Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка Spectrum wave пират miladinka mask tesoro Simplex nokta Coil kupuvam prodavam Minelab 5000 GOLD Fisher TEKNETICS lorenz nexus Майнлаб голден VANQUISH маск грунда нишани deus
 

 регистрация на металотърсач

Go down 
+13
imperio
pechkata
vako70
Virosss
mitkoo
emilio
dukavataz
vezir
zumbula007
bulpan
Avrelian
sitalk
gorski
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zumbula007
Новобранец
Новобранец




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 4:19 pm

Shocked


Последната промяна е направена от zumbula007 на Чет Юли 01, 2010 1:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gorski
Новобранец
Новобранец




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 8:39 pm

колеги започнах темата защото ме притесни §16 от новия закон и до сега не разбрах как да го тълкувам .Затова взимам мерки да не изпадам в ситуация.Това че не трябва да го конфискуват ми е ясно но то не означава че някои селски смотаняк няма да го направи.Случаи много.
Върнете се в началото Go down
mitkoo
Преторий
Преторий




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 12:11 am

ако следваме сбърканата милиционерска логика би трябвало освен металтърсачи да конфискуват GSM MP3 и вичко което на глупавия полицаи му се струва страно и необичаино
Върнете се в началото Go down
Virosss
Легионер
Легионер
Virosss



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 12:44 am

Дам вероятно Wink Последно четох, че имало програма към Iphone, която успешно различава метал на няколко сантиметра... освен и всички с IPhone вече да ги крият Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 1:00 am

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 21, 2010 12:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Virosss
Легионер
Легионер
Virosss



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 1:44 am

Вероятно след няколко годинки, може и да е факт, но в момента едва ли ще успееш да намериш и монета на 4-5 см. под земята Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyНед Юни 20, 2010 11:25 am

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 21, 2010 12:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vako70
Легионер
Легионер
vako70



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 7:06 pm

И след няколко месеца все още няма никакво развитие по тази тема с регистрацията, каква регистрация като искат да забранят притежаването така че няма да се регистрира поне засега докато не се поязисни закона.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:10 pm

vako70 написа:
И след няколко месеца все още няма никакво развитие по тази тема с регистрацията, каква регистрация като искат да забранят притежаването така че няма да се регистрира поне засега докато не се поязисни закона.
За каква регистрация става дума момчета - в момента ако си член на Федерацията с помоща на картата която издават можеш да разнасяш металдетектора където си щеш - но не и да търкаш дето щеш (само на не архелогични обекти)...
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:16 pm

Ако съм на Илия на местото ще ти забраня със закон да пишеш по форумите Laughing Де го Мерчев дето набиваше канчета, сега е момента Smile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:21 pm

pechkata написа:
vako70 написа:
И след няколко месеца все още няма никакво развитие по тази тема с регистрацията, каква регистрация като искат да забранят притежаването така че няма да се регистрира поне засега докато не се поязисни закона.
За каква регистрация става дума момчета - в момента ако си член на Федерацията с помоща на картата която издават можеш да разнасяш металдетектора където си щеш - но не и да търкаш дето щеш (само на не архелогични обекти)...


печка ти да не си рекламен агент за набиране на нови членове на федерацията.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:22 pm

Печка несе меси бре човеко.
До кой клас си учил ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:29 pm

Вие сте със болни мозъци...Станете членове и ще разберете какво говоря...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:31 pm

ztec написа:
pechkata написа:
vako70 написа:
И след няколко месеца все още няма никакво развитие по тази тема с регистрацията, каква регистрация като искат да забранят притежаването така че няма да се регистрира поне засега докато не се поязисни закона.
За каква регистрация става дума момчета - в момента ако си член на Федерацията с помоща на картата която издават можеш да разнасяш металдетектора където си щеш - но не и да търкаш дето щеш (само на не архелогични обекти)...


печка ти да не си рекламен агент за набиране на нови членове на федерацията.
Не аз съм член на Федерацията - и като неен член съм длъжен да подържам нейното развитие...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:34 pm

imperio написа:
Ако съм на Илия на местото ще ти забраня със закон да пишеш по форумите Laughing Де го Мерчев дето набиваше канчета, сега е момента Smile
Защо е Империо да неби да съм ти бръкнъл в гъзъ с този пост...?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:38 pm

Печка, не съм член на федерацията, но ти обещавам да ти дам бутилка уиски само за да спреш да я "подържаш" по тоя начин.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:47 pm

pechkata написа:
ztec написа:
pechkata написа:
vako70 написа:
И след няколко месеца все още няма никакво развитие по тази тема с регистрацията, каква регистрация като искат да забранят притежаването така че няма да се регистрира поне засега докато не се поязисни закона.
За каква регистрация става дума момчета - в момента ако си член на Федерацията с помоща на картата която издават можеш да разнасяш металдетектора където си щеш - но не и да търкаш дето щеш (само на не архелогични обекти)...


печка ти да не си рекламен агент за набиране на нови членове на федерацията.
Не аз съм член на Федерацията - и като неен член съм длъжен да подържам нейното развитие...
...бате печка ти верно си "член"...ама разясни какъв "член"...щото членове най различни Rolling Eyes ...на "оная работа" също казват "член"... Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 8:55 pm

imperio написа:
Печка, не съм член на федерацията, но ти обещавам да ти дам бутилка уиски само за да спреш да я "подържаш" по тоя начин.
Не благодаря за уйскито мога да си купя тонове...И ще подкрепям Федерацията по всякакъв начин низависимо какво ще ми коства...
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 9:05 pm

И аз подкрепям Федерацията,макар да не съм член.Предполагам че всички се надяват тя да успее в борбата и да ни извоюва едно свободно търсене.
Но ти само зле и влияеш на федерацията.тебе трябва да те махнат даже от форума.Печка небъди на всяка манджа мюрдия или поне като пишеш мисли малко.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 9:10 pm

pechkata написа:

Станете членове и ще разберете какво говоря...

Не аз съм член на Федерацията - и като неен член съм длъжен да подържам нейното развитие...
Печка нищо лично но ти в секта ли членуваш или във федерация?
Върнете се в началото Go down
vako70
Легионер
Легионер
vako70



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyСря Ное 10, 2010 11:19 pm

Аз също съм член на федерацията и самата федерация е нещо много хубаво просто трябва повече хора да станат членове за да ни вземат на сериозно, картата за членство пише че имаш право да притежаваш и използваш металотърсач НО държавата иска да ни ограничи това право със забраната за притежание и от тука идва и проблема, така че решението е колкото се може повече членове и всичко ще си дойде на местото.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 9:43 am

Точно така е . Само дано да се намерят още юнаци с по 20 лева , че се стесняват . За 6 месеца подписката няма и 200 подписа ....


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 2:52 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Нед Апр 10, 2011 8:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



регистрация на металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: регистрация на металотърсач   регистрация на металотърсач - Page 2 EmptyЧет Ное 11, 2010 6:48 pm

Рано е рано е за почерпки . Има много работа за да стане клуба факт . Е преди малко се приобщи още един нов член , само трябва да се види кой ще му даде карта , че аз нямам .


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
 
регистрация на металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Регистрация на металотърсач
» Примерен текст на молба за регистрация на металотърсач, ако прецените че е нужно да го пращате
» Вежди Рашидов: 200 колекционери искат идентификация и регистрация на археологически ценности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: