Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Мнение за Pulse Relic

Go down 
+17
vasilio
chiko
Рис
vvurbanov
Avrelian
Nexus metal detectors
sitalk
diony
adminn
Vencislav1986
pechkata
toprac
N@SKO
mdetectors.bg
OMD Detectors
peneff72
Golden Mask
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 8:28 pm

sitalk написа:


Ти чуваш ли се какво говориш?  Laughing
Не ме карай да си развалям полигона...... Smile
Защото ако го направя ще бъде пред камера.....Първо ще покажа монетар дали чува нещата в земята,после с Тавата и накрая ще ги изкопая нещата да се видят на живо.
И нали знаеш,че монетара ми е Маска.Да не кажеш после,че ти правя антиреклама....нямам друг монетар.
Да започвам ли,Владо? Basketball
Ако не ми вярваш,ела и ти.Извикай и Иван от Габрово,дето лъже Георги,че хващал с най-малката антена на Дийп Хънтъра капачка от буркан на 90,см,както и,че хванал всички цели на полигона в Узана пред 80 човека публика.Та той стоеше през цялото време под шатрата на сянка..... Smile ,...и накрая се изложи страшно много като изкопа стотинките,когато всички си тръгнаха....СМЯХ!....
Извикай този човек да ми покаже как работи тази рамка......"ще си изхвърлиш Джи пи-то.." ....ми се говореше....ми хайде,докажете ми и го изхвърлям..И Тавата и нея...... Sad

На твоя полигон ще намериш всичко, това е ясно.
Какво ще кажеш да дойдеш на моя полигон и да намериш 20 см медно менче на 1 метър.
Тъкмо ще имаш възможността да защитиш честта на Пулсето което с 45см моно коил не можа да хване менче на 110 в Гарбово и Бургазлерията се рзсмърдя, че съм бил излъгал, че не било вярно.
Ето това е прекрасна възможност да докажеш на цяла България какъв лъжец съм аз и колко е добър Реликвеника.

След което аз ще ти дам в ръцете детектор, който наистина хваща такъв сигнал, както се полага с отчетлив звук, ясна дискриминация, гладък звуков праг, тих на почва и при това само с 13"ДД антена.

За по-големи антени няма и дума да отварям.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 8:34 pm

Golden Mask написа:
Професионален уред от нисък ценови клас (1000 лв) Golden Mask Deep Hunter LE, поглед отвътре !

Мнение за Pulse Relic - Page 2 DSC05790

Мнение за Pulse Relic - Page 2 DSC05791

Мнение за Pulse Relic - Page 2 DSC05792

Нали има разлика от най - горното изпражнение ?
Ще се види скоро и на терен !

Ц, ц, ц...ц. Ужас..... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 9:00 pm

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:


Ти чуваш ли се какво говориш?  Laughing
Не ме карай да си развалям полигона...... Smile
Защото ако го направя ще бъде пред камера.....Първо ще покажа монетар дали чува нещата в земята,после с Тавата и накрая ще ги изкопая нещата да се видят на живо.
И нали знаеш,че монетара ми е Маска.Да не кажеш после,че ти правя антиреклама....нямам друг монетар.
Да започвам ли,Владо? Basketball
Ако не ми вярваш,ела и ти.Извикай и Иван от Габрово,дето лъже Георги,че хващал с най-малката антена на Дийп Хънтъра капачка от буркан на 90,см,както и,че хванал всички цели на полигона в Узана пред 80 човека публика.Та той стоеше през цялото време под шатрата на сянка..... Smile ,...и накрая се изложи страшно много като изкопа стотинките,когато всички си тръгнаха....СМЯХ!....
Извикай този човек да ми покаже как работи тази рамка......"ще си изхвърлиш Джи пи-то.." ....ми се говореше....ми хайде,докажете ми и го изхвърлям..И Тавата и нея...... Sad

На твоя полигон ще намериш всичко, това е ясно.
Какво ще кажеш да дойдеш на моя полигон и да намериш 20 см медно менче на 1 метър.
Тъкмо ще имаш възможността да защитиш честта на Пулсето което с 45см моно коил не можа да хване менче на 110 в Гарбово и Бургазлерията се рзсмърдя, че съм бил излъгал, че не било вярно.
Ето това е прекрасна възможност да докажеш на цяла България какъв лъжец съм аз и колко е добър Реликвеника.

След което аз ще ти дам в ръцете детектор, който наистина хваща такъв сигнал, както се полага с отчетлив звук, ясна дискриминация, гладък звуков праг, тих на почва и при това само с 13"ДД антена.

За по-големи антени няма и дума да отварям.

Ти въобще разбра ли какво искам да кажа на Бандита или се месиш където не ти е работата?
И тези номерца с кованата мед ще я използваш срещу някой,който не разбира. Very Happy
Много добре знам,че Пулсовите не я чуват.Какво от това? НИма всичко в земята е кована мед? И на това място ли ще ми демонстрираш Нексуса си? Айде да идем на тежка земя?



Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 9:17 pm


sitalk
sitalk's Avatar
На линия
- Член на БНФМ -
Мнения: 207
Получени благодарности 194


Aemilivs написа:
Аз пък искам такъв да лови желязото в кръвта Very Happy

Ех това XP...
голяма мечта...
Явно си попаднал на селище,дето пуска оболчета,или 1/8 статерчета,а? Smile
И е замърсено..
Ай,като си вземеш,рзкажи как е...


А за Нексус-а,наистина се правят в Англия,Георги май се казва майстора.
Имаше едни клипове,правени от руснаци,как Нексуса би по дълбочина Майнлаб Е-трак,Гарет ГТИ2500,Екс Пи Голд Макс Пауър...за голям предмет(манерка) и монета.
В тоя клип Гарета се представи добре май само на "all metal ''

..........................
Бреее,Георге,виж какво съм писал за теб преди шест години? Smile
Дамонстрирай ни го това на живо.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 10:21 pm

sitalk написа:

Айде да идем на тежка земя?

Готово, но да те предупредя, че миналата година (да повторя, миналата година) Антон майстора на Реликвениците, не можа да покаже нищо превъзходно пред Нексъс МП на Перегрузката, нито ГПХ5000.
Факта е, че пулсаците хващаха малка антична монета с 25 см моно коил, колкото Нексъс МП с 25 см ДД. Да те питам сега какво ще стане когато пулсаците са с ДД сонди до къде ще я докарат с дълбочината?


Последната промяна е направена от Георги Чаушев на Вто Окт 04, 2016 10:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 10:25 pm

sitalk написа:



А за Нексус-а,наистина се правят в Англия,Георги май се казва майстора.
Имаше едни клипове,правени от руснаци,как Нексуса би по дълбочина Майнлаб Е-трак,Гарет ГТИ2500,Екс Пи Голд Макс Пауър...за голям предмет(манерка) и монета.
В тоя клип Гарета се представи добре май само на "all metal ''

..........................
Бреее,Георге,виж какво съм писал за теб преди шест години?   Smile
Дамонстрирай ни го това на живо.... Very Happy

Тия тестове дето си ги гледал са пародия. Но ако искаш да видиш истински по всяко време и на всяко място, включително тежките ви почви и черни пясъци.


Последната промяна е направена от Георги Чаушев на Вто Окт 04, 2016 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : грешка в правописа)
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 10:55 pm

sitalk написа:

НИма всичко в земята е кована мед?

А нима всичко в земята е железни лопати, бирени канчета и стотинки от бай Тошово време?
Пардон. За Реликвеника знам че всичко в земята е желязо и освен ако нещо друго изпадне по случайност.

Добре де. Нали Реликвеника, сиреч Пулса е златарка. Айде да я пробваме на Турски пендари? Навит ли си?

На ония дето не разбирали мота да предложа и други опити, а?

Едно пояснение.

Не се и опитвай да ми хвърляш предизвикателства тука или където и да било. Този път съм далеч по-добре подготвен отколкото можеш да си представиш, защото за разлика от теб и Бургазлерията аз си уча уроците, и ги уча бързо.







Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyВто Окт 04, 2016 11:01 pm

sitalk написа:
Айде да идем на тежка земя?
Тука става ли? Ако не може и където ти дойде на ума.
Ах забрайх. Това е само прототип. Втория от шест.

Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 10:56 am

Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Айде да идем на тежка земя?
Тука става ли? Ако не може и където ти дойде на ума.
Ах забрайх. Това е само прототип. Втория от шест.

Тези тестове са абсолютно подвеждащи.
МП-то в режим на дискриминация ли е?
Като грундирахте камъните защо не пробвахте дали чува земята?
Номера с търкането върху камъните го знаеме вече,ако тръгнеш с нормален заход както се търси няма да има никой.

Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 11:44 am

N@SKO написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Айде да идем на тежка земя?
Тука става ли? Ако не може и където ти дойде на ума.
Ах забрайх. Това е само прототип. Втория от шест.

Тези тестове са абсолютно подвеждащи.
МП-то в режим на дискриминация ли е?
Като грундирахте камъните защо не пробвахте дали чува земята?
Номера с търкането върху камъните го знаеме вече,ако тръгнеш с нормален заход както се търси няма да има никой.

На орудено с дискриминация не се работи. Орудяването трябва да се балансира, не дискриминира.
СТХ-а и МП-то са в режим всички метали и без никаква дискриминация.
Теста е за камъни и керамика, не за земя. Но по твое желание мога да демонстрирам на земя посочена от теб, черен пасък, каквото ти дойде на ума.
Това не е никакъв номер с търкане. Камъните са напълно балансирани, без остатъчен звук дори и при търкане на антената върху тях. След това се проверява дали детектора може да пробие през камъните.
Предлогам ти цяр за параноя (понеже виждам, че си поредния дето съм на път да го прекарам, нали). Ела до Русе и се увери сам и без много прикакзи кое как се правело. Ела и виж.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 12:21 pm

Георги Чаушев написа:
N@SKO написа:
Георги Чаушев написа:
sitalk написа:
Айде да идем на тежка земя?
Тука става ли? Ако не може и където ти дойде на ума.
Ах забрайх. Това е само прототип. Втория от шест.

Тези тестове са абсолютно подвеждащи.
МП-то в режим на дискриминация ли е?
Като грундирахте камъните защо не пробвахте дали чува земята?
Номера с търкането върху камъните го знаеме вече,ако тръгнеш с нормален заход както се търси няма да има никой.

На орудено с дискриминация не се работи. Орудяването трябва да се балансира, не дискриминира.
СТХ-а и МП-то са в режим всички метали и без никаква дискриминация.
Теста е за камъни и керамика, не за земя. Но по твое желание мога да демонстрирам на земя посочена от теб, черен пасък, каквото ти дойде на ума.
Това не е никакъв номер с търкане. Камъните са напълно балансирани, без остатъчен звук дори и при търкане на антената върху тях. След това се проверява дали детектора може да пробие през камъните.
Предлогам ти цяр за параноя (понеже виждам, че си поредния дето съм на път да го прекарам, нали). Ела до Русе и се увери сам и без много прикакзи кое как се правело. Ела и виж.
Няма как да го прекараш, колегата е търсач а не тествач. Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 12:55 pm

sitalk написа:
Golden Mask написа:
sitalk написа:
Иначе,мерси на всички ви,дето плюете Пулс Релик..... Razz
Никой да не си я купува и да нямам конкуренти.... Very Happy
Разбирачи на дълбочинна техника сте вие... Laughing
Колко км имате навъртяни с дълбоки уреди и колко сигнали извадени,та да коментирате?
Освен това,вие произвеждате и продавате монетари.Какво общо има Тавата? Ако някой иска да си купи монетар,нама да си вземе Тава..Или обратното.
Разделения,разцепване,хули,интриги,коварство,курвенски истории......това се случва.Затова сме на това положение.А те това чакат ония горе-ДА НЕ СМЕ ЕДИННИ.
Пак ли ще ме изтриете?

Навит ли си след две седмици когато е готов полигона да демонстрираш това чудо на техниката ? Ще има още две тавички, няма да си сам Smile Разходите по транспорта ще ти бъдат покрити на 200% .
Искам да ти кажа че тавата не е дълбочинен уред, т.е. казвам че не хваща на дълбоко.
Вчера пробвах тавата с един бронзов прът Ф10мм и дължина 20 см, като го поднесеш вертикално го хваща на 5 см, хоризонтално на 20 см. Отвертка с по-малки размери , вертикално на 40 см, хоризонтално на 35 см ......

Ти чуваш ли се какво говориш?  Laughing
Не ме карай да си развалям полигона...... Smile
Защото ако го направя ще бъде пред камера.....Първо ще покажа монетар дали чува нещата в земята,после с Тавата и накрая ще ги изкопая нещата да се видят на живо.
И нали знаеш,че монетара ми е Маска.Да не кажеш после,че ти правя антиреклама....нямам друг монетар.
Имах в предвид да дойдеш на моя полигон (подобен е на турския), на него се вижда какво има в дупката (например гърне със сребърни или бронзови монети) и това нещо ще може да се вади и слага,  ти минавайки отгоре няма да знаеш има ли нещо или няма . Няма нужда да си вадиш нещата от земята ! Е за това те питам дали ще ме уважиш да дойдеш на моя полигон ?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 2:05 pm

Avrelian написа:

Няма как да го прекараш, колегата е търсач а не тествач. Laughing

Колегата ти е най-обикновен "търсач на силни усещания", както си и ти и всеки, който се е захванал да говори от името на Бургазлерията.
Никой търсач със знания няма да дрънка такива глупости като дискриминация в орудено.
Технологиите се развиват а търсачите туке все още дискриминират орудяване.


Последната промяна е направена от Георги Чаушев на Сря Окт 05, 2016 6:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 2:07 pm

Golden Mask написа:

Имах в предвид да дойдеш на моя полигон (подобен е на турския), на него се вижда какво има в дупката (например гърне със сребърни или бронзови монети) и това нещо ще може да се вади и слага,  ти минавайки отгоре няма да знаеш има ли нещо или няма . Няма нужда да си вадиш нещата от земята ! Е за това те питам дали ще ме уважиш да дойдеш на моя полигон ?

Ти луд ли си?
Все едно да го питаш дали ще се събуе гол и т.н.
Ми то на такива тестове всичко лъсва като кенеф на преден двор. Аааа Владо. Я се стегни. Laughing
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 2:53 pm

Георги Чаушев написа:
Avrelian написа:

Няма как да го прекараш, колегата е търсач а не тествач. Laughing

Колегата ти е най-обикновен търсач както си и ти и всеки, който се е захванал да говори от името на Бургазлерията.
Никой търсач със знания няма да дрънка такива глупости като дискриминация в орудено.




В орудено се дискриминира, но в земята. Между другото КЕРАМИКАТА Е РАЗЛИЧНА, зависи от почвата от която е направена.При някоя керамика лесно се работи, но друга трудно се пробива.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 5:29 pm

vvurbanov написа:

В орудено се дискриминира, но в земята. Между другото КЕРАМИКАТА Е РАЗЛИЧНА, зависи от почвата от която е направена.При някоя керамика лесно се работи, но друга трудно се пробива.

Ако дискриминираш в орудено може да оставиш детектора в колата и да събираш с метла, защото само на сигнали отгоре може да се надяваш в такъв случай.

В орудено се дискриминира само от детектори които не могат да балансират, сиреч всички с изключение на Нексъс МП, Фишер Ф75, Деус, ХП АДХ, Майнлабите, и донякъде Блистул.
Всичко друго не работи по правилния начин - балансиране - ами дискриминират почвата, паветата, тухлите и след това каквото дойде.

Наясно съм, че си на това мнение, но само защото не си видял с очите си, че има индукционни баланси които балансират орудяването толкова добре колкото и пулсаците.

А керамика е последен кахър при положение, че МП се справя с далеч по-сериозни и трудни условия.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 6:53 pm

Golden Mask написа:
sitalk написа:
Golden Mask написа:
sitalk написа:
Иначе,мерси на всички ви,дето плюете Пулс Релик..... Razz
Никой да не си я купува и да нямам конкуренти.... Very Happy
Разбирачи на дълбочинна техника сте вие... Laughing
Колко км имате навъртяни с дълбоки уреди и колко сигнали извадени,та да коментирате?
Освен това,вие произвеждате и продавате монетари.Какво общо има Тавата? Ако някой иска да си купи монетар,нама да си вземе Тава..Или обратното.
Разделения,разцепване,хули,интриги,коварство,курвенски истории......това се случва.Затова сме на това положение.А те това чакат ония горе-ДА НЕ СМЕ ЕДИННИ.
Пак ли ще ме изтриете?

Навит ли си след две седмици когато е готов полигона да демонстрираш това чудо на техниката ? Ще има още две тавички, няма да си сам Smile Разходите по транспорта ще ти бъдат покрити на 200% .
Искам да ти кажа че тавата не е дълбочинен уред, т.е. казвам че не хваща на дълбоко.
Вчера пробвах тавата с един бронзов прът Ф10мм и дължина 20 см, като го поднесеш вертикално го хваща на 5 см, хоризонтално на 20 см. Отвертка с по-малки размери , вертикално на 40 см, хоризонтално на 35 см ......

Ти чуваш ли се какво говориш?  Laughing
Не ме карай да си развалям полигона...... Smile
Защото ако го направя ще бъде пред камера.....Първо ще покажа монетар дали чува нещата в земята,после с Тавата и накрая ще ги изкопая нещата да се видят на живо.
И нали знаеш,че монетара ми е Маска.Да не кажеш после,че ти правя антиреклама....нямам друг монетар.
Имах в предвид да дойдеш на моя полигон (подобен е на турския), на него се вижда какво има в дупката (например гърне със сребърни или бронзови монети) и това нещо ще може да се вади и слага,  ти минавайки отгоре няма да знаеш има ли нещо или няма . Няма нужда да си вадиш нещата от земята ! Е за това те питам дали ще ме уважиш да дойдеш на моя полигон ?

Че защо да не дойда? И не искам да ми плащаш разходите,мога да си ги поема.
Само,че това вадене и слагане на предметите в хралупите не е реално.Защото има въздух между предмета и земята.При пулсовите машини пада дълбочината.Както с въздушните тестове.Ама ти много добре го знаеш това.... Wink
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 7:05 pm

Георги Чаушев написа:
Golden Mask написа:

Имах в предвид да дойдеш на моя полигон (подобен е на турския), на него се вижда какво има в дупката (например гърне със сребърни или бронзови монети) и това нещо ще може да се вади и слага,  ти минавайки отгоре няма да знаеш има ли нещо или няма . Няма нужда да си вадиш нещата от земята ! Е за това те питам дали ще ме уважиш да дойдеш на моя полигон ?

Ти луд ли си?
Все едно да го питаш дали ще се събуе гол и т.н.
Ми то на такива тестове всичко лъсва като кенеф на преден двор. Аааа Владо. Я се стегни. Laughing

Чаушев,съблечи се ти гол.И се полей със студена вода,че да се СЪБУДИШ от тази параноя твоя Бургазлийска.Във всяко изречение ми споменаваш Бургас.НИКОЙ НЕ ПИШЕ ОТ НЕГОВО ИМЕ,ЯСНО ЛИ Е,ЧАУШЕВ!!!??? Имаме си мнение и си го изказваме,разбра ли?
Аз не съм папагал някой да ми казва какво да пиша.Разбра ли,Чаушев?
И въобще няма да те търся,че да ми показваш как ти работи Нексъса.
Не ме интересува.Учудих се,на Владо като каза,че Тавата не била дълбочинен уред.Затова започах да пиша.А за по-горните ти писаници от вчера ще ти отговоря утре,че излизам.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 7:26 pm

sitalk написа:

И въобще няма да те търся,че да ми показваш как ти работи Нексъса.
Не ме интересува.Учудих се,на Владо като каза,че Тавата не била дълбочинен уред.Затова започах да пиша.А за по-горните ти писаници от вчера ще ти отговоря утре,че излизам.

Като не те интерсува какво се правиш на интересен с лафа за тежката почва, все едно тавата е единствения уред за тажко или цял свят е потънал във вашата орудена пръст.
Нито уреда ви е най-голямата работа на тежка почва, нито се върти света около вас.
Владо е прав, че Реликвеника не е дълбочинен, защото хваща на "дълбоко" само железа. Няма с какви тестове да докажеш противното след като съм тествал лично ГПХ5000 на който тая ваша пародия не може да се сравнява. А видях и палачинката ви как се представи на шепа стотинки на събора на БАТЗМ. Хваща ги колкото бандурките, кво се ежиш толкова.
Аз също имам мнение и го изразявам, така че не ми се звери по селски с главни букви.

Споменавам Бургазлерията постоянно, защото ти си същия като тях. Ако не е твоето мнение отгоре не може да бъде ничие друго.
А също съм наясно кой те праща да лаеш тука. Колегата от трапа.


Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 7:33 pm

sitalk написа:
При пулсовите машини пада дълбочината.Както с въздушните тестове.Ама ти много добре го знаеш това.... Wink

Ако ГПХ5000 не показа по-голяма дълбочина в земята сравнен с въздух Реликвеника и той няма откъде да я вземе.
Обаче като се слагат метали на дъното на дупки става голям екшън и от там е цялата заблуда за супер дълбочините.

Тестовете на джоб са по-надеждни ако джоба е достатъчно дълбок. Владо казва, че може да пробива до 1 метър. Пък ако има някаква въздушна междина останала натъпчете пръст и воала.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Бря, ква стана тя ?   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 7:55 pm

Престанете да правите повече полигони! стена Знаете ли колко археолози от бъдещето ще вкарате в психиатрията ?Сън нема да ги лови -нема културен слой-само евтини монети . :mdr97:Закопайте некое детско цукало , да видим кой ще го хване най-добре...:bienvenue стига
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 8:31 pm

Георги Чаушев написа:
vvurbanov написа:

В орудено се дискриминира, но в земята. Между другото КЕРАМИКАТА Е РАЗЛИЧНА, зависи от почвата от която е направена.При някоя керамика лесно се работи, но друга трудно се пробива.

Ако дискриминираш в орудено може да оставиш детектора в колата и да събираш с метла, защото само на сигнали отгоре може да се надяваш в такъв случай.

В орудено се дискриминира само от детектори които не могат да балансират, сиреч всички с изключение на Нексъс МП, Фишер Ф75, Деус, ХП АДХ, Майнлабите, и донякъде Блистул.
Всичко друго не работи по правилния начин - балансиране - ами дискриминират почвата, паветата, тухлите и след това каквото дойде.

Наясно съм, че си на това мнение, но само защото не си видял с очите си, че има индукционни баланси които балансират орудяването толкова добре колкото и пулсаците.

А керамика е последен кахър при положение, че МП се справя с далеч по-сериозни и трудни условия.
От клипа какви изводи трябва да направим?Че си направил машина дето лови на ал метал през камъни ли?Машина без дискрминация става само за събиране на скрап.
Искам да видя клип как грундираш бургаския камък и после да пробваш на земята в страни дали е грундирана.Все пак терените не са само камъни и скали ,а и земя има около тях.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 9:15 pm

Колега N@SKO при VLF това за което питаш колегата Чаушев не си мисли че е невъзможно . Ако апарата има два земни канала леко дефазирани един спрямо друг и могат да отсичат по широка лента ,не е никакъв проблем да не се чуват и рудния камък и земята .Аз това съм го направил много отдавна ,но дискриминацията доста куца при по малките обекти, но дълбочината си е доста прилична .Не че защитавам Чаушев ,но мога да ти покажа такъв апарат ако толкова те интересува.Чисти и най силната керамика без да чува земята.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 9:21 pm

N@SKO написа:

От клипа какви изводи трябва да направим?Че си направил машина дето лови на ал метал през камъни ли?Машина без дискрминация става само за събиране на скрап.
Искам да видя клип как грундираш бургаския камък и после да пробваш на земята в страни дали е грундирана.Все пак терените не са само камъни и скали ,а и  земя има около тях.

МП не е пулсак а влф и има всичката дискриминация на индикатор и двутонално аудио, необходима за работа.
Ако Бургаския камък е на Бургаска орудена почва няма разлика кое е балансирано първо.
Ако камъни от различни терени са събрани на едно място балансирането става един по един и останалото е божа работа. Такъв терен обаче с голямо разнообразие не орудени камъни почти не се намира.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Мнение за Pulse Relic - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Pulse Relic   Мнение за Pulse Relic - Page 2 EmptyСря Окт 05, 2016 9:24 pm

Рис написа:
Престанете да правите повече полигони! стена Знаете ли колко археолози от бъдещето ще вкарате в психиатрията ?Сън нема да ги лови -нема културен слой-само евтини монети . :mdr97:Закопайте некое детско цукало , да видим кой ще го хване най-добре...:bienvenue стига  

Razz
Като мина през Берковица ще измислим нова стратегия за направа на полигон и така новият девиз е българия със 1000 полигона
Възможно е вече търсачите ако имат проблеми с полицията да твърдят че правят поредния полигон Razz


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Pulse Relic
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Продавам Pulse Relic импулсен Металдетектор Металотърсач от ново поколение
» relic hawk
» Томбола, с какъв металотърсач работихте през 2019г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: