Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 11
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
nexus голден истина Майнлаб prodavam DEVIL sorex продавам врътка golden pirate miladinka маск металотърсач Ултимейт грунда kupuvam GOLD mask Coil wave BLACK сонда lorenz пират закони
Share | 

Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Какъв металотърсач ползвате 2017?
1. XP металотърсач
19%
 19% [ 10 ]
2. Garrett
8%
 8% [ 4 ]
3. Fisher
36%
 36% [ 19 ]
4. Teknetics
2%
 2% [ 1 ]
5. Makro-Nokta
4%
 4% [ 2 ]
6. Minelab
8%
 8% [ 4 ]
7. Друг Вносен
2%
 2% [ 1 ]
8. Golden Mask
11%
 11% [ 6 ]
9. Detech
2%
 2% [ 1 ]
10. Друг Български
8%
 8% [ 5 ]
Общо гласове : 53

АвторСъобщение
Aurelius
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Нед Юли 30, 2017 9:28 am

"... не ми е работа да говоря, ама какво ще кажете, ако още следващата година Фишер пуснат пулс индукционен металотърсач. Само допълвам, че няма да е от класа на GPX.
Надявам се да е с тази нова резонансна пулс-индукция."

Дано!!!
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Вто Авг 01, 2017 12:45 pm

ето ви един линк към нещо доста интересно https://www.augmented-reality.net/
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Вто Авг 01, 2017 6:03 pm

Линка който си дал е перфектен. Това е едно от направленията за развитието на металотърсачите. Тука става дума за проект на google, който ЧЕЗ телефон ще се визуализират много неща които се случват около нас и в частност възможността да се визуализират металните предмети, т.е. засечените метални предмети от металдетектор Интересна е тази тема не знам колко е практична, но е интересна за размисли.

В това отношение една фирма има подготвени продукти, които се опитват да визуализират на живо нещата. Видях го с очите си дори имам и снимки, но не мога да ги публикувам. Не знам колко е практично но видях че е супер бавно.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Последната промяна е направена от mdetectors.bg на Вто Авг 01, 2017 6:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Rolingash
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Вто Авг 01, 2017 6:05 pm

Само да вметна и аз че вече има избрани хора който тестват софтуера !!!
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Вто Авг 01, 2017 6:58 pm

Няма да има скрито покрито - всичко ще е на яве.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Вто Авг 08, 2017 9:53 pm

Разучих нещата около по-горният ми пост, това наистина може да бъде определено, като бъдещето на металдетектинга, но някаква малка част от развитието на металотърсачите.
В горният пост става дума за устройство което обработва звуковите сигнали подавани от металотърсачите, тоест става дума за обработка на нещо което вече е засечена от металотърсачите.
По-скоро тази тема трябваше да бъде на тема нови възможности за развитието на самата технология Металдетектинг, но няма проблеми и това ще е част от бъдещето на металотърсачите - смартфоните.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Aurelius
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Чет Авг 10, 2017 10:09 am

Приложено отдавна от Minelab при CTX3030...+ малко още софтуер...Маи ще има още дела в съда...
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Чет Авг 10, 2017 4:01 pm

Aurelius написа:
Приложено отдавна от Minelab при CTX3030...+ малко още софтуер...Маи ще има още дела в съда...

В случая това не е разработка на XP, а абсолютно независима разработка, която ще може да използва звук от металдетектори за да го визуализира.
А между другото практиката показва, че делата не спряха абсолютно никой както в случая за Deteknix така и с XP.
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Чет Авг 10, 2017 8:29 pm

Ако се анализира звука от детектора ще излезе че съдържа доста интересна информация.
Aurelius
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Пет Авг 11, 2017 6:05 am

snaiperista
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Пет Авг 11, 2017 7:33 pm

Доста интересно нещо, пак и в малка кутийка, някой вече пробвал ли го е да сподели колко вярна информация дава за скритите обекти в земята !
OMD Detectors
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Пет Авг 11, 2017 7:56 pm

Колеги каква информация бихте искали да виждате на смартфона си по време на търсене ?
По какъв начин бихте искали да е архитектурата на визуализацията ?
Мненията ви са важни за мен. Благодаря на всеки отзовал се с мнение.
Rolingash
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Съб Авг 12, 2017 1:46 am

ОМД ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО .... а сега аз ще кажа какво искам да виждам .... знам че е доста обаче все пак ще си кажа ако детекторра има числа искам да се вижда на какво число какво е излезло тоест пример (79) 50 стотинки (59) златна верижка .. тоест да показва числата на смартфона и отстрани да има място за бележка какво си извадил мисля че ще е много полезно за търсача после когато детектора ти покаже определеното число да излиза и бележката заедно със числото Winkкарта каде точно си обикалял и също може да се вкарат забранените места ( архелологическите обекти ) почертавам ЗАБРАНЕНИ тоест влезеш ли вече си престъпник Smile също може да се вкара дълбочина на засечения обект не точна но поне да показва дълбок ли е сигнала плитък ли е малък-голям и т.н повече инфо да дава приложението можеш да вкараш глезотиики като измерване на крачките калории и т.н също можеш да вкараш директно да стартира камерата при намерен цветен сигнал да записва какво се вади няма да има голямо приложение във българия но във чужбина съм сигорен че ще го харесат много колегите Smile знам че е доста предполагам че е почти невъзможно но все пак Smile Искрено ти пожелавам УСПЕХ Cool Cool

Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4