Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS пират prodavam tesoro VANQUISH miladinka 5000 врътка грунда Fisher Minelab kupuvam голден Coil GOLD wave Майнлаб маск nexus mask nokta deus Spectrum lorenz нишани Simplex
 

 Какво е това според вас?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Какво е това според вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това според вас?   Какво е това според вас? EmptyПет Авг 19, 2011 2:09 pm

няква сплав или няква шлака апарата цветно ли го даде


Във всяка легенда има 99% измислица, 1% истина на коята лъжата се крепи
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Какво е това според вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това според вас?   Какво е това според вас? EmptyПет Авг 19, 2011 4:06 pm

на мен ми бие на някаква златна стопилка,иди на златар да пробва жълтите и червеникавите участъци с киселина?
Върнете се в началото Go down
flashhh
Новобранец
Новобранец




Какво е това според вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това според вас?   Какво е това според вас? EmptyПет Авг 19, 2011 6:21 pm

Ами не съм го пробвал с никакъв апарат, защото нямам. Просто го намерих на земята с нищо не съм го проверявал. Кажете какво как да го проверя какво е. Мислех дали може да е някакъв метеорит, но не съм запознат с тези неща.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Какво е това според вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е това според вас?   Какво е това според вас? EmptyПет Авг 19, 2011 6:42 pm

може да е метеорит. Rolling Eyes


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
 
Какво е това според вас?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» какво е това според вас
» това какво е????
» какво е това

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: