Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Мнение за Fisher ltd BSE

Go down 
+3
mdetectors.bg
colin96
pfilipopol
7 posters
АвторСъобщение
pfilipopol
Новобранец
Новобранец




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПон Фев 13, 2017 2:30 pm

Здравейте колеги.От около 15 г работя с гаражни машини,замислям се да си купя този модел на Фишер ф 75,тази лимитираната серия,МОЛЯ за мнения от хора които са работили с подобна машина или имат такава.Нещата които се пишат в нета са много противоречиви.Лесна ли е за работа,струва ли си парите,имах гп 4500 модела около 1,5 г,не можах да и свикна.Знаех,че тази машинка не става за постоянно обикаляне,само за до обиране и за петна,но въпреки това упорито напред.Накрая се отказах,сега си търся дълбока машинка,дискриминацията не е от значение.Моля,дайте съвет.Знам че ГПХ- а с нищо не мога да го сравня,поне нещо близо до него,по лесно за работа.Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПон Фев 13, 2017 4:57 pm

Хубава  машинка, колега. Още повече, че в последните години се завъртяха и доста втора ръка и цената вече е много прилична. Така, че може и да опиташ с втора употреба дали ще ти пасне, и в случай че не, по лесно може да я махнеш. След като дискриминацията не ти е най важното, спокойно може да се сдобиеш с една. Както знаеш при нея дълбоките цветни сигнали ги шари с черно. Доста е изписано за предимства и недостатъци, така че както и всяка друга е въпрос на свикване. Другото важно е и къде ще се ползва. Но няма да сбъркаш с нея.Успех
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПон Фев 13, 2017 9:51 pm

Години наред съм работил с Фишер f75 след което започнах да работя с XP Deus и Фишер f75 лимитед. Металотърсачът е без забележки в комплекта се продават две сонди една 28 сантиметра и една златарска 5 инчова тоест 12,5 сантиметра, която е за търсене на самородно злато и по-малки цели. Някои колеги предпочитат да я продадат за около 200 лв и по този начин бюджета им падат драстично.
Много съм доволен от апарата с новата версия на софтуера DST е значително устойчив на смущения за разлика от модела преди този софтуер.
В комплекта има протектор за малката сонда протектор за 28 сантиметра двойно dd сонда, както и протектори за дъжд и прах за електрониката и батерията - само тези екстри са на стойност около 100 лв.
Върнете се в началото Go down
pfilipopol
Новобранец
Новобранец




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПон Фев 13, 2017 10:32 pm

Колеги,много благодаря за отговорите,гледам някъде се продава с една голяма пита 38х30 мисля че беше,комплект с 3 пити,искам да попитам как се държи в близост до далекопроводи.Там където скитам почвите са орудени,средно орудени,замърсени,по нагоре по балкана стават вече по леки почви.Там където е по интересно заравям една пара или пръстен гаражната не я чува на 10 см.Малко ме плашат-софтуери,иновации,1000 програми,човърка се постоянно-но явно трябва да се върви в крак с модата.Колегите никнат като гъби,всяка 5-6 къща има металдетектор.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyВто Фев 14, 2017 9:03 pm

pfilipopol написа:
Колеги,много благодаря за отговорите,гледам някъде се продава с една голяма пита 38х30 мисля че беше,комплект с 3 пити,искам да попитам как се държи в близост до далекопроводи.Там където скитам почвите са орудени,средно орудени,замърсени,по нагоре по балкана стават вече по леки почви.Там където е по интересно заравям една пара или пръстен гаражната не я  чува на 10 см.Малко ме плашат-софтуери,иновации,1000 програми,човърка се постоянно-но явно трябва да се върви в крак с модата.Колегите никнат като гъби,всяка 5-6 къща има металдетектор.

Ф75 е по мои наблюдения най-дълбокия дигитален детектор на орудени терени, с изключение на концентриран черен пясък, където СТХ3030 го бие.
Номера с Ф75 е да се работи в ръчен режим на настройки, в който е най-дълбок и работи стабилно на всякакви почви.
На орудената Перегрузка Ф75 се представя по-добре от всички други дигитални детектори.
Ф75 също има много вярна дискриминация през съвременни червени тухли.
Автоматичните му програми за работа са направени за лесна употреба и дават посредствени резултати.
Върнете се в началото Go down
pfilipopol
Новобранец
Новобранец




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyСря Фев 15, 2017 7:03 am

Благодаря ви много колеги,да сте живи и здрави,купувам,после да помагате за настроиките,че със сигурност няма да мога да се справя
Върнете се в началото Go down
pfilipopol
Новобранец
Новобранец




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyЧет Фев 16, 2017 9:51 pm

Колеги ,моля някои да каже от къде да си намеря да изтегля инструкцията на български език на фишер ф 75 лтд,че го гледам като индиянец голям влак.Колеги, някой който има същата тояга в радиус 100 км около Пловдив, ако намери свободно време и може да помогне ще съм му много благодарен,не искам да губя ценно време,да се лутам със седмици или месеци докато я разуча,Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyЧет Фев 16, 2017 10:00 pm

Ами честито.. Бутай на BP, дискриминация 0,по добре на три тона, грунд баланс и смело напред.
Върнете се в началото Go down
pfilipopol
Новобранец
Новобранец




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyЧет Фев 16, 2017 10:13 pm

колега нормално ли да е отстрани на апарата и на надписа и на на лакътника да са лепенки,фишер надписите да са лепенки,а не гравиран.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyЧет Фев 16, 2017 10:39 pm

pfilipopol написа:
колега нормално ли да е отстрани на апарата и на надписа и на на лакътника да са лепенки,фишер надписите да са лепенки,а не гравиран.

Колега в България има официален представител на фишер www.fisher.bg или същото - www.mdetectors.bg и не знам, защо не си си го купил от там. Нормално е когато си поръчаш нещо да получиш ръководство на български да имаш сервизна книжка и да си сигурен, къде ти е сервиза. Винаги съм се чудил много на такива хора - не виждаш ли банера на официалния представител в ляво?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyЧет Фев 16, 2017 10:41 pm

Звънни и ще ти помогна и с ръководство за настройки и с настройките.
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПет Фев 17, 2017 10:31 am

http://www.imperio.bg/fisher_f75_manual_bulgarian.pdf Колега ето ти инструкциите.Искам да поясня че Ф75 е доста опростен и няма какво толкова да четеш за него,даже мисля да пусна една нова тема кой на какви програми работи с фишера.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



fisher - Мнение за Fisher ltd BSE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за Fisher ltd BSE   fisher - Мнение за Fisher ltd BSE EmptyПет Фев 17, 2017 11:01 am

unreal_66 написа:
http://www.imperio.bg/fisher_f75_manual_bulgarian.pdf Колега ето ти инструкциите.Искам да поясня че Ф75 е доста опростен и няма какво толкова да четеш за него,даже мисля да пусна една нова тема кой на какви програми работи с фишера.

Ето за това Ви говоря, това е нашето ръководство - на официалния представител на Fisher за България www.mdetectors.bg Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за Fisher ltd BSE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» мнение за Fisher F70 mega
» колеги дайте мнение за fisher gemini
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: