Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди

Go down 
+5
Nexus metal detectors
OMD Detectors
vanbg
unreal_66
adminn
9 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyВто Ное 22, 2016 7:03 pm

Колеги, от няколко месеца познати ме навиват за отворя такъв под-форум тук, защото винаги търсачите ги е интересувало, какви са чарковете на машинките.
Ето я темата и се надявам на Вашето съдействие.
Успех!!!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСря Ное 23, 2016 7:32 pm

Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyЧет Ное 24, 2016 6:12 pm

[quote="adminn"] Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама![/quote
Да да,то това е тайна за нашите гаражни апарати,как другите ще гледат платката и частите да има откраднат великите технологии.Пък и тези които искат да си ги купят като видят че частите са за жълти стотинки а крайната цена е космическа,не ми се вярва да стане.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyЧет Ное 24, 2016 7:19 pm

unreal_66 написа:
adminn написа:
Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама![/quote
Да да,то това е тайна за нашите гаражни апарати,как другите ще гледат платката и частите да има откраднат великите технологии.Пък и тези които искат да си ги купят като видят че частите са за жълти стотинки а крайната цена е космическа,не ми се вярва да стане.

Ха, ха - unreal_66 , защо си мислиш че само стойността на частите се плаща. Ми купи си части и си сглоби телевизор , перална , печка и тн. схеми на тях има колкото искаш. Компютъра на който пишеш сигурно като части е 20 лв. ма си си купил за 300 !?!?!?!?!?
Някой и да качи схема , нали трябват знания и акъл за да се пусне платката./ А забравих, че има и всезнаещи дето могат всичко и разбират от всичко / Е така е в Бг. и затова няма да се оправим , докато всеки не започне да получава колкото си е изработил и заслужил.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyЧет Ное 24, 2016 8:04 pm

Колега unreal_66 по повод поста ти :
Колеги,скъсах кабела при основата на антената,в смисъл исках да почистя кабела евентуално от окиси и завъртях шестоъгълния болт който се завърта на антената.Има ли някой който да ги отремонтира?Антената е сеф 30х25.

Антена се ремонтира трудно ,дори на моменти не е възможен ремонт.
Защо не си купиш черупка,смола,проводник,кабел и букса и не си навиеш една антена.
Лесно е ..... а и материалите са жълти стотинки.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyПет Ное 25, 2016 10:43 pm

unreal_66 написа:
adminn написа:
Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама![/quote
Да да,то това е тайна за нашите гаражни апарати,как другите ще гледат платката и частите да има откраднат великите технологии.Пък и тези които искат да си ги купят като видят че частите са за жълти стотинки а крайната цена е космическа,не ми се вярва да стане.

Детектори не се произвеждат толкова лесно и относително евтини може да бъдат само в големи производствени серии. Като се хванеш да направиш първия си детектор ще разбереш за какво иде реч.
В цената на един продукт не влиза само шепата евтини елементи, но и куп други скъпи процеси на производство, разработка, инструментална екипировка, транспорт, опаковки, рекламни разходи, заплати на работници(който ги има) и разбира се мрежата от дилъри които искат и те да ядат хляб.
Не на последно място е гълтането на отрови в процеса на производство на детектори. Надявам се не смяташ, че някой трябва да се натрови докато ти прави детектор и ти да го вземеш за 50 лева а на другия ден да извадиш монета за 10000.
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСъб Ное 26, 2016 10:40 am

Защо се палите толкова,аз не съм казал че сам ще си правя пералня,телевизор или детектор изказвам мое мнение защото съм се сбъсквал с производител който беше парнал с поялника всички елементи по платката.А вие ако сте производители показвайте.
Убеден съм че няма да има такива производители които ще показват.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСъб Ное 26, 2016 1:07 pm

unreal_66 написа:
Защо се палите толкова,аз не съм казал че сам ще си правя пералня,телевизор или детектор изказвам мое мнение защото съм се сбъсквал с производител който беше парнал с поялника всички елементи по платката.А вие ако сте производители показвайте.
Убеден съм че няма да има такива производители които ще показват.
Защо си толкова убеден? Те нещата отдавна са показвани още преди години, само трябва да се разровиш назад във форума -> https://www.imperio.biz/t6093p25-topic#71964 Това е една от по старите версии.
На много други детектори също има платки.
Ето и още:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСъб Ное 26, 2016 6:22 pm

Ето малко снимки на платки на Omega и Omega-3Q моделите са от 2014г. Има снимка и на първият прототип на пинпойнтера , малко заготовки за антени .
Omega-3Q си пере 10ст. в земята на 32-33 см. все едно са отгоре /за съмняващите се мога да кача и клипа/
Платките след този модел са по-различни , ще кача и на тях снимки
За сега толкова....... Cool ........ Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСъб Ное 26, 2016 8:15 pm

Георги Чаушев написа:
unreal_66 написа:
adminn написа:
Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама![/quote
Да да,то това е тайна за нашите гаражни апарати,как другите ще гледат платката и частите да има откраднат великите технологии.Пък и тези които искат да си ги купят като видят че частите са за жълти стотинки а крайната цена е космическа,не ми се вярва да стане.

