Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH пират mask Spectrum kupuvam Fisher lorenz 5000 tesoro Simplex prodavam голден miladinka грунда Coil nexus wave nokta врътка deus Майнлаб нишани маск GOLD TEKNETICS Minelab
 

 Gold Fish 2

Go down 
АвторСъобщение
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



gold - Gold Fish 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Gold Fish 2    gold - Gold Fish 2  EmptyЧет Май 11, 2017 5:41 pm

здравейте, има един проблем един приятел ми донесе Gold Fish 2 който се оказа с проблем! не отчита рамката , рамката е здрава ,замерил съм я. намотките са здрави кабела на антената имаше лека забележка с масата но е оправен. за съжаление нямам осцилоскоп да проверя импулсите. на изходната букса на апарата(там където се присъединява антената към апарата) има 2.2 V напрежение.
Въпросът ми е защо не отчита антената. къде да търся проблема!
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



gold - Gold Fish 2  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gold Fish 2    gold - Gold Fish 2  EmptyЧет Май 11, 2017 5:46 pm

забравих да спомена че преди да спре да отчита рамката на последният излет постоянно се самовъзбуждаше
Върнете се в началото Go down
 
Gold Fish 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Gold Fish 2 PRO
» GOLD FISH 2 PRO - впечетления
» въпрос за рамка Gold Fish 2 Pro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: