Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab нишани deus GOLD грунда nexus Coil kupuvam маск пират TEKNETICS голден Fisher lorenz mask nokta prodavam tesoro Майнлаб VANQUISH wave 5000 врътка Simplex Spectrum miladinka
 

 "Асоциация Луи Тюрен България"

Go down 
+8
chiko
Балкански
stan960
spartak
Radislav
Manarov
Yamaha
sony
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyНед Дек 28, 2014 7:41 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
...
Мисля си,че,ако багетистите наистина са толкова можещи,до сега да не е останало неоткрито съкровище и рудно находище,също и подземни води(не е заяждане).
Желая на всички ентусиасти и колеги здрава,спорна и късметлийска Нова година!


Балкано-африкански,коментаторе,би ли коментирал първите два реда? Компетентният Чико разсеяно ги е пропуснал.Ето ти шанс да се проявиш и да започнеш да правиш добро впечатление.

Трибале ,не съм ги пропуснал а не виждам смисъл да ги коментирам ,понеже в една друга дискусия в която и ти присъстваше, обясних защо не се получават нещата и какво трябва да се направи за да се получат.Между другото има на истина можещи радиестезисти ,но са много малко и не афишират със знанията и способностите си ,също като радиестезистите в римската империя ,предполагам че знаеш.Това са неща, които така на аба не се раздават.Те за това и Тюрен е пропуснал,попрескочил нещата до които стопроцентово е достигнал.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyНед Дек 28, 2014 8:53 pm

Балкански написа:

... Да вземеш най-знатните , най-богатите , най-умните , най-доказаните личности пред мене не струват колкото ( даже не се сещам за толкова нищожно нещо ) 1 стотинка , а представяшли си , ти колко струваш в моите очи ? Неможе и да си представиш !!! През о...ая работа ми е да се докажа пред когото и да е , за каквото и да е...


Каква пословична скромност!...
Много добре пасва на "божествените"качества на полуостровната персона!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyНед Дек 28, 2014 11:11 pm

chiko написа:

Трибале ,не съм ги пропуснал а не виждам смисъл  да ги коментирам ,понеже в една друга дискусия в която и ти присъстваше, обясних защо не се получават нещата и какво трябва да се направи за да се получат.Между другото има на истина можещи радиестезисти ,но са много малко и не афишират със знанията и способностите си ,също като радиестезистите в римската империя ,предполагам че знаеш.Това са неща, които така на аба не се раздават.Те за това и Тюрен е пропуснал,попрескочил нещата до които стопроцентово е достигнал.

Чико,колко според теб са багетистите в света?
...При седем милиарда население,ако приемем,че един на 2 000 човека е багетист,"армията" им би наброявала 3 500 000-доста внушително.От тях един на сто да е виртуоз,остават 35 000...
Сигурно сметката ми е правена "без кръчмар". Ако имаш нещо достоверно от този род ще съм ти благодарен,да го споделиш.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2014 10:44 am

Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале ,не съм ги пропуснал а не виждам смисъл  да ги коментирам ,понеже в една друга дискусия в която и ти присъстваше, обясних защо не се получават нещата и какво трябва да се направи за да се получат.Между другото има на истина можещи радиестезисти ,но са много малко и не афишират със знанията и способностите си ,също като радиестезистите в римската империя ,предполагам че знаеш.Това са неща, които така на аба не се раздават.Те за това и Тюрен е пропуснал,попрескочил нещата до които стопроцентово е достигнал.

Чико,колко според теб са багетистите в света?
...При седем милиарда население,ако приемем,че един на 2 000 човека е багетист,"армията" им би наброявала 3 500 000-доста внушително.От тях един на сто да е виртуоз,остават 35 000...
Сигурно сметката ми е правена "без кръчмар". Ако имаш нещо достоверно от този род ще съм ти благодарен,да го споделиш.

