Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини

Go down 
+8
Avrelian
Nexus metal detectors
diony
OMD Detectors
RelicHuntingVT
pechkata
vanbg
Рис
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyПон Май 22, 2017 7:35 pm

Омнитрона е монтиран в куфарче в него е-електрониката, акумулаторите, зарядното за тях , електродите багетите и усилвателя към багетите .цемата е 1000 лева, без коментар. По същия начин -в куфарче е монтиран и уреда за кухини. Той е с двойна употреба- става и за активиране на почвата-така се подобрява с около 30-40 % дълбочината на всички детектори .Цената е 1200 лева. снимки- само при сериозен интерес от кандидат купувач. Задължителни полигонни тестове.2 години гаранция. Само на телефон 0988881054. Моля, изобщо не пишете на лични-НЕ ги чета , а и там НЕ отговарям...
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyВто Май 23, 2017 9:48 pm

Рис написа:
Омнитрона е монтиран в куфарче  в него е-електрониката, акумулаторите, зарядното за тях , електродите багетите и усилвателя към багетите .цемата е 1000 лева, без коментар. По същия начин -в куфарче е монтиран и уреда за кухини. Той е с двойна употреба- става и за активиране на почвата-така се подобрява с около 30-40 % дълбочината на всички детектори .Цената е 1200 лева. снимки- само при сериозен интерес от кандидат купувач. Задължителни полигонни тестове.2 години гаранция. Само на телефон 0988881054. Моля, изобщо не пишете на лични-НЕ ги чета , а и там НЕ отговарям...

Какво означава "полигонни тестове" - защо не ги демонстрира как работят на събирането в Дружево . Или трябва да се правим на мъже във форума, ма ние нали сме си Аматьори и нищо не разбираме.
Вие "професионалистите" защо не се престрашихте да покажете какво правите г-н Рис , питам Аз и отговор не искам.
Сега можеш да отговаряш с колкото си искаш Емотикони.

Много е хубаво да се пише в чужди теми.../ на мен взе да ми харесва /.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 7:31 am

Браво закова го на място...
Но всеки има право да пише във всички теми у форума - няма моята няма твоята няма неговата темите са общи...
По правилно е какво пише...
Писал съм го и пак ще го пиша - всички локатори работят на полигон но в реални условия НЕ или работят но както на тях им харесва на операторите...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 11:44 am

Как така активира почвато това чудо.Само заради това си струва да го купя cheers .С извинение ама това е ХУЙНЯ и да го видя няма да повярвам.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Падна ли ми !   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 1:31 pm

Какво означава "полигонни тестове" - защо не ги демонстрира как работят на събирането в Дружево . Или трябва да се правим на мъже във форума, ма ние нали сме си Аматьори и нищо не разбираме.
Вие "професионалистите" защо не се престрашихте да покажете какво правите г-н Рис , питам Аз и отговор не искам.
Сега можеш да отговаряш с колкото си искаш Емотикони.

Много е хубаво да се пише в чужди теми.../ на мен взе да ми харесва /.
:mdr97: ---ТИ , умнико , знаеше ли , че съм домъкнал омнитрон ?-Знаеше ! ама дума не обели да го погледнеш.
има много свидетели , когато питах няколко пъти организаторите ,, кога и къде са багетите и радиестезията ? "- имаше ли тестове на багетисти -НЯМАШЕ !
А ти , вместо да се опитваш да ме ,, зачобръснеш " -първо поне прочети линковете , които съм метнал -относно ефекта на наблюдателя ( квантова физика ) и Карлос кастанеда. Чети, мисли ,чети !
Аз имам позитивно мнение за хората , с които се ,,заяждам "-разбра ли къде е ключа от бараката ? бабо
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Шопа е казал :   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 1:35 pm

,, е те такова животно нема !" , когато е видял жираф .
Така и ти- ,,Как така активира почвато това чудо.Само заради това си струва да го купя cheers .С извинение ама това е ХУЙНЯ и да го видя няма да повярвам "
Е точно затова ще лапаш мухи и занапред , както досега ! :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Евала!   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 1:41 pm

А БРЕ , ПЕЧКА , отново не си прочел абсолютно НИЩО от линковете , които ти дадох ... тези линкове са точно по темата дистанционни локатори , багети и т.н. но трчбва да мислиш , а ти неслучяайно завършваш всичките си постове с :
:mdr97: Да се мисли не е вредно, а е трудно ! ''страх самонаказание
:mdr97:
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 2:10 pm

Тук малко сте в грешка,на един събор Войнов беше донесъл едни алуминиеви капаци от тенджери овързани с кабеляци но така и никой не разбра какво точно показваше.... Laughing
Сега човека иска да го продаде това "нещо" и евала му правя за сериозните научни термини ,така по лесно ще го пласира.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 2:17 pm

Рис написа:

Аз имам позитивно мнение за хората , с които се ,,заяждам "-разбра ли къде е ключа от бараката ? бабо


Аз също имам позитивно мнение за хората с които се "заяждам" , стигне ли се до негативно уреждам споровете си по друг начин - по мъжки.
И да ти кажа че по нашия край ядеме доматите с колците , а не четеме и наблюдавама как кокошката снася яйца и дали после не си ги пъха обратно та да се излюпят /Карлос с кастанетите/.
Върнете се в началото Go down
diony
Легионер
Легионер




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 5:09 pm

Не съм наясно с Багетите,но знам че Кастанеда е отделял душата си от тялото , с помоща на пейоте ( доста силен кактус ) Та щом е можел това ,смятай с багети и пейоте какви успехи е имал. Smile Жалко че накрая са му дотежали всички тези успехи и е полетял към вечноста. : лулата на мира
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 7:21 pm

RelicHuntingVT написа:
Как така активира почвата това чудо.

Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Image10


Възможно е правил съм подобни експерименти но със фиксирана честота със широколентов усилвател не съм пробвал... scratch study Cool
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: О, многоЛИКИ АНОНИМНИ,   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 9:19 pm

Тук малко сте в грешка,на един събор Войнов беше донесъл едни алуминиеви капаци от тенджери овързани с кабеляци но така и никой не разбра какво точно показваше.... Laughing
Сега човека иска да го продаде това "нещо" и евала му правя за сериозните научни термини ,така по лесно ще го пласира.
капаците от тенджери , метални предмети с различна големина и разните видове минерлизирани камъни ми бяха нужни за тестове на 2-3 марки пулсиндакшън металдетектори. Единият беше на един турчин, който се опитваше да ми докаже , че законите на физиката са различни на турска ( НЕГОВАТА ФИРМА ) и австралийска (MINELAB ) територия. :mdr97:
А ТИ, АНОНИМНИ , по-добре чети , еспериментирай , за да поВДИГНЕШ плачевнониското си технологично и рекламно ниво.Излез от тази анонимност, не се крий като партизанин, когато НИКОЙ не те търси. ще е полезно за бизнеса ти...искрено ти желая успех ! слушам
Не ми се обиждай, ако повече няма да ти обръщам НИКАКВО внимание- всички се досещат ЗАЩО ... :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: така !   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 9:53 pm

Аз също имам позитивно мнение за хората с които се "заяждам" , стигне ли се до негативно уреждам споровете си по друг начин - по мъжки.
И да ти кажа че по нашия край ядеме доматите с колците , а не четеме и наблюдавама как кокошката снася яйца и дали после не си ги пъха обратно та да се излюпят /Карлос с кастанетите/.
super21 Сигурен съм , че ти , ван-БГ , ще ме разбереш !
според многобройните експерименти в лаборатории по целият свят НЕДВУСМИСЛЕНО се доказва следното :
- света, в който живеем , е многомерен, чисто енергоинформационен
-теорията на вероятностите НЕ Е ВАЛИДНА за живи обекти ( особено хора )
-човешката мисъл влияе върху събитията, които се случват ,, около " конкретният човек. нещо повече- мисълта влияе на мъртва материя , променя структурата и , може да материализита и дематериализира.
-и конкретно - около омнитрон- всеки непредубеден човек може да се убеди ( чрез прости експерименти ), че само този дистанционнотърсещ локатор НАИСТИНА ВЛИЯЕ ВЪРХУ РАДИЕСТЕЗИЧНИТЕ СПОСОБНОСТИ НА ЧОВЕКА. Обаче има малък процент хора, които не могат да работят с багети, съответно с омнитрон.За ваше нещастие , има многобройни случаи, при които ОПРЕДЕЛЕНИ хора са ,, захлебили " с омнитрон.ЯО СА ЗАХЛЕБИЛИ !
Позволете ми да цитирам Библията " едно синапено зрънце ВЯРА може да премести ПЛАНИНА "
Амин!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Моля да бъда извинен за грешките и пропуските   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСря Май 24, 2017 10:03 pm

1. ,, яко са захлебили "
2. доказано е , че молитвите ,, работят "-при това , колкото повече хора се молят за едно и също нещо, толкова вероятността то да стане е по-висока.
3. филма ,, Матрицата " -особено първа част , -сещате се, върху какво е базиран великолепният му сценарий...
4. е , -останалото е ОТ ВАС ! :pepe:
Ще бъда много благодарен, ако някой от вас бъде по-изчерпателен от мен и напише нещо ново и интересно по тази тема...
Благодаря предварително ! бабо
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 7:28 am

Инж.Войнов ако си ти зад този ник "Рис" познава ме се лично маже би си забравил дори и разговора който сме водили уважавам научната ти титла и индивида около нея...
Работил съм доста години със "Омнитрон" (и работя в момента) локализирал съм много сигнали копал съм много дупки вадил съм много неща около сигналите му но пак имам определен процент недоверие в него - пример:
Регистрирам два сигнала по силен и по слаб - силния се оказа някаква руда на около 150см. слабия със течение на времето разбрах че е разсейка от зл. коруби но не я търсих в момента я пренепрегнах та имаше и ядка от ср. грош извадих я...

Та какво е твоето мнение по въпроса - защо ми е дал слаб сигнал...?
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 10:17 am

pechkata написа:
Инж.Войнов ако си ти зад този ник "Рис" познава ме се лично маже би си забравил дори и разговора който сме водили уважавам научната ти титла и индивида около нея...
Работил съм доста години със "Омнитрон" (и работя в момента) локализирал съм много сигнали копал съм много дупки вадил съм много неща около сигналите му но пак имам определен процент недоверие в него - пример:
Регистрирам два сигнала по силен и по слаб - силния се оказа някаква руда на около 150см. слабия със течение на времето разбрах че е разсейка от зл. коруби но не я търсих в момента я пренепрегнах та имаше и ядка от ср. грош извадих я...

Та какво е твоето мнение по въпроса - защо ми е дал слаб сигнал...?

Объркал си настройките или са ти били криви багетите или.... препиване
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 9:50 pm

А пък аз в таласъми не вярвам. Wink
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 10:09 pm

Истината е, че Войнов дойде, но имаше проблем с транспорта и доста закъсня и по този начин тестовете не успяхме да направим, но на първи юли на националния събор на БАТСЗМ до с.Боровци ще ги правим обещавам
43°18'38.9"N 23°10'56.5"E

https://goo.gl/maps/eHW7YSb6zSp
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 10:41 pm

Един приятел имаше локатор за злато, беше дал 1000лв за него.настойките му много лесни и прости .
На всеки метър показваше че има злато, спукахмесе да копаме, оказа се че хваща някви камъни-руда, но никакви метали не показваше а само тези камъни които при натискане с пръстите се разрушаваха много лесно като на пясък, само това вадехме.
Човека направо откачи ......
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyЧет Май 25, 2017 10:58 pm

В такива моменти производителите казват, че проблемът е в свидетеля или честотата е объркана от нещо си там или слънчеви изригвания...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyПет Май 26, 2017 7:34 am

Абе на Войнов нещо не му се говори по тази тема - а иначе умело пуща бъзици у други теми... :pepe:
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyПет Май 26, 2017 5:57 pm

Рис написа:

А ТИ, АНОНИМНИ , по-добре чети , еспериментирай , за да поВДИГНЕШ плачевнониското си технологично и рекламно ниво.Излез от тази анонимност, не се крий като партизанин, когато НИКОЙ не те търси. ще е полезно за бизнеса ти...искрено ти желая успех ! слушам
Не ми се обиждай, ако повече няма да ти обръщам НИКАКВО внимание- всички се досещат ЗАЩО ... :mdr97:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Войнов за мен е чест да присъстваш тук-там в темите ми , е верно е че постовете ти са лишени от смисъл но някак си придаваш колоритен отенък на темите които създавам.Приятелски ме притеснява състоянието ти породено от многото гледане на филми изискващи здрава психика.Чета че се притесняваш за бизнеса ми , имам много работа , в ход са и доста нови разработки това говори че всичко е на ред.... Laughing Също бих добавил че не трябва да се притесняваш за тех. ми ниво , смело мога да твърдя че нямаш и бегла представа до къде се простира.Хубаво е енергията която имаш да я влагаш в нещо позитивно и градивно а не в хейтване и тролене на теми.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСъб Май 27, 2017 12:19 am

Абсолютни факове No Няма такива нещица.Всичко багетно не работи.Не разбрах само кой ще дойде да ми активира почвата cheers че да лови монетаря по дълбоко cheers lol!

Не че съм ограничен, но това няма как да стане (на този етап)
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСъб Май 27, 2017 12:35 am

Ей това е машина ...стреля гърнетата

https://www.youtube.com/watch?v=5FyItsm29o8
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини   Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини EmptyСъб Май 27, 2017 9:42 am



Обърнете внимание на 10/11-та минута под корена нямаше пръст а на 13-та минута със пръст под корена...
Върнете се в началото Go down
 
Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Продавам омнитрон и уред за търсене на пещери и кухини , ремонти
» продавам геофизичен уред за кухини, тунели
» продавам професионален геофизичен уред за кухини ,пещери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: