Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Fisher tesoro пират Coil wave GOLD 5000 nexus грунда голден TEKNETICS Minelab deus маск lorenz nokta mask Spectrum VANQUISH Simplex врътка нишани Майнлаб miladinka prodavam
 

 Тест - AKA Intronik STF

Go down 
+10
pechkata
stanislav
jickata
кирката
borislav123
xp fan
peneff72
Ancient Hunter
vasilio
mdetectors.bg
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест - AKA Intronik STF    Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 EmptyЧет Фев 25, 2016 2:35 pm

Това е кантара:


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест - AKA Intronik STF    Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 EmptyЧет Фев 25, 2016 8:39 pm

www.mdetectors.com написа:
Това е кантара...

Това беше само за тестове през лятото. Засега кантар не се предвижда да има, защото успяха да постигнат същите дълбочини с новата дълбочинна програма, и то само с една антена без да се прави кантар:

Върнете се в началото Go down
kelesis_ss
Преторий
Преторий




Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест - AKA Intronik STF    Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 EmptyЧет Фев 25, 2016 9:39 pm

Има ли нещо което пропускам във времето 1.35-1.42,при теста със каската?Защо при поставена вече на мястото каска при първия мах няма сигнал,а на следващия има?
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест - AKA Intronik STF    Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 EmptyПет Фев 26, 2016 8:09 am

Защото колегата иска да покаже максималната дълбочина и затова движи антената на границата на засичане. Малко да я вдигне още нагоре и сигнала се губи. Като свали надолу, сигнала е много силен. Два метра за каска малко ли е за монетар?
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос...   Тест - AKA Intronik STF  - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2016 9:44 pm

Само на менели направи впечатление ,ЧЕ веднага след границата на дискриминация сигнала го прави ЧЕРЕН !?!? И на Сигнума е по същия начин... значи ,ако сигнала е на границата на детекция ще го дава като ЧЕРЕН и си го подминаваш като пич !!! Аз нямам , модерна техника имам само БГ машинка , но дълбоките сигнали на границата на детекция са ми ЦВЕТОВЕ , след като направя една копка или махна малко пръст с крака и хоп идва дискриминацията , ако е голяма шлака на 40-50см. ми го дава цвят и си го копам , но това не е проблем , важното е да не ми го ожелезява , така мога да подмина някой сигнал на дълбоко ( има много неща ). Значи на АКА-то дискриминацията ако е до 30см , след това всичко става желязо , ако е до 40см. след това всичко пак е желязо.... ноооо на тестовете като гледам ,повечето са Въздушни или са направени на едни жълти почви , като пясък , които има 0% минерализация , аз самия съм правил тестове на такива почви и знам че е супер слаба почва. Това значи ,че ако почавата е по тегава и дискриминацията на АКА-то падне , ко праим ????? Просто питам Smile , както казвам нямам подобна машина и несъм от най-опитните , но това ми направи първо впечатление !!!
Върнете се в началото Go down
 
Тест - AKA Intronik STF
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кантар металотърсач АКА Intronik-D двучестотен
» метеорит ли е това
» Лек тест за сравнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи AKA-
Идете на: