Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
miladinka грунда врътка сорекс пират lorenz golden TEKNETICS mask Ултимейт nexus sorex Майнлаб kupuvam сонда 7272 Шумен prodavam garrett голден wave металотърсач rover маск Сервиз торнадо
Share | 

Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
kelesis_ss
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Нед Юни 19, 2016 2:05 pm

Машинката е купена преди няколко дни.Направен и е тунинг,както е видно от снимките:Електронния блок вече е независим от стика,вече и със осветление на дисплея,което е независимо от това дали е включен уреда или не,леко общо усилване на уреда за по голяма дълбочина.окомплектован с оригинална и СЕФ сонда 36 см.Вградена ЛиПо батерия 2000 мАч с вграден модул за зареждане и,позвляващ зареждане с всяко зарядно за телефон,индикация на дисплея за начало/чрвен/,и край на заряда/син/.За възможностите може да видите доста клипове в нета + малко отгоре.Минала е преглед в МВР след доставката. .Цена 1160.00лв.За контакт 0879131299

Последната промяна е направена от kelesis_ss на Пон Юни 20, 2016 10:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Нед Юни 19, 2016 4:37 pm

Много интересно напиши малко повече впечатления. Добра ли е машинката ако имаш наблизо teknetics t2 сравни я с него.
kelesis_ss
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Металотърсач,успешно копие на Т2   Нед Юни 19, 2016 5:15 pm

Имах намерение днес да я разходя за по дълго,но мнооого кърлеж.Много лека и удобна.Иначе нищо кой знае какво повече от Сорекс,Ат про,Ф5 с които я сравнявахме.На Алл метал ги би,но на дискриминация е с много ма лко отгоре,да не кажа на кантар.Това са първи впечатления.Пуснах я за продажба,защото не можах да я окомплектовам с НЕЛ ка,както си бях решил.По натам ако не се разделя с нея ще пиша.
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Нед Юни 19, 2016 8:02 pm

Колко пари ти излезе всичко с доставката, митото и ддс?
kelesis_ss
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Металотърсач,успешно копие на Т2   Пон Юни 20, 2016 10:50 am

Един ден бягане+283.80$+120.28лв+20.00лв+++=689.00лв+260лв SEF,груба сметка,без таксите по преводите.Най гадно е размотаването в митницата,иначе китайците излязоха точни.За по малко от седмица изпълниха поръчката.
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 11:40 am

kelesis_ss написа:
Един ден бягане+283.80$+120.28лв+20.00лв+++=689.00лв+260лв SEF,груба сметка,без таксите по преводите.Най гадно е размотаването в митницата,иначе китайците излязоха точни.За по малко от седмица изпълниха поръчката.

280$ е много висока цена. Преди година купих от производителя за 120$ същия и за 115$ копие на Gold Bug. Китаеца ме пита дали да бъдат с оригиналните лепенки на Т2 и Gold Bug или с другите . Детекторите пристигнаха с оригинални кутии от Т2 и Gold Bug както и рекламни брошури за Т2 и Gold Bug.
Машините работят по същия начин като Т2 и Gold Bug само антените не стават за нищо, тестовете са правени със SEF . Антените на китайците нямат екран и свирят навсякъде където махнеш . Успях да договоря 100$ цена на детектор без антена ( цена при поръчка на 10 бр.)
Проблема е че могат да ме глобят при внос на такива детектори понеже Fisher имат сериозни адвокати и не си струва риска .

mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 12:45 pm

А като се има в предвид, е сме им представители ние, по-добре оргиналното Very Happy

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
kelesis_ss
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 7:59 pm

Ми то аз си търсих оригинален втора ръка ама няма,а новия е доста по нагоре.Влади,той и тоя по фактура от там е 140,ама през алиехспрес става на 280 с доставка.За 120 бих си взел пак.Търся му НЕЛ или МАРС антена.Ако Деуса имаше кадърна голяма антена нямаше да се лутам из моделите.Първото изискване е да е възможно лек.Абе краста.
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 8:28 pm

kelesis_ss написа:
Ми то аз си търсих оригинален втора ръка ама няма,а новия е доста по нагоре.Влади,той и тоя по фактура от там е 140,ама през алиехспрес става на 280 с доставка.За 120 бих си взел пак.Търся му НЕЛ или МАРС антена.Ако Деуса имаше кадърна голяма антена нямаше да се лутам из моделите.Първото изискване е да е възможно лек.Абе краста.

34 см. за ХP Deus не е ли достатъчно голяма.
kelesis_ss
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 8:41 pm

Админ,писах КАДЪРНА голяма.За в гора,а не за тестове.Не че и на тестовете е нещо,ами китайчето със СЕФ ката 38/30 ми се струва по леко.утре ще ги претегля.
colin96
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Пон Юни 20, 2016 9:02 pm

Golden Mask написа:

Машините работят по същия начин като Т2 и Gold Bug само антените не стават за нищо, тестовете са правени със SEF . .

Абе чак по същия начин е малко пресилено. Няма нищо общо с оригиналните. Работих с golgbug pro dp, продадох го и после реших отново да си купя същия. Само че случих на такъв от алиекспрес и на първата минута разбрах че е менте. И то по работата. После като започнах да го разглеждам видях разликите с оригинала. Така че не си мислете, че за по малко пари ще получите повече детектор.
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2    Сря Юни 22, 2016 12:24 am

kelesis_ss написа:

Не говоря за фактурна стойност, толкова съм платил - 120.00 USD за GF(T2) . В Китай имам познат (българин) който върши полезна работа за БГ фирми, намира производители на дадена стока (не търговци), оправя проблеми с недоставена стока, както и при забавяне с изпращането, което е много често срещано явление при работа с китайци. Та същия китайски производител на метал детектори е купил 100% цялата документация (открадната от китайска фирма която прави оригиналните модели) , чертежи, схеми , софтуер и т.н. на T2 и GB.
Само с антените са се наакали , тя си работи но няма хубав екран и детектора става много шумен при работа на терен и не може да работи на максимална чувствителност. Предполагам и твоята е така  ?
Платките ги има на много места в нета и са 1:1  с оригинала, както и работата е 1:1 ( при тестове на детектори с една и съща читава антена) има писано на много места за това.
Не съм имал проблеми на митницата понеже работя с една и съща куриерска фирма и едни и същи митничари, които рядко правят визуален преглед на стоката ми . На кашоните пишеше T2 и Gold Bug , но бяха поставени в други кашони без надписи (както правят и с оригиналните), ако бяха отворили пратката щяха да я конфискуват и да ми праснат някой АКТ.
За това и повече не съм се занимавал с внос на такива детектори.

Продавам Металотърсач,успешно копие на Т2
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1