Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират lorenz GOLD врътка 5000 mask nokta грунда nexus Simplex VANQUISH deus Minelab Майнлаб prodavam нишани Coil kupuvam wave маск miladinka голден Spectrum TEKNETICS Fisher tesoro
 

 Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала

Go down 
+3
vanbg
Gandalf
mdetectors.bg
7 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 1:46 pm

Един бърз тест на металотърсач Makro Gold Racer работещ на 56Khz
Той е уникален за търсене на самородно злато, но в същото време работи перфектно и в силно минерализирани почви, което е обикновено трудно за металотърсачи работещи на викоси честоти.

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 8:26 pm

mdetectors.bg написа:
Един бърз тест на металотърсач Makro Gold Racer работещ на 56Khz
Той е уникален за търсене на самородно злато, но в същото време работи перфектно и в силно минерализирани почви, което е обикновено трудно за металотърсачи работещи на викоси честоти.




Тоя металотърсач изяжда хляба на много други! И взе, все повече да ми харесва! Един пръдльо, беше казал че на клипчета не можело да се вярва, но все пак ако има истина в някое друго клипче в нета, а те все повече се увеличават, то значи че е чук! Сравняват го с Teknetics T2 Ltd, който пък е с по-нов процесор от Fisher F75 Ltd., и следователно по-добър! Та на сравненията, Makro-то излиза по-добрия!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 8:44 pm

Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 8:47 pm

vanbg написа:
Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .



Брато, много си тъп! Това че не съм писал в резюмето дали имам МД, не значи че нямам! Сещаш ли се?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 8:55 pm

Голям комплексар си , това поне ми е ясно. Нямаш пост в който да не обиждаш някой .
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 8:57 pm

vanbg написа:
Голям комплексар си , това поне ми е ясно. Нямаш пост в който да не обиждаш някой .




Това го написа, защото беше затапен и нямаше какво друго да напишеш! Ми да беше помислил!
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Фев 17, 2017 9:27 pm

mdetectors.bg написа:
Един бърз тест на металотърсач Makro Gold Racer работещ на 56Khz
Той е уникален за търсене на самородно злато, но в същото време работи перфектно и в силно минерализирани почви, което е обикновено трудно за металотърсачи работещи на викоси честоти.


Казваш камъка е силно минерализиран. Това как да се разбере от видеото? Дай една проба на павето дето ти го донесох в магазина, че да имам някакъв репер за тоя апарат.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 12:57 am

vanbg написа:
Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .

Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 8:29 am

adminn написа:



Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.

Като например?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 10:16 am

adminn написа:
vanbg написа:
Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .

Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.

Дори и така да е , има няколко причини да не вярвам на тези тестове /това не означава че апарата е лош / и те са следните:
- на въздушен тест не вярвам / до сега детектор от клип с такъв тест не съм си взимал-няма и да взема /
- от тези камъни които не знам от кой район са /може би никога няма да ми се наложи да търся сред тях / - няма как да си направя заключения
- има и още причини да не вярвам - И основното -"Аз във въздуха не търся"
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 10:25 am

Nexus metal detectors написа:
adminn написа:



Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.

Като например?

Металотърсачът Makro Gold Racer е проектиран, като металотърсач от средния клас, който да е перфектен за търсене на самородно злато, но и да е перфектен монетар, но в средния клас металотърсачи. В този смисъл той е конкурент, на Fisher Gold Bug, Fisher F44, Garrett AT Gold, Fisher F19, Fisher F5, Teknetics Omega, Teknetics G2 ..... имайки в предвид, че Makro Gold Racer работи на най-висока честота 56Khz, от всички изброени, е учудващо как с толкова минерализирана скала прави дискриминация и то на режим дискриминация по звук.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 10:30 am

vanbg написа:
adminn написа:
vanbg написа:
Gandalf , не философствай ами си купи нещо , че вече дразниш яко . Това е най яката машина , така че взимай и бегай . / Щом по въздушни тестове взимаш решения си ми ясен / .

Абе теста въздушен ама с тоя камък да знаеш, че много апарати са се изложили.

Дори и така да е , има няколко причини да не вярвам на тези тестове /това не означава че апарата е лош / и те са следните:
  - на въздушен тест не вярвам / до сега детектор от клип с такъв тест не съм си взимал-няма и да взема /
  - от тези камъни които не знам от кой район са /може би никога няма да ми се наложи да търся сред тях  / - няма как да си направя заключения
  - има и още причини да не вярвам - И основното -"Аз във въздуха не търся"

Заповядай в магазина и си вземи металотърсача за да тестваме. Този камък ми е даден от инж. Войнов и е от Вискяр Пернишко - и фазата му е 83-86 в зависимост от металотърсача.
Фазата си е фаза afro квото за този това и за онзи Very Happy
Ще има доста събори на БАТСЗМ тази година и ще има време за тестове в земя. Въпреки това - това не е въздушен тест, а тест със силно минерализиран камък. Не е 100% от реалноста, но е отправна точка.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 10:50 am

Аз в магазини не търся и тестове в тях не правя , два от детекторите ми са излезнали от твоя магазин и не мисля че трябва да се връщат отново там / и не съм ги купил след тестове в магазина а след като съм видял резултати в реални условия / не разбрах какво ви изнервя та изписахте толкова много по темата.
Или искате да няма коментари .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 11:14 am

vanbg написа:
Аз в магазини не търся и тестове в тях не правя , два от детекторите ми са излезнали от твоя магазин и не мисля че трябва да се връщат отново там / и не съм ги купил след тестове в магазина а след като съм видял резултати в реални условия / не разбрах какво ви изнервя та изписахте толкова много по темата.
Или искате да няма коментари .

Не напротив искам да се пише много по темата Very Happy , а реален тест ще видиш скоро, а за да си сигурен направо заповядай на някой от съборите на БАТСЗМ Cool
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 11:37 am

От 3 год. не съм ги пропускал + лекциите и тн. / апаратите Макро и Нокта ми харесват как работят / , вече трима консултирах и си взеха Макро Ресар 2 през изминалите две седмици от теб, сигурен съм че ще има и още.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 12:06 pm

vanbg написа:
От 3 год. не съм ги пропускал + лекциите и тн. / апаратите Макро и Нокта ми харесват как работят / , вече трима консултирах и си взеха Макро Ресар 2 през изминалите две седмици от теб, сигурен съм че ще има и още.

super21 скара бира
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyСъб Фев 18, 2017 1:11 pm

mdetectors.bg написа:
скара
Къде е скарата... What a Face Пукалите ша ми изфръкнат да се зверя ма нищо нема.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Мар 16, 2018 5:27 pm

Колега член на БАТСЗМ има добро постижение с този модел и марка по златоносните дерета на общ. Гурково. Парче кварц със самородно злато по него заклещено в една цепка по коритото на реката. Големината е колкото монета от 50ст. Така че който има желание и упоритост късмета го намира.

GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала 29216779_2502713143288135_6486342834000494592_nTZFj8bFBmF7u1eVcwpzO1521213926

GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала 29250206_2502713086621474_6499220997084807168_n7laRYHzhz6M3LDDkCsnB1521213961
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyПет Мар 16, 2018 7:41 pm

Браво на колегата, самородката е много красива.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала   GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала EmptyНед Мар 25, 2018 8:59 pm

Въпреки студа и леда колегата отново направи удар с металотърсач Makro Gold Racer за изминалото време той доказа, че е един от най-добрите металотърсачи за търсене на самородно злато очаквайте още включвания.
https://www.shop.imperio.bg/makro-gold-racer-metalotarsach

GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Receiv15
GOLD - Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала Receiv16
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Makro Gold Racer - тест със силно минерализирана скала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Makro Racer 2 - тест с малка самородка
» Безжични слушалки за металотърсач Makro Racer 2, Gold Racer
» Makro Gold Kruzer - тест за работа във вода

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи Makro-
Идете на: