Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Самородно злато с XP Deus в България

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Самородно злато с XP Deus в България Empty
ПисанеЗаглавие: Самородно злато с XP Deus в България   Самородно злато с XP Deus в България EmptyПет Апр 22, 2016 3:50 pm

За последните няколко години се извадиха доста златни парчета с металотърсач в България и само малка част от тях станаха обществено достояние.
Самия аз бях голям скептик, защото загубих едно лято в търсене на самородно злато с металотърсач преди 2 години с нулев резултат. За това време разбрах, че съм правил доста грешки при тарсенето тогава, но път за това време се запознах с няколко Колеги, които имат късмет /и то постоянен/ при намирането на самородно злато.
През последните месеци парчетата самородно злато се увеличиха, но за капак последния случай е в зоната на "чудесата".
Ето Ви няколко снимки:

Самородно злато с XP Deus в България 302046v

Самородно злато с XP Deus в България Ivzady
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




Самородно злато с XP Deus в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самородно злато с XP Deus в България   Самородно злато с XP Deus в България EmptyПет Апр 22, 2016 4:27 pm

Брях-брях Smile не се сърдете, ама ми звучи невероятно
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Самородно злато с XP Deus в България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самородно злато с XP Deus в България   Самородно злато с XP Deus в България EmptyПет Апр 22, 2016 7:26 pm

Разбирам те! Наистина е доста невероятно.
Вече голяма част от парчетата ги показаха на последното изложение на музея Земята и Хората.
Ще ги покажем и на събора на БАТСЗМ Юли месец на Боровци. Много е възможно да дойдат и момчетата, които ги откриват.
Върнете се в началото Go down
 
Самородно злато с XP Deus в България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търсене на самородно злато с XP DEUS в България
» ФИЛМЧЕ ЗА МНОГО САМОРОДНО ЗЛАТО В БЪЛГАРИЯ
» xp deus търсене на самородно злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: