Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Keywords
golden маск mask lorenz Coil Майнлаб GOLD пират нишани металотърсач kupuvam deus tejon POWER Spectrum miladinka pirate продавам грунда nexus wave голден minelab tesoro prodavam врътка
Share | 

Новата версия V4.1 бета за Деус

Go down 
АвторСъобщение
SPVS
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Новата версия V4.1 бета за Деус   Нед Май 28, 2017 11:05 pm

Здравейте колеги, имам възможността да тествам новата бета версия 4.1b01 за Деус. До момента мога да кажа, че успях да забележа няколко добавени опции за наше улеснение и по-добро представяне на детектора.

Например на програма 10-Gold Field вече има Ground Notch като Expert функция за настройване на земята (от 60 до 90). Във версия 4.0 тази опция я нямаше. При използването на Ground Notch може лесно да се отхвърлят горещи камъни и ще е по спокоен при силно орудени терени, както и при рязка промяна на минерализацията.

Друго нещо за програма 10 е добавянето на TX Power (TX Gain). Във версия 4.0 нямаше Expert меню под Sensitivity - беше фиксиран TX Power, a сега имаме избор от 3 стойности като при TX Power 3 детекторът е най-дълбок. При наистина силно замърсен терен с много черни сигнали може да се ползва TX Power 2, дори TX Power 1. За гората и при чисти терени - TX Power 3 (консумацията на ток е по-голяма при 3)

Заедно с новата версия XP се очаква да пуснат и вече работещото приложение за андроид устройства ( https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.juicymo.contracts.android.xpdetect&hl=bg ), което се свързва с апарата, показва настоящата GPS позиция на картата, както и пътят, който сме минали търсейки. Ще запазва и стари маршрути на картата, по които сме минавали и запазили. Също така и тип на металите (черни или цветни), които сме засякли с точното им местоположение на картата. Активира се от Option>Configuration>Go Detect - YES

Като представяне на терен нямам много наблюдения за сега, но няма да има такава голяма разлика, както между версия 3.2 и 4.0
В най-скоро време от XP официално ще пуснат новият софтуер и всеки ще може да си го инсталира безплатно, както винаги.

Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Пон Май 29, 2017 8:17 pm

Трябваше на Дружево да ме подсетиш да ти покажа Go-Detect в действие.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Пон Май 29, 2017 11:28 pm

Хората питат това ли е приложението

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Пон Май 29, 2017 11:59 pm

Да това е приложението /сега погледнах първият ми запис в приложението ми е от 23.09.2016г.-от тогава го ползвам/ , може да се ползва и автономно без да е свързано към XP Deus.
Изисква данни за безплатна регистрация .
Данните от записаните маршрути се запазват върху картата и можете да ги преглеждате във всеки един момент.
Ако искате когато намерите "метеорит" може да го снимате през програмата и снимката се наслагва върху картата /ще имате пълна информация къде и как изглежда откритото от вас/ всичко това може да се сподели с приятели инсталирали това приложение.
Има и още опции.
Приложението е много добро и функционално.
Успех.
SPVS
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 1:03 am

Не е това приложението. Go Detect, както и няколко други ги имам инсталирани отдавна.
Сега Go Detect фирмата е направила ново приложение за андроид устрйства специално за XP Deus металдетектор с безжична връзка (2.4ghz) между детектора и телефона, както съм написал по-горе. В по-горния ми пост съм пуснал също и линк. Натиснете на него и ще можете да си инсталирате приложението безплатно (все още няма пълна функционалност).

В момента група тестващи изпробваме това приложение и директната му връзка с детектора. Много идейно е замислено. Няма такова за друг апарат. То работи с версия 4.1. Не е нужно да губиш време и да снимаш намерения предмет, а той се записва автоматично според показанията Target ID (цифрите) на дисплея на детектора дали е черен метал или цветен и се въвежда на картата.

Последната промяна е направена от SPVS на Вто Май 30, 2017 10:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 7:01 am

SPVS написа:
Не е това приложението. Go Detect, както и няколко други ги имам инсталирани отдавна.
Сега Go Detect фирмата е направила ново приложение за андроид устрйства специално за XP Deus металдетектор с безжична връзка (2.4ghz) между детектора и телефона, както съм написал по-горе. В по-горния ми пост съм пуснал също и линк. Натиснете на него и ще можете да си инсталирате приложението безплатно (все още няма пълна функционалност). В момента група тестващи изпробваме това приложение и директната му връзка с детектора. Много идейно е замислено. Няма такова за друг апарат. То работи с версия 4.1. Не е нужно да губиш време и да снимаш намерения предмет, а той се записва автоматично според показанията Target ID (цифрите) на дисплея на детектора дали е черен метал или цветен и се въвежда на картата.
Имам снимки, но от телефона не могат да се качат тук. Ще пробвам утре от лаптопа.

Дай директен линк към "твоето" приложение.
?????
talasumo
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 10:21 am

В гугъл плея към момента поне аз не го намирам, приложението се казваXP Detect ето линк за нетърпеливите https://apkpure.com/xp-detect-unreleased/cz.juicymo.contracts.android.xpdetect
SPVS
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 12:09 pm

vanbg написа:
SPVS написа:
Сега Go Detect фирмата е направила ново приложение за андроид устрйства специално за XP Deus металдетектор с безжична връзка (2.4ghz) между детектора и телефона, както съм написал по-горе. В по-горния ми пост съм пуснал също и линк. Натиснете на него и ще можете да си инсталирате приложението безплатно (все още няма пълна функционалност). В момента група тестващи изпробваме това приложение и директната му връзка с детектора. Много идейно е замислено. Няма такова за друг апарат. То работи с версия 4.1. Не е нужно да губиш време и да снимаш намерения предмет, а той се записва автоматично според показанията Target ID (цифрите) на дисплея на детектора дали е черен метал или цветен и се въвежда на картата.
Имам снимки, но от телефона не могат да се качат тук. Ще пробвам утре от лаптопа.

?????

В първия ми пост съм сложил линк. Само при мен ли действа този официален линк: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.juicymo.contracts.android.xpdetect&hl=bg ?
Клика се на него и те закарва към приложението, което можеш да инсталираш на андроид устройство. Няма всички опции все още това приложение там, както и в това, изпратено от колегата talasumo.

Ето я XP Go Detect Testers Private Group групата, от която съм част:

Аз не мога да приемам хора там. Става от администраторите. Mоже да пишеш на Pedro Silva в Google+
talasumo
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 5:32 pm

SPVS написа:
vanbg написа:
SPVS написа:

?????

В първия ми пост съм сложил линк. Само при мен ли действа този официален линк: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.juicymo.contracts.android.xpdetect&hl=bg ?
Клика се на него и те закарва към приложението, което можеш да инсталираш на андроид устройство. Няма всички опции все още това приложение там, както и в това, изпратено от колегата talasumo.

Ето я XP Go Detect Testers Private Group групата, от която съм част:

Аз не мога да приемам хора там. Става от администраторите. Mоже да пишеш на Pedro Silva в Google+

Линка не бачка при нас Very Happy
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Вто Май 30, 2017 8:19 pm

За този XP GO DETECT който ти пишеш е в Бета версия и се доразработва , да прав си - пуснат е на определена група за тестове , но това не е крайната версия.
Не може да се намери защото се разпространява за сега с ограничен достъп защото не е напълно функционална.
SPVS
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Сря Май 31, 2017 5:38 pm

Явно линкът и програмата работи при мен, защото са ми дали права. В скоро време се очаква да излезе версия 4.1 и приложението да е напълно функционално и да се свързва към уреди, които си инсталират версия 4.1
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Чет Юни 01, 2017 10:17 pm

Днеска вече официално пуснаха окончателната версия за инсталиране 4.1

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
talasumo
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Пет Юни 02, 2017 9:15 am

Явно пак е за определени тестери само.
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Нед Юни 04, 2017 9:55 pm

Вече теглите ли новата версия от нормалния линк?

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
SPVS
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Новата версия V4.1 бета за Деус   Пон Юни 05, 2017 8:14 am

Официалният линк от сайта на XP има само до версия 4.0 Още официално не е пусната v4.1 за свободно теглене от потребителите.

Новата версия V4.1 бета за Деус
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новата версия V4.0 бета за Деус
» металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера
» продавам мобилно зарядно за деус
» Още видео за Деус
» ф75 или деус