Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб Fisher nexus врътка грунда nokta Coil нишани lorenz wave пират Minelab deus mask prodavam Spectrum tesoro kupuvam TEKNETICS голден 5000 Simplex маск miladinka GOLD VANQUISH
 

 Помощ за монети

Go down 
+8
bobo
bulgari
OFROAD
outsider
leo 1
Kiril62
BEKS
maslinata
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyСря Апр 21, 2010 11:48 pm

МОМЧЕТА ТОВА КОЕТО САМ ВИ ПОКАЗАЛ Е ЕДНА
МАЛКА ЧАСТ ОТ ТОВА КОЕТО САМ НАМЕРЕЛ НО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ТУКА В МОЯ КРАИ МИ КАЗАХА 4Е НЯМАТ СТОИНОСТ НЕ МИ ПУКА НИЕ ТАРСА4ИТЕ СМЕ ВИНАГИ НАИ НАЕБАНИТЕ КОПЕЛЕТА ЗА ТОВА 4Е НЯМА ДА ПРОДАВАМ НИ6ТО СТАНАХМЕ МН ЦЕНИТЕ ПАДНАХА ЗАШТОТО ИМА МН ГЛАДНИ ХОРА ТОВА СИ Е ИСТЕНАТА
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyСря Апр 21, 2010 11:51 pm

НЕ ПРЕДМЕТИ НЯМАШЕ
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 12:02 am

АМА ТАКА СИ Е КВОТО ДА ИСКАРАМЕ ВСИ4КО НЯМА СТОИНОСТ НЯМА ЦЕНА ИЗЛИЗАМЕ НАИ ГОЛЕМИТЕ БАЛАЦИ ОТДЕЛНО ВСЕКИ ВИКА ИМАНЯРИ ВСЕ ЕДНО СМЕ НЯКАКВИ ПРЕСТАПНИЦИ ПРОСТО ДАРЙАВАТА НИ Е УЖАС ТОВА Е ЦЕЛИЯТ ФИЛМ
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 12:15 am

ВАЖНОТО 4Е СМЕ СРЕД ПРИРОДАТА И НИЕ ГОТЕНО ЗАБРАВЯМЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ ВСЕКИ РАСПУСКА ПО НЯКАКАВ СИ НА4ИН И ТАКА АКО ИСКАТЕ МИ ВЯРВАИТЕ КАТО ИЗЛЯЗА НЕ МИ СЕ ПРЕБИРА ПАК САМ НА 29 ОЩЕ ТОВА Е СВОБОДАТА ЗА МЕН И РИБОЛОВА С ПРИЯТЕЛИ
Върнете се в началото Go down
alpay_es
Легионер
Легионер
alpay_es



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 9:12 am

maslinata написа:
ВАЖНОТО 4Е СМЕ СРЕД ПРИРОДАТА И НИЕ ГОТЕНО ЗАБРАВЯМЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ ВСЕКИ РАСПУСКА ПО НЯКАКАВ СИ НА4ИН И ТАКА АКО ИСКАТЕ МИ ВЯРВАИТЕ КАТО ИЗЛЯЗА НЕ МИ СЕ ПРЕБИРА ПАК САМ НА 29 ОЩЕ ТОВА Е СВОБОДАТА ЗА МЕН И РИБОЛОВА С ПРИЯТЕЛИ
super21


super21
Върнете се в началото Go down
kelt
Новобранец
Новобранец




Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 9:31 am

това не са акчета минималната цена на броика е 10 лв. а може и да стигне и до 50 не ги давай докато не разбереш султана като гледам качеството им е добро монетите са много ранна турция
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 10:30 am

напротив , акчета са и поне на 2ве от тях видях годината 886 , което ще рече че са на баезид 2ри
ето и линк с цените , но имай в предвид че тия пари не можеш и в турция да вземеш и затова не ти препоръчвам да ги продаваш
http://www.osmanliparalari.com/08-2beyazit-886/08-2beyazit-akce1.htm
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Помощ за монети - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монети   Помощ за монети - Page 2 EmptyЧет Апр 22, 2010 11:07 am

БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ КОЛЕГИ ПОЖЕЛАВАМ ВИ МН УСПЕХИ ПРЕЗ ЛЯТОТО
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за монети
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» малко помощ за две монети и .......
» Продавам БГ. монети
» Почистване на монети.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: