Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Майнлаб GOLD Spectrum 5000 маск Fisher lorenz голден Coil грунда deus врътка prodavam Minelab mask kupuvam нишани Simplex nexus tesoro nokta VANQUISH miladinka wave пират
 

 XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ

Go down 
+6
mdetectors.bg
vanbg
odins-
Nexus metal detectors
SPVS
adminn
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyЧет Мар 23, 2017 4:34 pm

Nexus metal detectors написа:
Rolingash написа:
........ спрете се бе хора спрете се !!!! ама и аз оспамих темата та по темата ето ви малко снимки колегите от АНГЛИЯ КАКВО ПРАВЯТ СЪС НОВАТА ВЕРСИЯ 4.0 https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17474410.jpg
https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17495510.jpg

И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите. Ядосах се защото пишат колегите че деуса бил играчка .... а съм виждал как на места които са пресушени минавано е хиляди пъти и пак вади цвят! н3 казвам че е най-добрия но е един от най добрите ... колко много искам да се прибера да отида на такива места кадето колегите са монали 1000 пъти да покажа какво вади деусчето със един клип но уви не е законно ... и аз не претендирам че съм някакав разбирач но знам последния път като се прибрах и използвах детектора на място което съм използвал преди това Хтера750 фишер ф2 и още два гаражни. когато изкарах 10 хубави цвята за 2 часа разбрах що за играчка е .....
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyЧет Мар 23, 2017 9:26 pm

Имам деус със слушалки и малка антена,ако си инсталирам новата версия,ще работи ли ?или трябва да си купя новата антена.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyЧет Мар 23, 2017 9:29 pm

kopa4 написа:
Имам деус  със слушалки и малка антена,ако си инсталирам новата версия,ще работи ли  ?или трябва да си купя новата антена.

Здрасти Трябва ти дистанционно за да се инсталира. Няма проблеми ще работи и не е нужно да вземаш новите сонди, но няма да можеш да работиш на високите честоти с които работят те.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyЧет Мар 23, 2017 10:34 pm

Rolingash написа:
Nexus metal detectors написа:
Rolingash написа:
........ спрете се бе хора спрете се !!!! ама и аз оспамих темата та по темата ето ви малко снимки колегите от АНГЛИЯ КАКВО ПРАВЯТ СЪС НОВАТА ВЕРСИЯ 4.0 https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17474410.jpg
https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17495510.jpg

И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили  надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите.
Вече е факт. Казва се Nexus Standard MP.
А по отношение на коментарите на други колеги - не ги приемай толкова лично. За търсачите на силните усещания, сиреч коджа бая копачите на баш трапове, всичките дигитални детектори са играччки.

А моя коментар относно коелгите от Англия е насочен към факта, че всеки път като излезе нова версия или нов модел на ХР първите намерени дрънкулки още от ден първи са златни богатства.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 1:23 am


И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?[/quote]
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили  надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите. [/quote]
Вече е факт. Казва се Nexus Standard MP.
А по отношение на коментарите на други колеги - не ги приемай толкова лично. За търсачите на силните усещания, сиреч коджа бая копачите на баш трапове, всичките дигитални детектори са играччки.

А моя коментар относно коелгите от Англия е насочен към факта, че всеки път като излезе нова версия или нов модел на ХР първите намерени дрънкулки още от ден първи са златни богатства. [/quote]

Еее много ще се радвам Nexua Standard MP да бие всички останали детектори по показатели . и сега ако мога да си позволя да ви дам един съвет хаиде щом сте направили най-добрия детектор издукараите го на визия и на удобство не казвам че е грозен . обаче нали се сещате че не най бързата или най проходимата кола е най-добрата ... така е и със детекторите ... Защото лично аз и да знам че нексуса е 2 пъти по добър детектор от деуса пак бих избрал деуса ... замислете се защо бих избрал деуса .. ако имам почивка през лятото ще доида на някои събор във България да го видя на живо успех ви пожелавам дано сте ме разбрали правилно уважавам и ценя труда който влагате във това което правите !!
а до това че колегите изкарват изкарват обаче деуса изкарва и от там кадето вече е било изкарано Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 10:56 am

Rolingash написа:
Nexus metal detectors написа:
Rolingash написа:
........ спрете се бе хора спрете се !!!! ама и аз оспамих темата та по темата ето ви малко снимки колегите от АНГЛИЯ КАКВО ПРАВЯТ СЪС НОВАТА ВЕРСИЯ 4.0 https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17474410.jpg
https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17495510.jpg

И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили  надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите. Ядосах се защото пишат колегите че деуса бил играчка .... а съм виждал как на места които са пресушени минавано е хиляди пъти и пак вади цвят! н3 казвам че е най-добрия но е един от най добрите ... колко много искам да се прибера да отида на такива места кадето колегите са монали 1000 пъти да покажа какво вади деусчето със един клип но уви не е законно ... и аз не претендирам че съм някакав разбирач  но знам последния път като се прибрах и използвах детектора на място което съм използвал преди това Хтера750 фишер ф2 и още два гаражни. когато изкарах 10 хубави цвята за 2 часа  разбрах що за играчка е .....


Щом с тези детектори сравняваш Деуса , работата е ясна !!!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 11:30 am

vanbg написа:
Rolingash написа:
Nexus metal detectors написа:
Rolingash написа:
........ спрете се бе хора спрете се !!!! ама и аз оспамих темата та по темата ето ви малко снимки колегите от АНГЛИЯ КАКВО ПРАВЯТ СЪС НОВАТА ВЕРСИЯ 4.0 https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17474410.jpg
https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17495510.jpg

И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили  надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите. Ядосах се защото пишат колегите че деуса бил играчка .... а съм виждал как на места които са пресушени минавано е хиляди пъти и пак вади цвят! н3 казвам че е най-добрия но е един от най добрите ... колко много искам да се прибера да отида на такива места кадето колегите са монали 1000 пъти да покажа какво вади деусчето със един клип но уви не е законно ... и аз не претендирам че съм някакав разбирач  но знам последния път като се прибрах и използвах детектора на място което съм използвал преди това Хтера750 фишер ф2 и още два гаражни. когато изкарах 10 хубави цвята за 2 часа  разбрах що за играчка е .....


Щом с тези детектори сравняваш Деуса , работата е ясна !!!

Тезата, че страшно много хора са идиоти, а 5-6 човека най-умни е много грешна. Този спор е супер смешен.
Ако днес си в София мини през магазина моля те за да ти покажа колко Деуса занинават и то нито един не е за начинаещ, а на хора, които виждат как работи от години.
Може ли в Монтана да имам 30 Deus защото хората са глупави в Стара Загора 20-30 Deus ... и т.н.
Истината е, че всеки си има предпочитания и някой предпочитат работа с по-простти апарати, а други с по-сложни, едните четат другите не четат, едните търсят на замърсено, други на чисто ..... мисълта ми е оставете хората да си вземат решението.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 3:01 pm

това ми е последния пост който не е чо темата, до колегата които ми пише със кои детектори сравнявам . Колега когато бях начинаещ познавам един стар колега и го питах кажи ми каде да ида и човека ми каза преи 20-30 години еди каде си имаше обект ама там казва не остана цвят 10 години е търсено постояно на този обект . хубаво де ама аз отидох със горе посочените детектори бил съм сигорно 100ци пъти и съм изкарал 3 монети точно 3 със деуса изкарах 7 бронзови и 4 сребарни .... за 2 часа . Мисълта ми е колега че аз съм ползвал тея машини вече нивата не се оре изоставена е едно време се е орало на това място ..... представям си какво ще излезе ако се изоре един път ама може и да не видя че магистрала струма точно от там ще мине ....не м8га да разбера що не хван3ш да напишеш нещо полезно ами пишеш неща от сорта играчка добре де мненито ти е играчка ама кажи защо поне даи някакво обяснение можеби не можеш да си настроиш апарата ще помогнем .....
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 4:33 pm

Защо се палите , като и аз ползвам Деус и съм го сравнявал с достатъчно металдетектори и съм видял какво може .
Само че когато има различни коментари от тези които искате да чуете подскачате и дори изтривате коментари - това форум за реални коментари ли ще е или ще бъде цензуриран .
Още повече , че нищо не съм писал толкова лошо за Деуса , само коментирам че не е най дълбокия. И се учудвам защото и вие го знаете и се отрича факта.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 4:43 pm

mdetectors.bg написа:
vanbg написа:
Rolingash написа:
Nexus metal detectors написа:
Rolingash написа:
........ спрете се бе хора спрете се !!!! ама и аз оспамих темата та по темата ето ви малко снимки колегите от АНГЛИЯ КАКВО ПРАВЯТ СЪС НОВАТА ВЕРСИЯ 4.0 https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17474410.jpg
https://i.servimg.com/u/f58/19/65/18/77/17495510.jpg

И с кой друг детектор или по-стара версия на Деус не са правили същото колегите в Англия?
вижте госпофине уважавам ви. гледал съм клипове които сте правили  надявам се един ден да направите най-добрия детектор правен някога .. много много ще се радвам и ще съм горд ако го направите. Ядосах се защото пишат колегите че деуса бил играчка .... а съм виждал как на места които са пресушени минавано е хиляди пъти и пак вади цвят! н3 казвам че е най-добрия но е един от най добрите ... колко много искам да се прибера да отида на такива места кадето колегите са монали 1000 пъти да покажа какво вади деусчето със един клип но уви не е законно ... и аз не претендирам че съм някакав разбирач  но знам последния път като се прибрах и използвах детектора на място което съм използвал преди това Хтера750 фишер ф2 и още два гаражни. когато изкарах 10 хубави цвята за 2 часа  разбрах що за играчка е .....


Щом с тези детектори сравняваш Деуса , работата е ясна !!!

Тезата, че страшно много хора са идиоти, а 5-6 човека най-умни е много грешна. Този спор е супер смешен.
Ако днес си в София мини през магазина моля те за да ти покажа колко Деуса занинават и то нито един не е за начинаещ, а на хора, които виждат как работи от години.
Може ли в Монтана да имам 30 Deus защото хората са глупави в Стара Загора 20-30 Deus ... и т.н.
Истината е, че всеки си има предпочитания и някой предпочитат работа с по-простти апарати, а други с по-сложни, едните четат другите не четат, едните търсят на замърсено, други на чисто ..... мисълта ми е оставете хората да си вземат решението.

Цитат mdetectors.bg
"Истината е, че всеки си има предпочитания и някой предпочитат работа с по-простти апарати, а други с по-сложни, едните четат другите не четат, едните търсят на замърсено, други на чисто ..... мисълта ми е оставете хората да си вземат решението."

-  Някъде да съм написал - не купувайте .
Ядосах се че започнахте да триете постове , и то пост в който бях писал че Деуса е много добра машина и че е много бърза и тн. и накрая написах че не е от най дълбоките и ми изтрихте коментара - и тук питам: Как спирам хората да си вземат решение ???
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 6:09 pm

Уважавам мнението на всеки и го зачитам, но все пак това е тема за новия софтуер, а твоето мнение за XP Deus сме го чували много пъти. Всеки път го казвам и сега ще го кажа, ще дойде време на събори и ще тестваме кой как и защо. Може ли за пишеме едни и същи постове по пет пъти в тема за новия софтуер.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 6:22 pm

Истината е една единствена, и тя е че за всеки влак си има пътници, както е казал народа. И никой не може да наложи мнение, че този или онзи е най добрия. А и няма как да стане, защото няма такъв. При определени условия и най добрият става най слабия детектор,и обратно. Мога да ви дам пример от преди 2 дни от плажа с един деус тествах на мокър пясък, и на другия ден с друг случаен колега отново с деус. Еми 10 евро цента на 25-27 см ама да се убие не може да ги чуе. Чак на 15 см почна да чува нещо. И беше единият с 32 см сонда. Другият път ще снимам и видео. НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ДЕУС Е ЛОШ ДЕТЕКТОР. Напротив един от най добрите на пазара е, и съдя по това че всичко работи с деус. И аз се замислям в скоро време да пробвам един с новата hf сонда. Така,  че според мене това са абсолютно безсмислени спорове, но и винаги ще ги има. Най важното е накрая да се седне на една маса и да стане мохабета. Cool
И наистина най важното е да се разисква по темата за новия софтуер, за да има наистина полза от такива теми и форуми.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 6:47 pm

Ето един клип от преди 5-6 дена с новия софтуер V4.0 на плажно търсене .

Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:24 pm

mdetectors.bg написа:
kopa4 написа:
Имам деус  със слушалки и малка антена,ако си инсталирам новата версия,ще работи ли  ?или трябва да си купя новата антена.

Здрасти Трябва ти дистанционно за да се инсталира. Няма проблеми ще работи и не е нужно да вземаш новите сонди, но няма да можеш да работиш на високите честоти с които работят те.
здрасти. Искам да знам какво ще губя като си инсталирам версия 4 ?? Каква е разликата между v3.2 и v4?? Питам за старата сонда..дето я имам.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:32 pm

Колега, абсолютно нищо не губиш.А ако мислиш, че губиш едно от най хубавите неща на деус е, че винаги може да се върнеш на старата версия.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:33 pm

kopa4 написа:
mdetectors.bg написа:
kopa4 написа:
Имам деус  със слушалки и малка антена,ако си инсталирам новата версия,ще работи ли  ?или трябва да си купя новата антена.

Здрасти Трябва ти дистанционно за да се инсталира. Няма проблеми ще работи и не е нужно да вземаш новите сонди, но няма да можеш да работиш на високите честоти с които работят те.
                         здрасти.  Искам да знам какво ще губя като си инсталирам версия 4 ??  Каква е разликата между v3.2  и v4??   Питам за старата сонда..дето я имам.

Следващата седмица петък ще пуснеме специална тема в списание империо www.spisanie.imperio.bg в което  ще представим надълго и широко новостите в софтуер 4
През това време можеш да прегледаш темата която пусна колегата в този форум също.
https://www.imperio.biz/t10527-topic#119422

Съвета ми е първо да попрочетеш и след това да инсталираш
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:50 pm

да колега ходил съм на плажа и найстина не ми хареса как се държи на мокър пясък но имам мого много малко чесове прекарани на плажа и то със версия 3.2 и не мога да дам обективно мнение ще е доста интересно със новата високо честотна сонда как ще се представя детектора на плаж .чувал съм че за плаж пулсаците няма кои да ги бие . колега colin96 какъв детектор използваш за плажа интересува ме информативно . някои ползва ли вече новата сонда ще е интересно да се сравни със старата 9 инчова за монети много ми е интерено дали новата 9 инчова ще бие старата по дълбочина......
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 10:03 pm

Ами колегата, който беше с голямата сонда каза, че си е поръчал новата. Даже спомена и цената, за която я поръчал, и той също е много любопитен как ще се държи. Само където не мога да кажа дали беше с новата версия на софтуера. Това не се сетих да питам. Но наистина не можеше да повярва че не чува монетата. А в момента ползвам цз21 на фишер. Но не ме разбирай грешно, аз не робувам на марка или фирма. Сменил съм поне 6-7 уреда само на плажа специално. И този е един от много добре представящите се за плаж.
Да добавя че скоро ще има голям събор и тогава надявам се да напраея наистина тест с много и различни модели апарати
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 11:26 pm

colin96 написа:
Ами колегата, който беше с голямата сонда каза, че си е поръчал новата. Даже спомена и цената, за която я поръчал, и той също е много любопитен как ще се държи. Само където не мога да кажа дали беше с новата версия на софтуера. Това не се сетих да питам. Но наистина не можеше да повярва че не чува монетата. А в момента ползвам цз21 на фишер. Но не ме разбирай грешно, аз не робувам на марка или фирма. Сменил съм поне 6-7 уреда само на плажа специално. И този е един от много добре представящите се за плаж.
Да добавя че скоро ще има голям събор и тогава надявам се да напраея наистина тест с много и различни модели апарати

Колега, на каква програма не е чул колегата с Деуса монетата? Какви настройки е използвал? Мокрият пясък не е много лесен за работа с ВЛФ с една честота на работа.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyСъб Мар 25, 2017 12:19 am

colin96 написа:
Ами колегата, който беше с голямата сонда каза, че си е поръчал новата. Даже спомена и цената, за която я поръчал, и той също е много любопитен как ще се държи. Само където не мога да кажа дали беше с новата версия на софтуера. Това не се сетих да питам. Но наистина не можеше да повярва че не чува монетата. А в момента ползвам цз21 на фишер. Но не ме разбирай грешно, аз не робувам на марка или фирма. Сменил съм поне 6-7 уреда само на плажа специално. И този е един от много добре представящите се за плаж.
Да добавя че скоро ще има голям събор и тогава надявам се да напраея наистина тест с много и различни модели апарати
Колега моля те пусни една тема като отидеш на събора, за представянето на детекторите казах ти не съм експерт за плажа !! нормалното 10 цента във почва ще ги чуе на тази дълбочина и аз не съм  роб на марка за това ме интересуват други детектори Smile както колегата пише за всеки влак си има пътници факт е че във англия за 800 паунда трудно можеш да си купиш комплект деус никои просто не продава така че няма да ми е трудно да продам деуса когато и да реша но за сега не съм видял по добър като збор от качества Smile МНГО МЕ  е яд че не мога да излезна сега със деуса да поразуча в4 как се представя да направя некои др тест замествам колега и съм двоини смяни Sad
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyСъб Мар 25, 2017 7:27 pm

Днеска правихме тестове с новия софт4 и новата 23см. в много минерализиране почва и ако трябва да съм точен ходихме да търсиме парченца самородно злато на точно определено място до Ихтиман.
При толкова силно минерализирана почва апарата, софтуера и златарската сонда се представиха учудващо добре.
Учудващо добра дискриминация и учудваща добра дълбочина имайки в предвид, че работих на основно на високите честоти. Може би забележката ми е , че при толкова висока честота може да хванете толкова малки метални предмети че дори и пинпойнтера не ги Засичат което обърква донякъде търсача.

deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Img_2011
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyНед Мар 26, 2017 10:29 am

vanbg написа:
Ето един клип от преди 5-6 дена с новия софтуер V4.0 на плажно търсене .

Колега ,прегледах и в руски форум някъде,че все още с новия софтуер продължават да копаят черни сигнали и уж не са подобрили по никакъв начин дискриминацията.Сега като гледам и клипа ,наистина ли не може да различи капачки и други боклуци от хубавите сигнали.Или като ги знам тука търсачите какви са.. Laughing .Стана ми ясно чак сега защо оня ден колегата ме пита имам ли проблеми с капачките по плажа.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyНед Мар 26, 2017 10:49 am

С капачките няма спасение! В различните държави и различните периоди от време стандартите за изработване на капачки за хранително-вкусовата промишленост са се променяли и затова те се засичат от най-черен сигнал до най-цветен сигнал. Ти имаш възможността с ноч да махнеш каквото искаш, но това ще е пагубно за теб, защото ще загубиш много цветни сигнали.
Проблема не е в металотърсача Просто такива са сигналите представяш ли си какво ще стане ако ти рекламират металотърсач, който не чува капачките и установиш, че заедно с това не чува и златните пръстени........
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyНед Мар 26, 2017 11:02 am

Съгласен съм,че е така.И затова по склонен съм да повярвам ,че проблема е в търсача ,а не в уреда.Според мен няма как по някакъв начин уреда да не ти даде индикация ,че не е чист цветен сигнал.Все ще смени тон,ще пропука сигнала някъде,ще шари из номерата по дисплея и т.н.На такива достатъчно ръждиви цели все ще покаже наличието на желязо.Големия проблем е ако деуса не го показва това и операторите наистина се заблуждават от показанията.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ   deus - XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ - Page 2 EmptyНед Мар 26, 2017 4:54 pm

колега има начин да покаже че не е цвят има клип във интернет ама няма кой да го види. поне на старата версия ставаше сега незнам. намираш целта и почваш да плъзгаш сондата със махове назад когато целта наближи края на сондата ще почне да го дава черно ако продължи да го дава цвят до изчезване на сигнала значи е цвят изпробвано ......
Върнете се в началото Go down
 
XP Deus V4 - новия софтуер ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО Е ПУСНАТ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Нов Софтуер 5 за XP Deus и нови 3 сонди за XP Deus
» Софтуер 5 за металотърсач XP DEUS
» Тест на XP Deus със софтуер 4 за самородно злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи :: Металотърсачи XP DEUS-
Идете на: