Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus mask врътка kupuvam nexus VANQUISH маск Coil Майнлаб Minelab wave нишани prodavam голден lorenz nokta пират miladinka грунда 5000 tesoro Spectrum GOLD Simplex TEKNETICS Fisher
 

 помощ?????

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyСря Май 05, 2010 11:48 pm

аиде мочета чао оставям ви даси изясните позициите.
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyСря Май 05, 2010 11:52 pm

petar_pz написа:
аиде мочета чао оставям ви даси изясните позициите.

4аоо и се обади как е минал ремонта
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyВто Май 11, 2010 10:43 pm

petar_pz написа:
при румен.....дума дана става.

kolega: кво стана с ремонта Smile или ще си мъл4иш
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyСря Май 12, 2010 12:31 am

Golden Mask написа:
petar_pz написа:
TITUS...Ако последната забележка нее към мен мислиш ли че можеш да ми помогнеш за машината.
Защо първо не се обърнеш към магазина от който си купил детектора, все си мисля че освен гаранционна подържат и следгаранционен сервиз . Друг е въпроса колко ще те ожулят за ремонта... Smile може би колкото да си купиш един БГ детектор нисък клас Smile
Пък ти не жулиш нали? например Golden mask?
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 12:44 pm

Kолега TITUS,бях забравил че ми каза да пиша как е минал ремонта.Прав беше електранчик ми трябваше.Един кулега го оправи.Вечерта го занесах на обяд на другия ден ме извика даго взема.Струвашеми едно зареждане на барбекиуто му,какво муе било не знам неме и интересува.Важното е че работи както преди перфектно.Та товае колега.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 12:58 pm

А и друго,казахму както ме посъветва и golden mask да отвори кутията внимателно и да види дали нее с лампи.Колегата каза че няма лампи,но и друго нямало в кутията.Нямало НИЩО ОБЩО между МИНЕЛАПА и golden maska и в близките години нямало и да има.Сещатесе в чия полза.Пича е ремонтирал и БГ машини,фклиучително и golden mask.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 6:20 pm

petar_pz написа:
А и друго,казахму както ме посъветва и golden mask да отвори кутията внимателно и да види дали нее с лампи.Колегата каза че няма лампи...
Щом като ти е казал така, със сигурност не е отворил внимателно кутията!
Такива майстри колкото щеш, отварят невнимателно кутията и после се оправдават,
" Embarassed Embarassed Embarassed ми то нямаше лампи Embarassed Embarassed Embarassed "...!
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 7:45 pm

petar_pz написа:
А и друго,казахму както ме посъветва и golden mask да отвори кутията внимателно и да види дали нее с лампи.Колегата каза че няма лампи,но и друго нямало в кутията.Нямало НИЩО ОБЩО между МИНЕЛАПА и golden maska и в близките години нямало и да има.Сещатесе в чия полза.Пича е ремонтирал и БГ машини,фклиучително и golden mask.

не схванах за лампите,за голден мацка,и ползата.ако владо беше ти казал дали няма релета в кутията,то пак по негов акъл ли щеше да се водиш? но се радвам за успешния ремонт Smile
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 10:00 pm

TITUS,към тебе уважение,за ремонта ремонта всичко е истина.Сърказама знаеш към кои е насочен
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 10:03 pm

на tepes исказването немога даго разбера,съжалявам
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 11:35 pm

Исках да кажа, че е счупил лампите, затова ги е нямало
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyПет Май 14, 2010 7:25 am

Колега tipes става въпрос за металотърсач minelab.Вътре няма лампи.Това беше заяждане на golden mask с колегата TITUS.Неси усетил.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



помощ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помощ?????   помощ????? - Page 2 EmptyПет Май 14, 2010 9:32 am

Нищо де! И аз така карам, със счупени лампи, но имам уред, за нощно виждане.
Върнете се в началото Go down
 
помощ?????
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Помощ
» помощ
» Помощ!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: