Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Simplex wave 5000 nexus nokta Fisher lorenz TEKNETICS tesoro Spectrum голден Minelab грунда deus GOLD нишани пират kupuvam VANQUISH Майнлаб miladinka врътка маск Coil prodavam mask
 

 Дерони на аукцион

Go down 
+4
petar_pz
Джони
sitalk
Kiril62
8 posters
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 9:46 pm

Колеги ето нещо което излиза по река Струма надолу на анонимното тракийско племе Дерони.Нека институцийте да видят как наши неща се продават на аукциони на добри пари и да продължават да не искат да направят така закона, че да бъде добре за всички.Много жалко.

[img]Дерони на аукцион Picture1mv.th Uploaded with ImageShack.us[/img]
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 9:51 pm

Даа,това са красиви монети.
И вместо да красят нашите музеи,хората на запад им се раздват.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 10:01 pm

Kiril62 написа:
Колеги ето нещо което излиза по река Струма надолу на анонимното тракийско племе Дерони.Нека институцийте да видят как наши неща се продават на аукциони на добри пари и да продължават да не искат да направят така закона, че да бъде добре за всички.Много жалко.

[img]Дерони на аукцион Picture1mv.th Uploaded with ImageShack.us[/img]

Е, тоя път сърцето ме заболя чак. Това трябваше да си е в България, ако е скъпо за НИМ, поне в български колекционер да беше. Много жалко. Някои от колегите може и да ми се изсмеят, но съм съвсем искрена.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 10:06 pm

То си е за яд и вчера и аз много се ядосвах като гледах този аукцион,не ми се качват още и други снимки да видиш къкво красоти са от България качени на аукциона.А между другото господата от важната институция имат друга работа .
Служители на ГДБОП от сектор "Трафик на културни ценности" са иззели архив на войводата Петър Ацев, оригиналният дневник на Кръстьо Мисирков, част от личния архив на Атанас Лозанчев, кореспонденция на Гоце Делчев, на Тодор Александров, Пере Тошев и Борис Сарафов. Акцията е извършена съвместно с ДАНС.
Действията са предприето вчера, като определената цел била "пресичане на незаконна търговия с архивни документи". Претърсени са 3 адреса, като най-ценните книжа са иззети от дома на 76-годишен мъж с инициали А.П.

Документи са пряко свързани с дейността на ВМРО. Антимафиотите са иззели и стари топографски карти на Солун и бинокъл на Васил Чакаларов. /БЛИЦ


Последната промяна е направена от Kiril62 на Сря Сеп 22, 2010 10:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 10:07 pm

какво ви болят сърцата.някои болили го за нас.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 10:29 pm

petar_pz написа:
какво ви болят сърцата.някои болили го за нас.

Тя България за това е на тоя хал, щото никого за нищо и за никого не го боли.... колега. И докато продължаваме да мислим само за собствената си копанка,ще е все така. Някой ден децата ни ще ни хвърлят на свините, щото не мислим и за тях.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСря Сеп 22, 2010 11:04 pm

абе колеги работете си вадете и продаваите на тоя които ви плаща и несе вживяваите толкова.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyЧет Сеп 23, 2010 1:51 am

Тая дека колкото и да е хубава и рядка е капка в морето Smile МИЛИОНИ монети от нашите земи са в чужбина ...
И кой е виновен?Е как кой ... редовия търсач разбира се Very Happy
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyСъб Сеп 25, 2010 12:02 am


ау! колко сте ми хрисимиlol!
ко са шашкате ва някой USA изгоря
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyНед Сеп 26, 2010 7:58 pm

Във всички нормални страни монетите са свободни за продажба и то без всякакви регистрации, за притежание на археология е различно. Общественоста е разделена на две, дали нещата да останат там където са намерени или там където ще бъдат видяни от повече хора , които правилно ще ги оценят. Аз съм привърженик на второто тук всеки се интересува колко струва, само някой колега ще изкаже мнение за изработка красота и др. така е навсякаде, трябва да си навътре в нещата за да ти бъдат интересни. А за ДЕРОНИ, преди нашите специалити са ги мислели за фалшиви чак когато намерили 1 бр. в Египед ги извадили на витрината.
Върнете се в началото Go down
goldhunter
Легионер
Легионер




Дерони на аукцион Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дерони на аукцион   Дерони на аукцион EmptyПон Сеп 27, 2010 11:52 pm

за износа в чужбиа и закона е малко виновен
Върнете се в началото Go down
 
Дерони на аукцион
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: