Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металотърсач Golden Mask 5+ е готов

Go down 
+6
Gandalf
titpulo
RelicHuntingVT
Avrelian
Golden Mask
adminn
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСъб Дек 31, 2016 6:11 pm

Още в началото на 2017 година ще има новини от Golden Mask.
В нова кутия и с нова електроника, и супер подобрения. Всичко това ще увеличи дълбочината на металотърсача с над 20%-30%, което ще бъде безпрецедентно за този тип металотърсачи.
Конкуренцията трябва да стяга колана, защото предстоят трудни времена.
Новият модел ще бъде с работното име Golden Mask 5+
Много е възможно в новия модел освен системата спектрум да се включва и id на метала.
Дали ще има статичен режим на работа или това ще стане в Golden Mask 6? Чете тук защото новините първо са тук.
На всички събития на БАТСЗМ през 2017 година ще бъде показан новият металдетектор, а  някои от членовете може и да го спечели Smile

Ето и снимка която загатва за новия модел...
 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов 142hrw4


Последната промяна е направена от adminn на Съб Дек 31, 2016 6:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСъб Дек 31, 2016 6:38 pm

Новия модел ще бъде представен на На 28.01.2017г. от 11.00ч. в гр.Стара Загора в ресторант ,,Чевермето” https://www.imperio.biz/t10414-topic

При хубаво време ще може да се тества и на полето .
На всички събори на БАТСЗМ през 2017г. ще бъде предоставян като награда в томболите !

Новите неща :

- Добавяне на Power Box
- Добавяне на функция ''Gain" и ''Thershold''
- Подобрена дълбочина с мин. 20% и 50% за монети на ребро.
- ID на металите
- Добавено Iron Audio
- Подобрен звук
- Подобрено auto GB
- Нова кутия за електрониката, устойчива на дъжд, клас IP66
- Батерии 2900мАч
- Работна температура :– 10°С до +60°С
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСъб Дек 31, 2016 8:14 pm

Не си спрял да се развиваш, чакаме видео. Жив и здрав през новата, поздрави и на всички колеги.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСря Яну 11, 2017 10:04 pm

За тези които имат вече закупен модел 5 може ли срещу заплащане да се надградят новите неща или поне PowerBox ?
Върнете се в началото Go down
titpulo
Легионер
Легионер
titpulo



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyЧет Яну 12, 2017 7:05 pm

Владо прати една снимка на лични да оплакнем окото
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПет Яну 13, 2017 5:34 pm

titpulo написа:
Владо прати една снимка на лични да оплакнем окото

Няма нищо интересно, физиономнията е същата като на старата. 6-цата ще е много различна отпред, за това тази е 5+ а не 6 .
Фирмата която прави панелите наАКА предния панел и сега чакам коригираните, на бърза ръка ги щанцовали като за кръгли бутони .

 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов DSC06969



Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПет Яну 13, 2017 6:40 pm

Golden Mask написа:
titpulo написа:
Владо прати една снимка на лични да оплакнем окото

Няма нищо интересно, физиономнията е същата като на старата. 6-цата ще е много различна отпред, за това тази е 5+ а не 6 .
Фирмата която прави панелите наАКА предния панел и сега чакам коригираните, на бърза ръка ги щанцовали като за кръгли бутони .

 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов DSC06969







super21
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПет Яну 13, 2017 8:25 pm

Понеже никой не ме отрази ще питам пак.Може ли на модел 5 Голдън Маск да се сложи ПАУЪР БОКС ?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПет Яну 13, 2017 11:25 pm

RelicHuntingVT написа:
Понеже никой не ме отрази ще питам пак.Може ли на модел 5 Голдън Маск да се сложи ПАУЪР БОКС ?

Извинявай.
Mоже да се направи но трябва да работи винаги на POWER BOX, т.е. няма как да се изключва от процесора, може с ключе но е голяма теснотия и не се побира, веднъж съм го правил и повече не се наемам.
По-добре ми звънни да ти обясня подробно.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСъб Яну 14, 2017 11:26 am

Golden Mask написа:
RelicHuntingVT написа:
Понеже никой не ме отрази ще питам пак.Може ли на модел 5 Голдън Маск да се сложи ПАУЪР БОКС ?

Извинявай.
Mоже да се направи но трябва да работи винаги на POWER BOX, т.е. няма как да се изключва от процесора, може с ключе но е голяма теснотия и не се побира, веднъж съм го правил и повече не се наемам.
По-добре ми звънни да ти обясня подробно.

Аз отдавна се каня да звънна но ти нямам номера.Много съм доволен от уреда в моите условия работи безупречно, забелязах че има много малка загуба на дълбочина в земята и кажи речи колкото лови въздушно го лови и в земята.Пробвах да ти пиша няколко пъти във Фейсбук но май не си видял.За пръв път си купувам Голден Маск и останах приятно изненадан.Дълго гледах клипове преди да го купя кажи речи всичко в youtube и накрая се реших.Най ме беше страх дали ще има добра дискриминация понеже гледах някакви неща изглеждащи на антиреклама и все пак се реших.Като отидох и го пробвах още на първия час ме изкефи много и се оказа, че има супер дискриминация.Станиолите ги познава, което за мен е голямо облекчение...вече докато видя дисплея и знам какво ще е.Другото хубаво нещо е, че батериите не са запоени и може да се сменят при нужда...Това за мен е голям + Стика е супер удобен.Много бърза машина! Това също е голям + За пръв път намирам монета с ръба към сондата вертикално разположена в земята около железа...Двата процесора вършат работа!

Това е моят отзив за Голдън Маск 5.Никой не ми е платил за да напиша това.Пиша го с цел да може някой като мен като се лута и се колебае какво да си купи да види полезна информация за модела.