Не знам дали знаеш вица че мераклиите са били повече от китайците ,а истинските е..чи са по малко от албанците ,е туй е нещо такова.Като сметнеш населението на Албания и го разделиш на 4 ,ще получиш приблизително бройката.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2014 8:04 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале ,не съм ги пропуснал а не виждам смисъл  да ги коментирам ,понеже в една друга дискусия в която и ти присъстваше, обясних защо не се получават нещата и какво трябва да се направи за да се получат.Между другото има на истина можещи радиестезисти ,но са много малко и не афишират със знанията и способностите си ,също като радиестезистите в римската империя ,предполагам че знаеш.Това са неща, които така на аба не се раздават.Те за това и Тюрен е пропуснал,попрескочил нещата до които стопроцентово е достигнал.

Чико,колко според теб са багетистите в света?
...При седем милиарда население,ако приемем,че един на 2 000 човека е багетист,"армията" им би наброявала 3 500 000-доста внушително.От тях един на сто да е виртуоз,остават 35 000...
Сигурно сметката ми е правена "без кръчмар". Ако имаш нещо достоверно от този род ще съм ти благодарен,да го споделиш.

Не знам дали знаеш вица  че мераклиите са били повече от китайците ,а истинските е..чи са по малко от албанците ,е туй е нещо такова.Като сметнеш населението на Албания и го разделиш на 4 ,ще получиш приблизително бройката.
Пичове и аз се сетих за един виц
Баща се обажда на госпожата по математика, госпожо Димитрова, сина ми е тръгнал по ку.ви, ужас ужас, не знам какво ще правя, а случайно тази вечер да е при вас Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 2:00 pm

[quote="chiko"
Не знам дали знаеш вица  че мераклиите са били повече от китайците ,а истинските е..чи са по малко от албанците ,е туй е нещо такова.Като сметнеш населението на Албания и го разделиш на 4 ,ще получиш приблизително бройката.[/quote]


...Тези около 800 000 багетисти са предостатъчни и биха ошушкали не само Земята,а всички планети от Слънчевата система!...Ако можеха...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 4:05 pm

Трибал-М написа:
[quote="chiko"
Не знам дали знаеш вица  че мераклиите са били повече от китайците ,а истинските е..чи са по малко от албанците ,е туй е нещо такова.Като сметнеш населението на Албания и го разделиш на 4 ,ще получиш приблизително бройката.


...Тези около 800 000 багетисти са предостатъчни и биха ошушкали не само Земята,а всички планети от Слънчевата система!...Ако можеха...[/quot

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците с бай Иван Милев от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 5:20 pm

chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 6:40 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.
Аааа толкова ще му дадат нашите комунисти ама на куково лято ! Душата да ти изкарат пак нищо няма да ти дадат jocolor
Най много до му подарят едно колело или часовник Laughing
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 8:59 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.

За това този който го владее добре занаята ,си бележи обектите ,взима си от някъде по малко и си трае и не бие тъпани да го знаят ,защото ще го сполети в най добрия случай участа на бай Иван ,че и по лошо може да бъде както казва колегата mario321.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2014 9:52 pm

Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПет Яну 02, 2015 5:23 pm

Трибал-М написа:
Cool Cool Cool


Успешна и ползотворна 2015г на всички !
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyНед Яну 04, 2015 5:01 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.

За това този който го владее добре занаята ,си бележи обектите ,взима си от някъде по малко и си трае  и не бие тъпани да го знаят ,защото ще го сполети в най добрия случай участа на бай Иван ,че и по лошо може да бъде както казва колегата mario321.

Защо всичко в Радиестезията се свързва само и единствено с търсенето на...... обекти ?
Радиестезията има и много други приложения !
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПон Яну 05, 2015 8:06 pm

sony написа:
chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.

За това този който го владее добре занаята ,си бележи обектите ,взима си от някъде по малко и си трае  и не бие тъпани да го знаят ,защото ще го сполети в най добрия случай участа на бай Иван ,че и по лошо може да бъде както казва колегата mario321.

Защо всичко в Радиестезията се свързва само и единствено с  търсенето на...... обекти ?
Радиестезията има и много други приложения !

Честита нова година колеги! Не е така колега sony. Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри резултати.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Яну 06, 2015 9:59 pm

chiko написа:

Честита нова година колеги! Не е така колега sony. Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.


Честита и на теб,колега!
Изброените радиастезични обекти (и неизброените)имат ли собствени честотни диапазони,в които се проявяват,или са в една какафония,но със собствени"кодове"?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Яну 06, 2015 11:37 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:

Честита нова година колеги! Не е така колега sony. Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.


Честита и на теб,колега!
Изброените радиастезични обекти (и неизброените)имат ли собствени честотни диапазони,в които се проявяват,или са в една какафония,но със собствени"кодове"?

Някои обекти имат точна честота ,други имат честотен диапазон ,като например определен орган и неговите съставящи.Металите също си имат честота ,която обаче постоянно варира в малки граници.Негативните енергии си имат също честотен диапазон и в зависимост от вида на негатива се разполагат в тоя диапазон и по този начин в зависимост от честотата се разбира какъв е негатива.Духовете са също така с диапазон.
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2015 6:52 pm

chiko написа:
sony написа:
chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:

Трибале , ти като Мара подробната .В римската империя са ползвали само няколко багетиста да им откриват филоните с руда .Занаята се е предавал по наследство  и са били много здраво заплатени за дейността им ,не като при нас както направиха руснаците  с бай Иван Милев  от Димчево ,за това че им откри 3 петролни кладенеца с огромен дебит и им спести 100 години работа за да достигнат с техническите  средства на които се доверяваш и ти до тоя резултат ,му подариха един апартамент и една волга само.


Трябвало е първо да стане член на КПСС,да е идеологически годен и съпричастен,а после да свърши другата работа...Те и нашите комунисти толкова биха му дали.

За това този който го владее добре занаята ,си бележи обектите ,взима си от някъде по малко и си трае  и не бие тъпани да го знаят ,защото ще го сполети в най добрия случай участа на бай Иван ,че и по лошо може да бъде както казва колегата mario321.

Защо всичко в Радиестезията се свързва само и единствено с  търсенето на...... обекти ?
Радиестезията има и много други приложения !

Честита нова година колеги! Не е така колега sony. Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.

Е нали и аз това казах - Радиестезията има и много други приложения !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2015 9:40 pm

chiko написа:
Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.


Има ли някой от "върховните"радиастезисти да са се включили в научни екипи,целящи да открият лекарства и ваксини срещу най-страшните и убийствени болести на днешното човечество?...
Нормално е да помогнат на събратята си.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПет Яну 09, 2015 8:48 am

Трибал-М написа:
chiko написа:
Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.


Има ли някой от "върховните"радиастезисти да са се включили в научни екипи,целящи да открият лекарства и ваксини срещу най-страшните и убийствени болести на днешното човечество?...
Нормално е да помогнат на събратята си.

Такава информация за подобни разработки нямам,но имам информация за съвместна дейност между украински и френски специалисти в областта на радиестезията ,които създават защити против вредни влияния ,откриват влиянията и ги неутрализират и съответно премахват и предпазват от болести.В Украйна има институт който се занимава с това.В този институт се правят защити против вредните излъчвания от телевизори ,монитори , телефони и геопатогенни зони.Некъде бях чел че във Франция в голямя кравеферма,започнали масово да измират кравите .Правят им всевъзможни изследвания ,но не могат да установят каква е причината и прибягват до услугите на френски радиестезисти ,които съвместно с техните украински колеги откриват че има подпочвена вода която минава под фермата.Но тази вода е минавала от както е създадена фермата и до сега не е създавала проблеми .След като се правят по обстойни проучвания радиестезистите установяват че в близост до фермата е построена gsm кула и нейното заземяване е в близост до подпочвената вода и модулира в нея негативни торсионни полета,които водата може да носи до 20 км разстояние.След поставянето на неутрализатор на кулата, спира измирането на животните .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПет Яну 09, 2015 7:21 pm

chiko написа:


Такава информация за подобни разработки нямам,но имам информация за съвместна дейност между украински и френски специалисти в областта на радиестезията ,които създават защити против вредни влияния ,откриват влиянията и ги неутрализират и съответно премахват и предпазват от болести.В Украйна има институт който се занимава с това.В този институт се  правят защити против вредните излъчвания от телевизори ,монитори , телефони и геопатогенни зони.Некъде бях чел че във Франция в голямя кравеферма,започнали масово да измират кравите .Правят им всевъзможни изследвания ,но не могат да установят каква е причината и прибягват до услугите на френски радиестезисти  ,които съвместно с техните украински колеги откриват че има подпочвена вода която минава под фермата.Но тази вода е минавала от както е създадена фермата и до сега не е създавала проблеми .След като се правят по обстойни проучвания радиестезистите установяват че в близост до фермата е построена gsm кула и нейното заземяване е в близост до подпочвената вода  и модулира в нея негативни торсионни полета,които водата може да носи до 20 км разстояние.След поставянето на неутрализатор на кулата, спира измирането на животните .


Благодаря,колега! Започва да ми става още-по интересно и увлекателно. Cool
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyПон Яну 12, 2015 6:43 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:


Такава информация за подобни разработки нямам,но имам информация за съвместна дейност между украински и френски специалисти в областта на радиестезията ,които създават защити против вредни влияния ,откриват влиянията и ги неутрализират и съответно премахват и предпазват от болести.В Украйна има институт който се занимава с това.В този институт се  правят защити против вредните излъчвания от телевизори ,монитори , телефони и геопатогенни зони.Некъде бях чел че във Франция в голямя кравеферма,започнали масово да измират кравите .Правят им всевъзможни изследвания ,но не могат да установят каква е причината и прибягват до услугите на френски радиестезисти  ,които съвместно с техните украински колеги откриват че има подпочвена вода която минава под фермата.Но тази вода е минавала от както е създадена фермата и до сега не е създавала проблеми .След като се правят по обстойни проучвания радиестезистите установяват че в близост до фермата е построена gsm кула и нейното заземяване е в близост до подпочвената вода  и модулира в нея негативни торсионни полета,които водата може да носи до 20 км разстояние.След поставянето на неутрализатор на кулата, спира измирането на животните .


Благодаря,колега! Започва да ми става още-по интересно и увлекателно. Cool

Колеги форума на Асоциацията е вече активен. Има много интересни теми и раздели за дискутиране относно Радиестезията
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 3 EmptyВто Яну 20, 2015 8:40 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:
Радиестезията е всеобхватна наука .Ползва се освен за откриване на метали ,за медицински изследвания ,за намиране на негативни енергии ,духове и дори за гадаене.Чел съм че радиестезията се води трета степен ясновидство.Ползвам я във всичките и варианти и практиката дава много добри  резултати.


Има ли някой от "върховните"радиастезисти да са се включили в научни екипи,целящи да открият лекарства и ваксини срещу най-страшните и убийствени болести на днешното човечество?...
Нормално е да помогнат на събратята си.

Такава информация за подобни разработки нямам,но имам информация за съвместна дейност между украински и френски специалисти в областта на радиестезията ,които създават защити против вредни влияния ,откриват влиянията и ги неутрализират и съответно премахват и предпазват от болести.В Украйна има институт който се занимава с това.В този институт се  правят защити против вредните излъчвания от телевизори ,монитори , телефони и геопатогенни зони.Некъде бях чел че във Франция в голямя кравеферма,започнали масово да измират кравите .Правят им всевъзможни изследвания ,но не могат да установят каква е причината и прибягват до услугите на френски радиестезисти  ,които съвместно с техните украински колеги откриват че има подпочвена вода която минава под фермата.Но тази вода е минавала от както е създадена фермата и до сега не е създавала проблеми .След като се правят по обстойни проучвания радиестезистите установяват че в близост до фермата е построена gsm кула и нейното заземяване е в близост до подпочвената вода  и модулира в нея негативни торсионни полета,които водата може да носи до 20 км разстояние.След поставянето на неутрализатор на кулата, спира измирането на животните .

super21
Върнете се в началото Go down
 
"Асоциация Луи Тюрен България"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Българска Асоциация на Търсачите на Самородно Злато и Метеорити - БАТСЗМ
» Има и в България
» България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: