Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Подводен SCUBA TECTOR

ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Продава Golden Mask Deep Hunter AUTO + 58cm.
Пет Юли 14, 2017 9:56 pm by mdetectors.bg
Пускам обявата от името на мой приятел.
Продава пулс индукционен Golden Mask Deep Hunter AUTO с …

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
маск безжични coinmaster нишани gareet mask golden голден lorenz 7272 Сервиз БАТСЗМ слушалки
Share | 

Как да си направим подлакътник за металотърсач

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Съб Май 13, 2017 10:34 am

Не че се случва често, но все пак е досадно, когато се счупи подлакътника на металотърсача.
Ето един прост начин да си направим бързо нещо, което да го замества съветът ми е да се ползва 10 сантиметрова PVC тръба. Проверете сами кой размер ще Ви е необходим.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Рис
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Да , ама НЕ !   Съб Май 13, 2017 8:18 pm

Аз преди направих така , от такива тръби 2-3 подлъкатника, ама са много чупливи пущините !
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Съб Май 13, 2017 8:27 pm

Рис написа:
Аз преди направих така , от такива тръби 2-3 подлъкатника, ама са много чупливи пущините !
На Вълчев стиковете на първите му монетари бяха от ПВЦ-тръби, но пък бяха добри машинки.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Съб Май 13, 2017 9:53 pm

На Вълчев много монетари са идвали при мен за ремонт но не съм срещал с ПВЦ подлакътник.Нямам време да снимам всеки но този определено го снимах.
Ето как изглежда.

Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Нед Май 14, 2017 8:52 pm

OMD Detectors написа:
На Вълчев много монетари са идвали при мен за ремонт но не съм срещал с ПВЦ подлакътник.Нямам време да снимам всеки но този определено го снимах.
Ето как изглежда.

Това е късен модел, и не е нужно всичко което е за ремонт да идва при теб.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Нед Май 14, 2017 9:19 pm

Много си прав,ремонтирам апарати само на приятели и апарати на групата ни.Другите ги пращам да си търсят производителя,Никога не съм търсел пари за ремонт,просто и оправям апаратите и толкова.
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Нед Май 14, 2017 9:47 pm

Cool
OMD Detectors написа:
Много си прав,ремонтирам апарати само на приятели и апарати на групата ни.Другите ги пращам да си търсят производителя,Никога не съм търсел пари за ремонт,просто и оправям апаратите и толкова.
Cool
Nexus metal detectors
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направим подлакътник за металотърсач   Пон Май 15, 2017 10:34 am

Рис написа:

Всички Нексъс детектори от 2004 до началото на 2009 бяха с подлакътници от 100 мм ПВЦ и няма нито един счупен, но тръбите са черни от Англия с много високо качество на материала.
Сега Нексъс подлакътниците са изработени от Алуминиево-Магнезиева ламарина, боядисани прахово във вакуум.

Как да си направим подлакътник за металотърсач
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1