Детектори не се произвеждат толкова лесно и относително евтини може да бъдат само в големи производствени серии. Като се хванеш да направиш първия си детектор ще разбереш за какво иде реч.
В цената на един продукт не влиза само шепата евтини елементи, но и куп други скъпи процеси на производство, разработка, инструментална екипировка, транспорт, опаковки, рекламни разходи, заплати на работници(който ги има) и разбира се мрежата от дилъри които искат и те да ядат хляб.
Не на последно място е гълтането на отрови в процеса на производство на детектори. Надявам се не смяташ, че някой трябва да се натрови докато ти прави детектор и ти да го вземеш за 50 лева а на другия ден да извадиш монета за 10000.

Какви отрови по точно ? То значи и че после аз като използвам и пипам тоя детектор пак гълтам отрови ? Или говориш за изпарения от разтопена пласмаса.Питам щото ми стана любопитно не за друго.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyНед Ное 27, 2016 2:17 pm

RelicHuntingVT написа:
Георги Чаушев написа:
unreal_66 написа:
adminn написа:
Каним и Български производители да покажат карантиите на металотърсачите, които предлагат - това ще се окаже добра реклама![/quote
Да да,то това е тайна за нашите гаражни апарати,как другите ще гледат платката и частите да има откраднат великите технологии.Пък и тези които искат да си ги купят като видят че частите са за жълти стотинки а крайната цена е космическа,не ми се вярва да стане.

Детектори не се произвеждат толкова лесно и относително евтини може да бъдат само в големи производствени серии. Като се хванеш да направиш първия си детектор ще разбереш за какво иде реч.
В цената на един продукт не влиза само шепата евтини елементи, но и куп други скъпи процеси на производство, разработка, инструментална екипировка, транспорт, опаковки, рекламни разходи, заплати на работници(който ги има) и разбира се мрежата от дилъри които искат и те да ядат хляб.
Не на последно място е гълтането на отрови в процеса на производство на детектори. Надявам се не смяташ, че някой трябва да се натрови докато ти прави детектор и ти да го вземеш за 50 лева а на другия ден да извадиш монета за 10000.

Какви отрови по точно ? То значи и че после аз като използвам и пипам тоя детектор пак гълтам отрови ? Или говориш за изпарения от разтопена пласмаса.Питам щото ми стана любопитно не за друго.
Изпарения от циано-акрилни лепила (Каноколит и др. подобни), изпарения от епоксидни и други смоли, прах от стъклотекстолит, оловни и други изпарения изпарения при запояване, изпарения от ацетон; етилов алкохол и други почистващи химикали, изпарения от боядисващи агенти.
Готовият продукт е съвместим с всички изисквания за сигурност, но процеса на производството е друга работа дето само ние производителите си я знаем.
Върнете се в началото Go down
paco
Легионер
Легионер




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyВто Дек 06, 2016 10:56 am

Май ни мислиш за идиоти!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyВто Дек 06, 2016 1:10 pm

paco написа:
Май ни мислиш за идиоти!
Ела да видиш с очите си а ще оставя на теб да решиш ти какъв си и за какви ви мисля.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: му-ха-ха ха- хаааааа -хлъц    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСря Дек 07, 2016 8:37 pm

Ново мнениеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Yesterday at 1:56 am Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
+
----
-
Май ни мислиш за идиоти! Cool Cool Cool super21 -ето , ти сам си направи собствената преценка ... :mdr97: :mdr97: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyСря Дек 07, 2016 8:58 pm

Трябва ни преводач! Smile


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



 - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди    - Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди EmptyПон Мар 12, 2018 7:08 pm

Днес ходихме за самородно злато, един от колегите извади тържествено един апарат, не го бихме Laughing  но апарата му падна няколко пъти. Подарих му една нова машина за да не ни излага а неговата я снимах преди да замине в контейнера.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
 
Нов форум за разглабяне на металотърсачи и сонди
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» СОНДИ ЗА МЕТАЛОТЪРСАЧИ-ТИПОВЕ , ОСОБЕНОСТИ ПРИ РАБОТА
» Разглабяне на металотърсач Quest Q20
» Малко известната OMEGA 8000 TEKNETICS

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Деконструкция-
Идете на: