--------------------
Точно такова старо унимог търся, това на снимката по-горе е за абитуренти Smile , такова лъскаво, ще ми е жал да го опъна по деретата в Родопите



Последната промяна е направена от tepes на Съб Апр 06, 2013 11:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 11:10 am

tepes написа:
Той човека е казал, "джип без двойно", вероятно има в предвид "паркетник" и сигурно е прав
--------------------
Точно такова старо унимог търся, това на снимката по-горе е за абитуренти Smile , такова лъскаво, ще ми е жал да го опъна по деретата в Родопите
и паркетник да е пак ще го бие по клиренс

п.с-пуснах ти унимог на мобилето но сега ми дава мотори на линка.ако не си ги видял избери -мерцедес модел-унимог и избираи Very Happy
.това където си го пуснал е с доработено окачване и малко скъпо ще доиде
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 11:45 am

топи написа:
tepes написа:
Той човека е казал, "джип без двойно", вероятно има в предвид "паркетник" и сигурно е прав
--------------------
Точно такова старо унимог търся, това на снимката по-горе е за абитуренти Smile , такова лъскаво, ще ми е жал да го опъна по деретата в Родопите
и паркетник да е пак ще го бие по клиренс

п.с-пуснах ти унимог на мобилето но сега ми дава мотори на линка.ако не си ги видял избери -мерцедес модел-унимог и избираи Very Happy
.това където си го пуснал е с доработено окачване и малко скъпо ще доиде
То го ударихме малко на мечти Хаиде и аз да добавя нещо- https://www.facebook.com/photo.php?fbid=452284514800006&set=t.100002414405425&type=3&theater това е на един селски.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 11:52 am

Нали, за това живеем, да осъществяваме мечтите си Smile
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 1:08 pm

zaki83 написа:
топи написа:
tepes написа:
Той човека е казал, "джип без двойно", вероятно има в предвид "паркетник" и сигурно е прав
--------------------
Точно такова старо унимог търся, това на снимката по-горе е за абитуренти Smile , такова лъскаво, ще ми е жал да го опъна по деретата в Родопите
и паркетник да е пак ще го бие по клиренс

п.с-пуснах ти унимог на мобилето но сега ми дава мотори на линка.ако не си ги видял избери -мерцедес модел-унимог и избираи Very Happy
.това където си го пуснал е с доработено окачване и малко скъпо ще доиде
То го ударихме малко на мечти Хаиде и аз да добавя нещо- https://www.facebook.com/photo.php?fbid=452284514800006&set=t.100002414405425&type=3&theater това е на един селски.
не ти се отваря линка.аз пък се подмокрям вечер за еи това Very Happy http://encarsglobe.com/data_images/gallery/01/gaz-tigr-233014/gaz-tigr-233014-01.jpg
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyСъб Апр 06, 2013 3:07 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/198/45937845228451480000618.jpg/ дано се е качила
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 8:57 am

zaki83 написа:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/198/45937845228451480000618.jpg/ дано се е качила
брех.какво е туи чудо.дефендър ли е.мяса на сдвоен дефендър с Г-классе Very Happy
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 9:46 am

топи написа:
zaki83 написа:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/198/45937845228451480000618.jpg/ дано се е качила
брех.какво е туи чудо.дефендър ли е.мяса на сдвоен дефендър с Г-классе :
Мисля ,че е Мерцедес Г Тунинга му го правиха в Англия. Мисля ,че му излезе около 40000паунда.
Върнете се в началото Go down
Gordian
Новобранец
Новобранец
Gordian



сузукито е най - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сузукито е най   сузукито е най - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 7:48 pm

Мисля че надценявата УНИМОГА.Виждал съм го как закъсва това чудо на Мерцедес.
Също и не трудно се претърлкува по байра,по добре е джипа,повярвайте ми .
Върнете се в началото Go down
 
сузукито е най
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: