Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1000 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 2
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Comments: 0
Lorenz Z1
Сря Ное 16, 2016 10:07 am by koko65
Продавам Lorenz Z1.Уреда е в гаранция и с фактура.Стандартния заводски комплект е допълнен с 30 см …

Comments: 1
Minelab E-Trak
Нед Окт 23, 2016 9:17 pm by sitalk

Един колега продава Майнлаб Е-Трак със стандартна сонда.,слушалки,с документи,изтекла гаранция.

Comments: 0
Keywords
маск продавам golden minelab deus gold миладинка prodavam пират рамка explorer енигма pulse 2500 злато garrett whites white mask монети kupuvam nexus fisher tesoro кантар голден
Създайте нова тема   Напишете отговор
Share | 

В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Пон Сеп 19, 2016 12:21 am

На 17 ти и 18 ти септември 2016 бях поканен на едно от най големите металдетектинг събития в света така нареченото Златно шоу по металдетектинг в Великобритания в района на Оксфорд -  град Брадфорд.
Отварям тази тема за да споделя моите впечатления да кача някои снимки и филмчета които да покажат реалността за търсачите в Англия.
Както знаете търсенето на антики във Великобритания, или по скоро Англия и Уелс е разрешено, както и търговията с намерените неща ще ви кача няколко снимки за да видите как вървят цените там.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Пон Сеп 19, 2016 6:21 pm

Ето още една снимка от базара

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Вто Сеп 20, 2016 12:19 pm

Я вижта какво съкровище откриха Французите на събора в Англия

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Нед Сеп 25, 2016 2:54 pm

На това събитие свободно се продават и купуват антики:

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Нед Сеп 25, 2016 7:48 pm

Светлъо, вземи смени заглавието на тази тема, че е голяма заблуда. Чети по-долу;

https://en.wikipedia.org/wiki/Nighthawking

Англия както всички държави по света е пълна с "търсачи" и да се опитваш да създаваш идилична картина по въпроса е безсмислено.
Най-малко една четвърт от посетители на ХП събора са от категорията дето броди по нощите.
Ти беше за два дена там а аз съм живял 8 години в Англия и знам какво говоря.

В Англия широко разпространената практика е нелегално намерени антики да се узаконяват при участие на събори, като се твърди, че са намерили антиките по време на тоя или оня събор.

На този етап единствените в Обединеното Кралство търсачи са от клуб Detecting Scotland защото тия хора всъщност се гордеят когато си декларират находките и се обиждат ако музея не им ги вземе.
Един мой представител се оттегли от Detecting Scotland, защото не му изнася това с декларирането и единствената находка от ковани сребърни монети която намери с Нексъс МП (което му дадох на половин цена) не я декларира и не ми направи реклама ами покри всичко, че да не му вземели от музея ценните монетки.

Иманярската душица, както казах е навсякъде една и съща.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Нед Сеп 25, 2016 8:27 pm

Сигурно си прав, защото си бил доста време там. И аз чувам различни истории за търсачите в Англия, но според мен или пи-скоро се надявам да са изключения.
Знам, че българските търсачи не искат да чуят за ролята на собственика на земята в този процес - те са много по- страшни от нашата полиция ... те бият на момента и то немилостиво, ако си там без разрешение, т.е. без да искаш да делиш.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Нед Сеп 25, 2016 9:23 pm

www.mdetectors.com написа:
Сигурно си прав, защото си бил доста време там. И аз чувам различни истории за търсачите в Англия, но според мен или пи-скоро се надявам да са изключения.
Знам, че българските търсачи не искат да чуят за ролята на собственика на земята в този процес - те са много по- страшни от нашата полиция ... те бият на момента и то немилостиво, ако си там без разрешение, т.е. без да искаш да делиш.
Ша делиш ли? Кво?...Laughing
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Пет Сеп 30, 2016 6:23 pm

Ето и малко цени в UK

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи   Пет Сеп 30, 2016 8:29 pm

www.mdetectors.com написа:
Ето и малко цени в UK

Няма цена за нацисткия кръст. Язък.

В Англия няма и-м-а-н-я-р-и, а търсачи
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1