Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH GOLD wave нишани lorenz Simplex nokta Fisher nexus Coil Майнлаб kupuvam tesoro грунда prodavam пират TEKNETICS deus маск Spectrum miladinka голден врътка 5000 mask Minelab
 

 аудио мод за Tejon

Go down 
+17
ivdebul
petrov75
dobo67
lord_dairon
quell
Avrelian
aiko
NERON
тато
stil
denarr
radodk
stan960
maximus_kn
Moharem
slavitoooo
amm
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 5:59 pm

NERO, за уред с изцяло дигитално аудио, какъвто е АЦЕ-то, този мод не върши работа.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 7:31 pm

Kакъв, е ефекта от мода?Знаещите да обеснят?За ГМ-3 става ли?Цена?
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 7:53 pm

става за всички детектори
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 8:03 pm

Колега Amm и аз бих искал да попитам за Кортес бива ли аудиомод-а? И каква е разликата ако си го тествал на Кортес...?
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 8:11 pm

тествал сам с всички модели на тесоро с маска с фишер има голям ефект с тесоро и маска
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 8:12 pm

amm написа:
става за всички детектори

Колега, би ли разяснил каква би била ползата от мода за машина, която или дава индикация, или не, каквато е ACE 250? ACE -то дори дрънчи като камбанка на монета ... или поне по замисъл е така.
Върнете се в началото Go down
lord_dairon
Новобранец
Новобранец
lord_dairon



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 8:12 pm

А дали ще даде някаква особенна разлика на маилаб съверен гт.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 6:59 pm

Работя, с ГМ-3, предимно на ВЦО,тоналния дискриминатор.Обесни ми, мода ще ми върши ли работа,и неговото деиствие?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 8:42 pm

Avrelian написа:
Работя, с ГМ-3, предимно на ВЦО,тоналния дискриминатор.Обесни ми, мода ще ми върши ли работа,и неговото деиствие?

Аз също работя на този дискриминатор и живо се интересувам от коментара на amm.Ако звуковия ефект е по- добър ще закупя два броя,но имам и друг въпрос.Може ли да ти изпратя апаратите и този филтър да се монтира преди изхода на буксата?Така се спестяват букса,кабел и кутия.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 9:53 pm

aiko написа:
amm написа:
става за всички детектори

Колега, би ли разяснил каква би била ползата от мода за машина, която или дава индикация, или не, каквато е ACE 250? ACE -то дори дрънчи като камбанка на монета ... или поне по замисъл е така.

Да и мен ме интересува отговорът на моя въпрос, защото ако има полза, при машини с изцяло дигитален сигнал и аз ще си купя за призмата.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 10:24 pm

aiko написа:
aiko написа:
amm написа:
става за всички детектори

Колега, би ли разяснил каква би била ползата от мода за машина, която или дава индикация, или не, каквато е ACE 250? ACE -то дори дрънчи като камбанка на монета ... или поне по замисъл е така.

Да и мен ме интересува отговорът на моя въпрос, защото ако има полза, при машини с изцяло дигитален сигнал и аз ще си купя за призмата.

тази джаджа мисля че играе с звукът
така че не би трябвало да има проблем

то твоята празма
като космически кораб ще стане Laughing
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 10:42 pm

Wink NERO, знам, че филтрира звука и затова изказвам съмнение, че има файда от джаджата при апарати с изцяло дигитално аудио, какъвто е и твоя апарат.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 1:32 pm

Very Happy има полза няма полза какво е значението като всички само питат Laughing Laughing колега АММ я кажи колко от питащите реално поръчаха нещо ? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 4:44 pm

Нищо не каза приятел Exclamation
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 4:53 pm

aiko написа:
Нищо не каза приятел Exclamation

Иначе в кръга на майтапа съм съгласен Laughing
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: 1270   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 6:47 pm

Здравей колега Искам да си закупя от теб това устройство за фишер 1270 от Шумен съм 054-801061 Звънни да се договорим
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 11:11 pm

това устройство си го замислих за себе си да ми пази слуха , като има затихване за силните сигнали а слабите остават непроменени отам се чуват по добре слабите сигнали , отделно подтиска всички фалшиви сигнали които са вън от полезния сигнал добавил сам три различни настройки които се ползват според обекта или по желание на оператора , може спокойно да се вгражда в слушалки но сам решил като допълнително устройство да е , понеже всеки ползва различни , ас сам се спрял на KOSS UR-20 добре изолират външния шум и са сравнително линейни все пак са ниския клас , има добри SENNHEISER и АКG в ниския клас които също са идеални за целта .
мисля че отговорих на доста въпроси .

живеа от няколко години в чужбина и ако има желание ще трябва да пращам до БГ и отам някой да ви изпраща , имах малко пратени но са свършили и в момента в България нямам готови бройки .
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Яну 12, 2010 11:48 pm

Цитат :
Avrelian написа:
Работя, с ГМ-3, предимно на ВЦО,тоналния дискриминатор.Обесни ми, мода ще ми върши ли работа,и неговото деиствие?

Аз също работя на този дискриминатор и живо се интересувам от коментара на amm.Ако звуковия ефект е по- добър ще закупя два броя,но имам и друг въпрос.Може ли да ти изпратя апаратите и този филтър да се монтира преди изхода на буксата?Така се спестяват букса,кабел и кутия.


ефект има тествал сам с маска устройството омекотява допълнително звука на мнoгoтоналните детектори ,
стават чуваеми и малките нюанси на звука .
Върнете се в началото Go down
petrov75
Новобранец
Новобранец
petrov75



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Авг 24, 2010 8:19 am

Колега-амм- моного бих искал да закупя два броя от този мод.Все още не мога да пращам лични.Разбирам че,живееш в чужбина за това ако може пиши ми по skype-petrov7505- или си дай твоя!Имам Golden Mask 3+ и смятам че твоята джажа е точно това което съм искал но сам немога да си направя(не става само с ядене трябва и акъл... Laughing )
Върнете се в началото Go down
petrov75
Новобранец
Новобранец
petrov75



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Сеп 07, 2010 7:15 am

Вече не търся!Намерих си!!Благодаря на отзовалите се колеги!
Върнете се в началото Go down
ivdebul
Новобранец
Новобранец
ivdebul



аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyВто Фев 26, 2013 3:00 pm

какво стана с този аудио мод за тежона има ли го- работи ли- продава ли се.търся си един
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyСря Дек 11, 2013 1:12 am

отдавна не бях влизал във форума
това което сам правил е за лична употреба и бяха няколко бройки
проблема с тихия звук при дълбок сигнал имат и други уреди не само тейон

това леко може да се промени с компаресор на динамика или други решения които да заслабият силния сигнал при повърхностните сигнали

и така се увеличава чуваемоста на tea най слаби сигнали има много добра схема в интернет с два диода и кндензатор която работи добре

ас това което сам правил е filter с индукция и е малко подобро бих казал е като тон коректор с две твърди настройки и една пускам директно бес обработка сигнала

в момента сам направил с елктроника но бес батерия която се захранва от самия звук на детектора

и сам го пробвал на еднотонални детектори бес tea затихващи сигнали като тейон и xp работи перфектно

нещо съвсем различно е звука става еднакъв отделно амплитудата е повишена и с регулация на допълнителни звукови нюанси

и това бес отваряане на детектор

за тейон и xp още нестава понеже експериментирах с обикновени чипове

поръчал сам ниско волтови за да може да става и за уредите с вцо

резултати като ги имам


Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyСря Дек 11, 2013 3:20 pm

Добрия звук е гаранция за успешно търсене. super21 
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyПет Дек 13, 2013 6:30 pm

ето и слушалки

impedance  120 ом

spl 103 дб

със вграден автоматичен лимитер

с функция normal и clear режим

high-pass и акустичен low-pass филтри
работят със всички детектори бес копче обръща се само кабела

никога няма да те изненада силен сигнал или да те болят ушите специално за дребни сигнали специално проектирани за металдектинг



аудио мод за Tejon - Page 3 Headphone_tesoro



аудио мод за Tejon - Page 3 Headphone
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




аудио мод за Tejon - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 3:05 pm

Колега качи схемата да хвърлим по едно око - на аудио мода...
Това може да свърши същата работа - без крайното стъпало...
http://prikachi.com/images/847/6853847f.gif
Върнете се в началото Go down
 
аудио мод за Tejon
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» tejon
» SEF сонди за TEJON?
» малко информация за fisher f70 ???????

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: