Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Spectrum Fisher 5000 kupuvam deus lorenz Simplex нишани Minelab пират GOLD tesoro nexus wave Майнлаб nokta голден prodavam Coil врътка TEKNETICS VANQUISH маск miladinka грунда
 

 Мнениа за Мinelab Sovereign GT

Go down 
+13
jorodi
vasilevs
zempar
dukavataz
мерцедес G
didoneta@abv.bg
pechkata
sc
мерцедес G клас
silver
denarr
sony147
deadman_
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 5:14 pm

(denarr)Tова са доста сериозни приказки колега караш ме да се кефя сам избрал соверена!
интересно ми е че малко хора споделчт мнение по темата!защо ли? Basketball
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 5:52 pm

голяма роля играе и касмета....аз имам познат които си оправи живота с МИЛАДИНКА просто 3447 денара се оказаха под антената му,,, 4е е добар соверена сам сагласен но има и недостатаци ,а мускетара е релик масина с ниски 4естоти на работа , за замарсено е много неподходящ ...
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 5:56 pm

за6тото са се набутали с пари и 6те си фалат ласкавите апарати до дупка.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 6:04 pm

(denarr) cheers
да сагласен сам с теб колега!сега има една обява продават един соверен за 1300 че и с три антени!тоя е икарал някоя находка и вече го продава! Basketball
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 6:07 pm

работил сам с вси4ки монетари на MINELAB а и сега имам 3 , дори и един прехвален мускетар ,и вапреки 4е сам фен на фирмата мога да кажа 4е работят като всеки друг монетар , а в тазикриза и тези ниски цени на откритите артефакти е равносилно на РУСКА РУЛЕТКА закупуването на скапа масина,,,,а да не говорим 4е ГОРНИЯ РОХКАВ ПЛОДОРОДЕН СЛОИ НА ЗЕМЯТА отдавна е обран за този вид масини....
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 6:10 pm

уверявам те 4е които е извадил находка НИКОГА не напуска хобито,, може да намали излизанията но трапката си остава завинаги....
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 6:51 pm

да такае колега сагласен сам с теб!!! cheers
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 9:21 pm

sc написа:
голяма роля играе и касмета....аз имам познат които си оправи живота с МИЛАДИНКА просто 3447 денара се оказаха под антената му,,, 4е е добар соверена сам сагласен но има и недостатаци ,а мускетара е релик масина с ниски 4естоти на работа , за замарсено е много неподходящ ...
Мускетара работи на 4 кНz , Соверена от 1,5 до 28 кНz - 17 опериращи честоти...И си мисля че ще работи по добре от Мускетара при всички положения...
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 05, 2010 9:53 pm

Печка много си прав и аз сам на това мнение! cheers Cool super21 голд
Върнете се в началото Go down
didoneta@abv.bg
Легионер
Легионер




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 8:54 pm

sc написа:
работил сам с вси4ки монетари на MINELAB а и сега имам 3 , дори и един прехвален мускетар ,и вапреки 4е сам фен на фирмата мога да кажа 4е работят като всеки друг монетар , а в тазикриза и тези ниски цени на откритите артефакти е равносилно на РУСКА РУЛЕТКА закупуването на скапа масина,,,,а да не говорим 4е ГОРНИЯ РОХКАВ ПЛОДОРОДЕН СЛОИ НА ЗЕМЯТА отдавна е обран за този вид масини....
колега даи си скаипа да ти обясня как да си играе6 с мускетара ипосле ми кажи дали е прехвален моя скаип е dimityr.dimitrov84 6umen
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 9:30 pm

Колега аз несам казал е прехвален Мискетара!казжам не неможе да бачка на руда! Basketball
Върнете се в началото Go down
didoneta@abv.bg
Легионер
Легионер




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyВто Мар 09, 2010 7:54 pm

pechkata написа:
sc написа:
голяма роля играе и касмета....аз имам познат които си оправи живота с МИЛАДИНКА просто 3447 денара се оказаха под антената му,,, 4е е добар соверена сам сагласен но има и недостатаци ,а мускетара е релик масина с ниски 4естоти на работа , за замарсено е много неподходящ ...
Мускетара работи на 4 кНz , Соверена от 1,5 до 28 кНz - 17 опериращи честоти...И си мисля че ще работи по добре от Мускетара при всички положения...
колега за6то тогава мускетара и суверена не могат да работят на разтояние от 20 метра за6тото си пре4ат наи вероятно а това до какво води 4е работят на едни и са6ти кhz
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 11:22 am

]Мускетара работи на 4 кНz , Соверена от 1,5 до 28 кНz това са 17 честоти с които северена работи едновремено!а чистотата на мискетара влиза в тези на саоверена затова се смуштават! cheers
Върнете се в началото Go down
мерцедес G
Легионер
Легионер




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 1:15 pm

deadman_ написа:
]Мускетара работи на 4 кНz , Соверена от 1,5 до 28 кНz това са 17 честоти с които северена работи едновремено!а чистотата на мискетара влиза в тези на саоверена затова се смуштават! cheers
Колега взели по голяма антена за СОВЕРЕНА и жалко че ощте неможеш да го тестваш както трябва това гадно време непозволява тия жени пак развалиха времето при вас в Ямбол го дават по критично като гледам новините но това все пак си е мартенски сняк пада бързо може пък да е на берекет да потръгне тази година За сега си прави тестове в къщти да му свикнеш със настройките и сигналите да можеш да ги познаваш по къра всепак всяка тренировка си е полезна търкане
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 1:40 pm

здравеи колега
да вземах си си по голяма сонда на екселатор 2 12.5 инча но за жалост имаме в Ямбол кам 20 см сняг и шнемога да излизам!а за тренировките да важниса за да се свикне с сигналите аи сам се записал с соверена ощте на парвото излизане с него! cheers Basketball
Върнете се в началото Go down
dukavataz
Новобранец
Новобранец
dukavataz



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 1:44 pm

Колега мерцедес какво разбираш под по-голяма антена.Аз работя със 10" антена BBS.По големите нямат тази честота от 7 до 14 hz.
Върнете се в началото Go down
мерцедес G
Легионер
Легионер




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 2:13 pm

dukavataz написа:
Колега мерцедес какво разбираш под по-голяма антена.Аз работя със 10" антена BBS.По големите нямат тази честота от 7 до 14 hz.
Колега питам защтото много колеги казват за СОВЕРЕНА че работи по дълбоко с по голяма антена за по чисти почви а 10 инча работи на по замърсени и тешки почви зависи кой къде работи и всепак с голямата антена има поголеми шансове да откриеш нещто там кадето е обрано
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 4:16 pm

super21 super21 super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
dukavataz
Новобранец
Новобранец
dukavataz



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 4:57 pm

На 18" антена с която работя по малко защото е много тежка пише for ultra deep searching.Но нищо свърх далбоко не съм извадил.Да не ти говоря, че като извади предмета на повърхноста не го познава,трудно го намира.Колега deadman,ako искаш ще ти я продам.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 5:01 pm

http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t1914.htm
ето тука може да се види антената на дукаватаци
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 6:45 pm

не благодаря все пак предпочитам 12.5 по добрае! cheers
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 10:38 am

Имам си вече нова сонда Екселатор 12.5 по добрае и повече барка машината!! cheers super21 super21


голд
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 10:08 pm

Супер е сондата на чисто хваштам сестерциа на 40 санта в земята! super21 голд

Това е соверен!!!!!!
Върнете се в началото Go down
мерцедес G
Легионер
Легионер




Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 10:36 pm

deadman_ написа:
Супер е сондата на чисто хваштам сестерциа на 40 санта в земята! super21 голд

Това е соверен!!!!!!
Колега май никой неиска да сподели повече за СОВЕРЕНА защто ли може би защто е добър и колегите си работят с него и си вадят може би и неискат да пишат врели и некипели глупости от родъ че бил глухоням и нямал дълбочина когато има какво да чува ще го чува че щте се къса много важно че е бил бавен ами данесме тръгнали на състезание я БАВНО АМА СЛАВНООООО търкане
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнениа за Мinelab Sovereign GT   Мнениа за Мinelab Sovereign GT - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 11:17 pm

Да колега много си прав никои не иска да споделя мнение за Соверена но аз се убедих че и колкото да струва си струва парите защтото това е един от наи добрите апарати на фирмата като сложа на парво място "ГП-4500,Е-трака и нареждам Сожерена и всички останали след тях!Работил сам с балгарски машини и сас заводцки!така че разбрах каде е истината вече може и сложни Маинлаб е машината! super21 super21

голд голд находка търкане
Върнете се в началото Go down
 
Мнениа за Мinelab Sovereign GT
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Форум за югоизточната част на БГ,мнениа за обекти и проблеми!
» sovereign xs 2a pro
» Бартер Minelab X-tera 705 за Мinelab Safari

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: