Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Продава сонда XP DEUS 22,5cm. по-новия модел 350лв.
Вто Яну 23, 2018 7:56 pm by adminn
Това го продава един приятел,  който не може да качи снимките затова му правя услуга.
Това е …

Comments: 1
Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Keywords
wave Spectrum mask deus tejon грунда пират металотърсач tesoro продавам kupuvam prodavam miladinka lorenz minelab Майнлаб голден nexus golden маск GOLD white врътка Coil нишани standard
Share | 

Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала

Go down 
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 1:46 pm

Един бърз тест на металотърсач Makro Gold Racer работещ на 56Khz
Той е уникален за търсене на самородно злато, но в същото време работи перфектно и в силно минерализирани почви, което е обикновено трудно за металотърсачи работещи на викоси честоти.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 8:26 pm

mdetectors.bg написа:
Той е уникален за търсене на самородно злато, но в същото време работи перфектно и в силно минерализирани почви, което е обикновено трудно за металотърсачи работещи на викоси честоти.

Тоя металотърсач изяжда хляба на много други! И взе, все повече да ми харесва! Един пръдльо, беше казал че на клипчета не можело да се вярва, но все пак ако има истина в някое друго клипче в нета, а те все повече се увеличават, то значи че е чук! Сравняват го с Teknetics T2 Ltd, който пък е с по-нов процесор от Fisher F75 Ltd., и следователно по-добър! Та на сравненията, Makro-то излиза по-добрия!
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 8:44 pm

Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 8:47 pm

vanbg написа:
Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .

Брато, много си тъп! Това че не съм писал в резюмето дали имам МД, не значи че нямам! Сещаш ли се?
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 8:55 pm

Голям комплексар си , това поне ми е ясно. Нямаш пост в който да не обиждаш някой .
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 8:57 pm

vanbg написа:
Голям комплексар си , това поне ми е ясно. Нямаш пост в който да не обиждаш някой .

Това го написа, защото беше затапен и нямаше какво друго да напишеш! Ми да беше помислил!
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Фев 17, 2017 9:27 pm

mdetectors.bg написа:

Казваш камъка е силно минерализиран. Това как да се разбере от видеото? Дай една проба на павето дето ти го донесох в магазина, че да имам някакъв репер за тоя апарат.
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 12:57 am

vanbg написа:

Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 8:29 am

adminn написа:

Като например?
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 10:16 am

adminn написа:
vanbg написа:

Дори и така да е , има няколко причини да не вярвам на тези тестове /това не означава че апарата е лош / и те са следните:
- на въздушен тест не вярвам / до сега детектор от клип с такъв тест не съм си взимал-няма и да взема /
- от тези камъни които не знам от кой район са /може би никога няма да ми се наложи да търся сред тях / - няма как да си направя заключения
- има и още причини да не вярвам - И основното -"Аз във въздуха не търся"
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 10:25 am

Nexus metal detectors написа:
adminn написа:

Като например?

Металотърсачът Makro Gold Racer е проектиран, като металотърсач от средния клас, който да е перфектен за търсене на самородно злато, но и да е перфектен монетар, но в средния клас металотърсачи. В този смисъл той е конкурент, на Fisher Gold Bug, Fisher F44, Garrett AT Gold, Fisher F19, Fisher F5, Teknetics Omega, Teknetics G2 ..... имайки в предвид, че Makro Gold Racer работи на най-висока честота 56Khz, от всички изброени, е учудващо как с толкова минерализирана скала прави дискриминация и то на режим дискриминация по звук.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 10:30 am

vanbg написа:
adminn написа:
vanbg написа:

Дори и така да е , има няколко причини да не вярвам на тези тестове /това не означава че апарата е лош / и те са следните:
  - на въздушен тест не вярвам / до сега детектор от клип с такъв тест не съм си взимал-няма и да взема /
  - от тези камъни които не знам от кой район са /може би никога няма да ми се наложи да търся сред тях  / - няма как да си направя заключения
  - има и още причини да не вярвам - И основното -"Аз във въздуха не търся"

Заповядай в магазина и си вземи металотърсача за да тестваме. Този камък ми е даден от инж. Войнов и е от Вискяр Пернишко - и фазата му е 83-86 в зависимост от металотърсача.
Фазата си е фаза afro квото за този това и за онзи Very Happy
Ще има доста събори на БАТСЗМ тази година и ще има време за тестове в земя. Въпреки това - това не е въздушен тест, а тест със силно минерализиран камък. Не е 100% от реалноста, но е отправна точка.

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 10:50 am

Аз в магазини не търся и тестове в тях не правя , два от детекторите ми са излезнали от твоя магазин и не мисля че трябва да се връщат отново там / и не съм ги купил след тестове в магазина а след като съм видял резултати в реални условия / не разбрах какво ви изнервя та изписахте толкова много по темата.
Или искате да няма коментари .
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 11:14 am

vanbg написа:
Аз в магазини не търся и тестове в тях не правя , два от детекторите ми са излезнали от твоя магазин и не мисля че трябва да се връщат отново там / и не съм ги купил след тестове в магазина а след като съм видял резултати в реални условия / не разбрах какво ви изнервя та изписахте толкова много по темата.
Или искате да няма коментари .

Не напротив искам да се пише много по темата Very Happy , а реален тест ще видиш скоро, а за да си сигурен направо заповядай на някой от съборите на БАТСЗМ Cool

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 11:37 am

От 3 год. не съм ги пропускал + лекциите и тн. / апаратите Макро и Нокта ми харесват как работят / , вече трима консултирах и си взеха Макро Ресар 2 през изминалите две седмици от теб, сигурен съм че ще има и още.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 12:06 pm

vanbg написа:
От 3 год. не съм ги пропускал + лекциите и тн. / апаратите Макро и Нокта ми харесват как работят / , вече трима консултирах и си взеха Макро Ресар 2 през изминалите две седмици от теб, сигурен съм че ще има и още.

super21 скара бира

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Съб Фев 18, 2017 1:11 pm

mdetectors.bg написа:
скара
Къде е скарата... What a Face Пукалите ша ми изфръкнат да се зверя ма нищо нема.
Kiril62
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Мар 16, 2018 5:27 pm

Колега член на БАТСЗМ има добро постижение с този модел и марка по златоносните дерета на общ. Гурково. Парче кварц със самородно злато по него заклещено в една цепка по коритото на реката. Големината е колкото монета от 50ст. Така че който има желание и упоритост късмета го намира.

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
snaiperista
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Пет Мар 16, 2018 7:41 pm

Браво на колегата, самородката е много красива.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   Нед Мар 25, 2018 8:59 pm

Въпреки студа и леда колегата отново направи удар с металотърсач Makro Gold Racer за изминалото време той доказа, че е един от най-добрите металотърсачи за търсене на самородно злато очаквайте още включвания.
https://www.shop.imperio.bg/makro-gold-racer-metalotarsach

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Българска или американска машина?
» Да попитам някой пробвал ли е търсеща глава 12х10 инча за Тесоро ?
» българските рамки
» Майнлаб с врътка за грунда
» След Крумовград, и Момчилград със златни залежи .