 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов DSC_3579
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач голден маск 5 плюс    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСъб Яну 14, 2017 9:46 pm

При цена от 1000 лева ще избие рибата
Между другото имам информация, че новият модел на голден маск 5 плюс ще издържа на дъжд - не е подводен, но издържа на дъжд подобно на fisher f44 и fisher f22.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПон Яну 16, 2017 10:01 pm

Още няколко дена до представянето на металотърсача Голдън Маск 5+
 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Idbxa8

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПон Яну 16, 2017 10:06 pm

adminn написа:
Още няколко дена до представянето на металотърсача Голдън Маск 5+
 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Idbxa8




Ако правите някакви тестове между Маската и някой чужд, споделете после! Ако има и клипчета още по-добре! Smile
Върнете се в началото Go down
peneff72
Легионер
Легионер




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyЧет Яну 19, 2017 3:55 pm

Тази кутиика е по-добре от преди. Казаха ми, че май щяло да има пинпойнт копче, но не виждам.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyНед Яну 22, 2017 12:30 pm

peneff72 написа:
Тази кутиика е по-добре от преди. Казаха ми, че май щяло да има пинпойнт копче, но не виждам.

Няма пинпойнт, не виждам смисъл на бърз детектор да се слага такава опция, центрирането на сигнала става лесно с кръстосване над него.
Въпреки това в новия модел 6 ще има и пинпойнт.
Детектора е 5+ а не 6 защото не се различава много от 5.
Лятото ще има и модел за злато на висока честота и OLED дисплей  .
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyНед Яну 22, 2017 3:06 pm



super21 :yes:
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyВто Яну 24, 2017 10:14 pm

Очаквайте актуална информация през следващите дни - очакваме първата тестова бройка.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач Golden Mask 5+    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyЧет Яну 26, 2017 8:45 pm

Днес получих тестовата бройка и записах едно бързо филмче за представяне на новите неща.
Тъй като продавам почти всички металотърсачи за мен е много трудно да кажа нещо, че е най-добро, защото някой друг ще се разплаче, но в този случай ви гарантирам, че толкова хубав дизайн дори и на най-малките детайли, съчетано с перфектна ергономика на цялата конструкция и уникална дълбочина - много рядко се пуска и среща на пазара.
този металотърсач вече не е само тип релик металотърсач но той хваща и самородно злато мони кално добре така че съм сигурен че златарите ще бъдат много доволни.
На събирането тази събота в Стара Загора ще бъде представен официално металотърсачът и съм сигурен че който е там и види апарата ще го запомни.
Качвам филмчето и утре го пускам!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПет Яну 27, 2017 1:20 pm

Ето първото филмче-кратка презентация на металотърсач Golden Mask 5+
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПон Мар 06, 2017 7:35 pm

От скоро го имам и смея да твърдя че наистина е добър - 5 детектора в едно - GM1 GM2 GM3 GM3+ GM4

Новите неща :

- Добавяне на Power Box

Увеличава дълбочината със около 20-30%...
- Добавяне на функция ''Gain" и ''Thershold''
- Подобрена дълбочина с мин. 20% и 50% за монети на ребро.

Значително подобрена дълбочина за монети на ребро...
- ID на металите
На АЛ метал дискриминира перфектно без колебание или съмнение...
- Добавено Iron Audio
- Подобрен звук

Звука нямам думи - 30 тембъра според вкуса на търсача...
- Подобрено auto GB
За 6 часа работа нито веднъж не промени грунда - постоянно го следях макар че почвата беше гадна...
- Нова кутия за електрониката, устойчива на дъжд, клас IP66
- Батерии 2900мАч
- Работна температура :– 10°С до +60°С


Презентацията продължава ще има и клипчета...
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyПон Мар 06, 2017 8:19 pm

Коле с каква сонда е? Дай още информация.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyВто Мар 07, 2017 6:33 pm

Spider coil 12'' (30 см) - питай каквото те интересува...
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyСря Мар 08, 2017 10:00 pm

pechkata написа:
Spider coil 12'' (30 см) - питай каквото те интересува...
Това от каквото се интересува всеки един от нас, как се представя на бити обекти? На един от клиповете на дълбоко заровена монета сигнала е мазен, тих, знаеш за какво говоря. На реален обект така ли е? Поздрави.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyЧет Мар 09, 2017 8:32 am

За битите обекти е много относително каква е разликата - начина обработка - подход на оператора и др.
Есента стъпках едно петно със GM4 резултат около 5/6 цвята миналата неделя същото петно със GM5+ резултат около 20 цвята но това е относително зависи от много фактори...
Да дълбокия сигнал го дава тих и мазен - можеш да определиш на какво разстояние е сигнала от антената по силата на звука...
На мен ми направи кефа че работи на авто грунд и в същото време дискриминира на дисплей на ал метал - подобно на гъдулките...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Golden Mask 5+ е готов    - Металотърсач Golden Mask 5+ е готов EmptyЧет Мар 09, 2017 8:57 am

Avrelian написа:
pechkata написа:
Spider coil 12'' (30 см) - питай каквото те интересува...
Това от каквото се интересува всеки един от нас, как се представя на бити обекти? На един от клиповете на дълбоко заровена монета сигнала е мазен, тих, знаеш за какво говоря. На реален обект така ли е? Поздрави.

Много е важно какви са настройките, за ''мазен'' сигнал гейна трябва да е = 0,
Настроен да работи на праг се чува друг тон, не основния, това е направено за да чуе оператора разликата между прага и звука на дълбок сигнал.
Чакам в петък да ми върнат един тестови, мога да ти го изпратя да чуеш как е на реално търсене ?
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Металотърсач Golden Mask за самородно злато
» Металотърсач Golden Mask ONE - 2018
» Металотърсач Golden Mask 5 - представяне

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: