Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Simplex nexus miladinka wave nokta mask prodavam Fisher Coil VANQUISH маск голден GOLD Майнлаб врътка нишани tesoro deus 5000 Minelab lorenz TEKNETICS грунда kupuvam Spectrum
 

 Teст на Блистуул от събора в Згориград.

Go down 
+17
nobody
aiko
fm134
slavitoooo
zempar
4орта
Golden Mask
pechkata
pavlinbass
ivan113
van_helsing
mdetectors.bg
imperio
hercones
adminn
stoian8411
yaponetsa
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:02 pm

еее феникс , на това къде му е грунда
останалите са ми ясни но грунда не успях да намеря , да не е автомат Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:02 pm

Гледам голяма навалица тука - да не раздават безплатни детектори ! Ако има такова нещо де е списъка да се запиша ! Кой е последния на опашката ? бабо
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:11 pm

аз не съм член на федерацията ама вие му мислете, защото тоя малкия прави супер реклама на федерацията пред доволните си клиенти
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:17 pm

van_helsing написа:
аз не съм член на федерацията ама вие му мислете, защото тоя малкия прави супер реклама на федерацията пред доволните си клиенти


"van_helsing" не знам дали си член на федерацията обаче със сигурност те видях на събранието в Ловеч на първия ред точно с тия черните дрехи и шапката ! Laughing

Пък за рекламите филми всеки си има мозък да решава !!! Basketball


Последната промяна е направена от slavitoooo на Съб Юли 31, 2010 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:18 pm

...още в началото беше ясно че ще има сеир тука бабо ...даже някои колеги се престараха слушай ...ама и блистола добра тактика е предприел-въобще не се обажда и работата наподобява на-КУЧААТА СИ ЛАЯТ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:25 pm

има един лаф че и лошата реклама е по-добра от никаква такава
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:38 pm

... а и от този събор видяхме само този клип Sad ...този "тест" ли измъдрихте само... поне да бяхте заснели председателя с джипито cheers ...Напънал се слона и родил мишка Very Happy ...(не критикувам никого персонално)
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:47 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 5:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:50 pm

hercones написа:
...още в началото беше ясно че ще има сеир тука бабо ...даже някои колеги се престараха слушай ...ама и блистола добра тактика е предприел-въобще не се обажда и работата наподобява на-КУЧААТА СИ ЛАЯТ... Very Happy

Блистула е баннат отдавна от форума, той нали си има форум за реклама Smile
важнто е, че всеки търговец или производител ще помисли преди да се отнесе зле с клиента си, защото форума го чака. този човек от Русе е реален и е изгорял - това е истината. Питайте го!
подобни на него има прицакани от двама БГ търговци единия от които е ново излюпен а другия е стар играч ... сега като се замисля май са двама старите играчи, които са се отнесли и то неведнъж зле с клиентите си, а това е недупостимо, защото утре всеки един от нас може да е в тази ситуация.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 10:51 pm

yaponetsa написа:
hercones написа:
... а и от този събор видяхме само този клип Sad ...този "тест" ли измъдрихте само... поне да бяхте заснели председателя с джипито cheers ...Напънал се слона и родил мишка Very Happy ...(не критикувам никого персонално)
Основното занимание на събора беше унищожаване на бира и кебапе.Събрахме се да се видим и да пийнемCool Много малко търкахме,и то основно за да пробваме некоя нова машинка.Даже много колеги не си носеха машинките.


Японче недей лъга хората за пиенето и апването ДА - обаче ти що не кажеш колко стока изкара на отсрещния баир !!!!!!!!!!!!! cheers
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 11:07 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 5:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 11:19 pm

zempar написа:
има един лаф че и лошата реклама е по-добра от никаква такава

мерси за тая реклама
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 11:47 pm

самата дума реклама означава нещо позитивно
демек няма лоша реклама
както е казал някой си "щом хората говорят за мен значи съм жив"
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 12:49 am

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 9:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 10:11 am

Смятате ли, че след подобни клипове производителя ще спечели, в клипове в които се показва не-толкова качествата на апарат - защото той не работи - тука трагичното е, че отношението към клиента е лошо и форумите точно за това са - самото лошо отношение и лошите характеристики на апарата са антрекламата, а не това, че е качено и хората гледат.
Лично се заинтересувах собственика на апарата да опише подробностите по тоя случай.
Всъщност хората на събора видяха нещата реално - над 50 човека.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ


Последната промяна е направена от adminn на Вто Юли 27, 2010 11:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 10:49 am

не схванах мисълта , какво дали смятаме
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 12:57 pm

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 9:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 1:16 pm

сега схванах , да смятам и затова пак казвам , няма лоша реклама
ай сега си представете следната ситуация
не съм чувал изобщо за тия машини и прочитам темата в която въпросния миндил е оплюван
но аз като истински българин на нищо не вярващ решавам да посетя сайта на въпросния производител , ето на стана реклама
друг случай , ако въпросния производител не беше баннат нали щеше да залее форума с клипове как направо е перфектен , пак стана реклама
има 2 случая в които няма нужда от реклама
единият е продукт без който не може (хляба)
а другия е отровата (цигарите)
единствения начин да се оттървем от такива боклуци е да не се споменава за тях , така забравени умират в самота
искренно съжалявам за колегата който е изгорял с машината , моя съвет е да отиде и да му го навре отзад
ако там няма место от други негови продукти да му счупи ръцете та да не може да се гаври с парите и труда на хората
не знам дале ще ме разберете
то аз сам понякога не се разбирам кво говоря
Върнете се в началото Go down
fm134
Новобранец
Новобранец




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 3:06 pm

BLISSTOOL написа:
- Този пореден опит за "анонимно" завоалирана но целенасочена антиреклама във форум imperio е поредния пример за това че завистта вследствие на ограничеността е основен проблем на България. Наистина е жалка картинка, да се гледа как няколко български търговци и производители на металдетектори зло словничат по адрес на BLISSTOOL, тъй като не им изнася BLISSTOOL да се разраства като производител.

Те май забравят, че освен официални тестове от BLISSTOOL, тестове на BLISSTOOL металдетектори се правят и в чужбина, и всички те потвърждават качествата на BLISSTOOL металдетектори, в които са се убедили многобройните доволни клиенти на BLISSTOOL в България и чужбина.

Жалко е и да се мисли, че всякакъв опит за лъжовна антиреклама е печеливш.

Смешна е и "загрижеността" към потребителя демонстрирана от потребител adminn, той си знае защо Smile.

Тотален хит обаче са "майсторите" и малоумните сеирджии взели участие във въпросната тема.

Относно лицемерите които лъснаха чрез видео клипа и чрез темата тук: хм... ?!

Всеки металдетектор е електронно устройство и като такова, понякога се поврежда. Аз не отричам че BLISSTOOL металдетектори не се повреждат, но се гордея с това че от всички BLISSTOOL металдетектори продадени от стартирането на BLISSTOOL до днешна дата, повредените или проблемните детектори се броят на пръсти и не са повече от общо 5-10 броя!!! Не ми е известно друг български производител или търговец който да може да се похвали с нещо подобно! За пример, има и такива производители при които само 5-10 броя от всички произведени от тях металдетектори изобщо работят Smile.

Не е случайно и това че BLISSTOOL металдетектори имат 3 години световна гаранция за липса на фабрични дефекти и качество на изработката.

Прецедент в областа на българските форуми за металдетектинг, е и факта че във форум imperio, коментари на BLISSTOOL са умишлено преправяни и фалшифицирани от администрацията на форум imperio, с цел заблуда на потребителите и оплюване на марката BLISSTOOL.

Лично аз, се надявам че българските търсачи са достатъчно разумни за да забележат тоталната фалшификация на информация налична във форум imperio.
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 3:30 pm

всичките клипове дето си ги пуснал в интернет са измама и манипулация.
те се правят от тебе и две лица които продават бангиите.
и пак те питам защо си обърнал горната тръба на глдън маск - защото са ти малки ръчичките ли или от малоумие Smile
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 4:31 pm

-


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 5:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 4:55 pm

van_helsing написа:
абе колега, ти що не си купиш тая бангия па да те видя, ти знаеш ли какво ще стане ако си дадеш парите и 4 месеца апарата го връщаш и го получаваш. от първомай имам приятел по същата схема изгоря. ти що си с голдън маск? вземи си това - изкараи едно лято и сондата да капне и ще те питам - брей прост народ


Аве умник никаде не съм писал,че апарата е перфектен просто казвам,че така с тези клипове не е коректно.Достатачно се е писало в форума за тази марка и всеки може да си преценя,а защо съм с МАСКА еми просто е много добър бг. апарат.


Последната промяна е направена от stohio на Вто Юли 27, 2010 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 4:57 pm

yaponetsa написа:
hercones написа:
... що тъй ма съмнява таз работа мене Rolling Eyes ... сбора беше преди месец и кусур пък чак сега го пуснахте "теста" Wink ...да не би защото блистол пусна нов модел Rolling Eyes ...не че ми пука за нечии апарати ама сякаш не са убави тез работи...
Щото колега клипа небеше мой.Човека който го снима ми обеща при първа възможност да ми го прати,но ме предупреди че си има други ангажименти и няма да е скоро.Днеска ми го даде - днеска съм го качил

stohio написа:
Това се случва май май само на производители, които не си плащат за реклама.Нищо лично към тази марка апарати.Ако това беше някой друг апарат "платен" щеше темата да се обяви като антиреклама и да изчезне.
Аз незнам Краси да си плаща тука,още по малко ми плаща на мен за да правя реклама или антиреклама.Нечу ли човека колко пъти си е пращал машинката за ремонт.Той направи представлението с блистула като донесе машинката и ни обясни историята и.
поздрави и на 2мата




Не става въпрос за Енигмата колега.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyСря Юли 28, 2010 10:06 am

Тази плоча не я ли изтъркахте вече Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Teст на Блистуул от събора в Згориград.   Teст на Блистуул от събора в Згориград. - Page 2 EmptyСря Юли 28, 2010 10:16 am

Това са нови плочи - обясни на купувача, че темата не е актуална.
Явно има още балъци, които се подлъгват.
Защо продавача е оставил клиента си в ледената вода?
Защо 8 пъти не е оправил проблема?
Докато има подобни случаи ще ги показваме във форума.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
Teст на Блистуул от събора в Згориград.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ЗА СЪБОРА
» Най добре представилия се Бг.М.Д.на Събора!
» Видео от събора Детективъл Великобритания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: