Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
голден Spectrum Minelab miladinka kupuvam Coil prodavam 5000 врътка Simplex wave GOLD tesoro deus VANQUISH Майнлаб nokta нишани TEKNETICS Fisher mask nexus lorenz маск пират грунда
 

 трансмитер

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
atina
Про-Консул
Про-Консул




трансмитер Empty
ПисанеЗаглавие: трансмитер   трансмитер EmptyЧет Фев 26, 2015 10:36 pm

Колеги даите мнение! Сдобих се с безжични слушалки ноо, чуват сигнала от машинката тихо и при интензивни сигнали изключват,от трансмитера мисля че е от тв и лаптоп звука е добър.Да търся ли по грамотно трансмитерче.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



трансмитер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: трансмитер   трансмитер EmptyЧет Фев 26, 2015 10:50 pm

atina написа:
Колеги даите мнение! Сдобих се с безжични слушалки ноо, чуват сигнала от машинката тихо и при интензивни сигнали изключват,от трансмитера мисля че е от тв и лаптоп звука е добър.Да търся ли по грамотно трансмитерче.

Здрасти, Пич! Отдавна не се беше появявал? Почти съм сигурен , че е от трансмитера. Но ако можеш да пробваш от друг уред трансмитер преди да търсиш друг мисля , че е по-добра идея. Или виж честотите дали не са изместени малко / на трансмитера и слушалките/
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




трансмитер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: трансмитер   трансмитер EmptyЧет Фев 26, 2015 11:46 pm

новини
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



трансмитер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: трансмитер   трансмитер EmptyПет Фев 27, 2015 10:40 am

atina написа:
Колеги даите мнение! Сдобих се с безжични слушалки ноо, чуват сигнала от машинката тихо и при интензивни сигнали изключват,от трансмитера мисля че е от тв и лаптоп звука е добър.Да търся ли по грамотно трансмитерче.

Колега ще ти дам един съвет като на колега виж подари ги на някои тия слушалки или си ги ползвай за друго , и си вземи хубави слушалки с кабел с тая газарии си е бошлаф работа Wink не са ли ти бавни малко не закъсняват ли с отчитането на сигнала все едно работиш с GARRETT от ACE серията когато подминеш сигнала тогава дрънчи Laughing а в замърсено нищо няма да чуеш scratch
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



трансмитер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: трансмитер   трансмитер EmptyСря Мар 04, 2015 3:56 pm

atina написа:
Колеги даите мнение! Сдобих се с безжични слушалки ноо, чуват сигнала от машинката тихо и при интензивни сигнали изключват,от трансмитера мисля че е от тв и лаптоп звука е добър.Да търся ли по грамотно трансмитерче.
Точно така прави,когато не си барнал нищо по трансмитера.Ако имаш регулиране на звука на металотърсача и го намалиш би трябвало да работи правилно...ако не взимаш малко резистори и експериментираш върху трансмитера.
малко схемички:
http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=38099
http://belklad.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=8931&sid=8afb8844865439eb264fce0442af87e0&start=20
Върнете се в началото Go down
 
трансмитер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: