Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
XP НОВИ ПО-НИСКИ ЦЕНИ

УНИКАЛНИ ЦЕНИ НА ...

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
Майнлаб металотърсач сонда врътка 5000 продавам голден Coil miladinka mask nexus pirate DEVIL GOLD golden изглежда пират kupuvam wave lorenz маск prodavam sorex BLACK грунда tesoro
Share | 

Металдетектинг в Сърбия

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Металдетектинг в Сърбия   Пет Май 27, 2016 6:53 pm

Ето, че май дойде време да отворя нов раздел във форума, както преди години отворих раздел за металдетектинга във Великобритания, но този път със заглавие ..... Металдетектинг в Сърбия Very Happy Laughing Cool

Още преди време бях говорил с мои приятели от Земун Сърбия, че там нещата са тъгнали да се оправят постепенно, ... за металдетектинга говоря.
Ето, е вчера дойдоха едни други приятели от Сърбия и ми показаха книжка за членуване в регистрирана в Сърбия организация, която им давала право да упражняват хобито си свободно, но ..... извън археологически обекти.
Доколкото разбрах това не е държавна институция, а организация.
Тази организация не е на дилъри и трафиканти на ценности, които да се занимават с намерените неща, а на търсачи, който имат търсенето за хоби.
Мене ми се стори много странно и дори невъзможно, но така или иначе, човека ми показа картата си и ми даде да я снимам.
Проучете нещата и Вие, защото ми е много интересно. Май дойде време да черпим опит от братята Сърби Smile

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг в Сърбия   Нед Май 29, 2016 3:25 pm

Асоциация "Archeo-аматьори Сърбия" е доброволно, непартийно, сдружение с нестопанска цел, основана за неопределен период от време, за да се постигнат целите в областта на научните и образователните изследвания на човешката история.

http://www.arheo-amateri.rs/
Тази организация не е на дилъри и трафиканти на ценности, които да се занимават с намерените неща, а на търсачи, който имат търсенето за хоби.
А нашите неща защо ли не се получават?
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг в Сърбия   Нед Май 29, 2016 4:48 pm

Гледам, че в Сърбия имат и организация за промиване на самородно злато http://www.goldenhomolje.rs

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Металдетектинг в Сърбия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металдетектинг в Сърбия
» Защо ли в България няма списание за металдетектинг?
» ПЪРВОТО СПИСАНИЕ ЗА МЕТАЛДЕТЕКТИНГ ЩЕ Е НА СЪБОРА
» Металдетектинг
» пълна забрана на хобито металдетектинг