Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex wave Coil lorenz prodavam deus грунда GOLD врътка nexus TEKNETICS mask Майнлаб Fisher tesoro miladinka пират nokta маск Spectrum kupuvam VANQUISH голден Minelab нишани 5000
 

 Металотърсач Minelab Equinox

Go down 
+32
iliev
Ancient Hunter
S56
kronos555
vasilio
petconi
peneff72
xp fan
N@SKO
boby_24
Рис
Haher4eto
odins-
iemo__
Avrelian
Aurelius
denzel1
deultum
joro_76
batned
lomidol
OMD Detectors
Nexus metal detectors
vanbg
SPVS
dobrevmi
snaiperista
Golden Mask
adminn
pechkata
colin96
mdetectors.bg
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:08 am

И аз съм сигурен, че е Equinox е основно за плаж и че чакаме ъпдейт. Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:10 am

Aurelius написа:
Не,не е-просто сме сигурни в едно,че Minelab Equinox 800 е наи-добрия избор за цената си, защото за първи път за дадена цена се предлага повече и то-доста повече...Браво на Minelab- чакаме software update за изчистване на бъговете и - все напред!

Cool super21 :yes:
търкане
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 9:15 am

Колега на дали ще присъствам,пак казвам-интересува ме мнението на хората които ежедневно работят с уреда,които ходят,намират и т.н. Не ме интересуват тестове и да си доказваме кое е по-по-най.Нищо няма да промени мнението ми за машината. написа:

Светли тези камъни бяха хвърлени у моята нива... стена

:yes:
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyВто Авг 14, 2018 11:55 pm

Ако с ъпдейта който се очаква в началото на септември се оправят някои от основните недостатъци мисля че тази машина щр застане на челно място и то за доста дълго време. Да не забравяме че се очаква и 12х15 сонда, и дано да поправят този бъг с изчерняването в определени почви.
Между другото апарати от първата серия която беше пусната работят коренно различно от следващите серии.
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 9:44 pm

Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Върнете се в началото Go down
denzel1
Новобранец
Новобранец




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 9:46 pm

Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Върнете се в началото Go down
iliev
Новобранец
Новобранец




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 10:13 pm

https://www.minelab.com/eur/accessories-1/by-detector/equinox-series#sec321929
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСря Авг 15, 2018 11:36 pm

denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyЧет Авг 16, 2018 12:17 am

kronos555 написа:
denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.

Блажени са вярващите Smile
Физиката е еднаква за всички включително и за Майнлаб. Има моменти когато ти се иска да направиш нещо, но не се получава (в случая убийството на едночестотните детектори).
За момента Майнлаб убиха само своя CTX3030 и нищо друго ! След дългото чакане на Еквинокса сега дълго се чака нов софтуер...
Имам един познат тестер на Майнлаб от Германия, до сега през него са минали 15 бр., в момента при него има 4 Еквинокса (изпратени са му през последните два месеца) и четирите работят различно т.е. са с различни софтуери и всеки си има своите недостатъци.
Най-фрапиращите са че две от машините не откъсват на големи сребърни и бронзови монети. Тия Еквинокси дето не очерняват дълбоките монети оцветняват здраво всеки пирон който е по-дълбоко от 10 см.
Германеца казва че на практика всички единични честоти са неизползваеми, от тях няма никаква полза, само на Multi Еквинокса работи прилично.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 3:22 pm

Не е точно така, нокса работи много добре на 15 и 20кхц там не изчернява и дълбочината е добра, но съм съгласен че всяка работи по различен начин, например моята чува много добре големи монети от всякакъв метал както и примерно 10-15монети долепени, но някои по дълбоки сигнали ги изчернява много, точно това се надявам да поправят с новия софт.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 9:43 pm

kronos555 написа:
Не е точно така, нокса работи много добре на 15 и 20кхц там не изчернява и дълбочината е добра, но съм съгласен че всяка работи по различен начин, например моята чува много добре големи монети от всякакъв метал както и примерно 10-15монети долепени, но някои по дълбоки сигнали ги изчернява много, точно това се надявам да поправят с новия софт.
Владо ти го каза много точно, няма еднакво работещи еквинокси, просто ти си късметлия с твоя.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПет Авг 17, 2018 10:17 pm

За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСъб Авг 18, 2018 5:46 pm

Golden Mask написа:
kronos555 написа:
denzel1 написа:
Колега KRONOS,kъде в новините на Майнлаб прочете,че може да се ъпдвейта Еквинокса а на това отгоре и голяма антена,образовай ни ако обичаш.ПОЗДРАВИ
Не съм прочел, а им написах мейл в който ми отговориха че се пише ъпдейт който се очаква в края на лятото.

Блажени са вярващите Smile
Физиката е еднаква за всички включително и за Майнлаб. Има моменти когато ти се иска да направиш нещо, но не се получава (в случая убийството на едночестотните детектори).
За момента Майнлаб убиха само своя CTX3030 и нищо друго ! След дългото чакане на Еквинокса сега дълго се чака нов софтуер...
Имам един познат тестер на Майнлаб от Германия, до сега през него са минали 15 бр., в момента при него има 4 Еквинокса (изпратени са му през последните два месеца) и четирите работят различно т.е. са с различни софтуери и всеки си има своите недостатъци.
Най-фрапиращите са че две от машините не откъсват на големи сребърни и бронзови монети. Тия Еквинокси дето не очерняват дълбоките монети оцветняват здраво всеки пирон който е по-дълбоко от 10 см.
Германеца казва че на практика всички единични честоти са неизползваеми, от тях няма никаква полза, само на Multi Еквинокса работи прилично.
:bienvenue Нека първо чуем мнението относно горепосочените проблеми на Екинокса ( главната причина за тези проблеми ) на всепризнатия експерт ОМД - Анонимния бабо , после и аз ще повърна нещо скромно по въпроса стига
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 8:34 pm

Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 9:56 pm

OMD Detectors написа:
Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.

Колега дай допълнително информация конкретно. Някакви цифри за какво говориш? Нека стане ясно на всички.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 19, 2018 10:09 pm

Гледам всеки дава мнение и ръси глупости, като поработите пет шест месеца с апарата ще ви станат ясни някои работи. Само ще кажа че за момента само ака инттоник може да пребори нокса( тествано и проверено) Тази машина работи абсолютно спокойно и усилена до край на места където всичките ми машини до сега не са работили както трябва, но за това се иска познаване на почвите и избиране на подходящия алгоритъм за даденото място.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 8:53 am

kronos555 написа:
Гледам всеки дава мнение и ръси глупости, като поработите пет шест месеца с апарата ще ви станат ясни някои работи. Само ще кажа че за момента само ака инттоник може да пребори нокса( тествано и проверено) Тази машина работи абсолютно спокойно и усилена до край на места където всичките ми машини до сега не са работили както трябва, но за това се иска познаване на почвите и избиране на подходящия алгоритъм за даденото място.

Колко е числото на почвата, ако е Макс. 68 ми е ясно.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:09 pm

vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. ( зле ) :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:27 pm

OMD Detectors написа:
Какво да ти напиша приятелю ? Закачи един осцилоскоп на TX и ще видиш сам, мини през всички програми за търсене и ще пукнеш от смях какво точно се променя. С това няма как да се реализира убийството на едночестотните детектори. Също и поне аз не виждам с какво може да се подобри този плажен детектор. За плаж става и това е всичко.
Бъдете по-конкретен , моля ...и не ми се измъквайте като МОКРА ВРЪВ с тези общи приказкиии...
Сичките ,, експерти " почнахте да се ИЗСУЛВАТЕ от шамарите като български европишманполитици :mdr97:
Аудиторията очаква да чуе мнението ви за спектралния анализ на излъчването на Екинокса ( барем направи копи пейст от некой реномиран форум ) и също така анализ на софтуера му от гледната точка на теория на сигналите и информациятааа .Така може екипът на Минелап , който е разработил тази иначе съвсем нелоша бандурка , да ви покани, о АНОНИМНИ , за да отстраните някои пропуски на екипа бабо
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 5:32 pm

Рис написа:
vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. :mdr97:

Ти като си толкова отворен ела с детектор който да ги бие.
Носиш по съборите една торба камъни и се мислиш за голямата работа.
За последен път ти казвам просто не си слагай ху. там където не трябва . Не се закачай на моите постове , ще береш ядове.
Поемам критика само от хора професионалисти и разбиращи от детектори .
Кой си ти бе Сир / обратното на Рис / или Вонйов.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 6:01 pm

vanbg написа:
Рис написа:
vanbg написа:
За да проверим се събрахме три Екуинокса взимани от различни пратки и държави и се оказа че поне нашите работят еднакво. :mdr97:

Ти като си толкова отворен ела с детектор който да ги бие.
Носиш по съборите една торба камъни и се мислиш за голямата работа.
За последен път ти казвам просто не си слагай ху. там където не трябва . Не се закачай на моите постове , ще береш ядове.
Поемам критика само от хора професионалисти и разбиращи от детектори .
Кой си ти бе Сир / обратното на Рис / или Вонйов.
Няма да споря с теб с приказки . Ще домъкна леко модифицирана Маска 1 , работеща на 13,6 килохерца и ще видиш къде зимуват раците...
Друго - нека не забравяме , че интернет е ВИРТУАЛНА реалност и една от целите му е хората да се дзверят в тази реалност , за да не обръщат внимание в какъв коптор живеят... и да спорят за незначителни нещица , и ( конкретно за българите, дето са кибритлии и злобни ) да се намразват допълнително и да се ловят за пищовите по най-малкия повод:Tir:
Аз писах , щото един пост бе пуснат - Сря Авг 15, 2018 3:17 pm
Ти обаче дипломатично си замълча след този пост... или поне не бе агресивен... причината я знаем, разбира се...
Нищо ново под слънцето... и по отношение на Екинокса , и в човешките отношения...



Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyПон Авг 20, 2018 7:18 pm

Войнов , как да го сравнявам Маинлаб Екуинокс с твоя детектор като ти сам се буташ където не трябва.
Говорим за мултифункционален апарат който е случайно и противоводен - поне до 3 м. Ще ги сравним и на края ще ги потопим във водата да видим и там как ще се представят.
Нали това искаш , да си конкурент на този металдетектор , пропускаш че това не е само тояга за размятане.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyСъб Авг 25, 2018 10:46 pm

Войнов като намеря време ще ти обясня какво имам в предвид в по-горният пост.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 26, 2018 10:31 am

Като мериш TX-са нищо няма да видиш на RX-са се случват чудесата...
Всеки метал отразява различна честота - там е играта в обработването на сигнала...



търкане
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач Minelab Equinox   minelab - Металотърсач Minelab Equinox - Page 16 EmptyНед Авг 26, 2018 12:29 pm

OMD Detectors написа:
Войнов като намеря време ще ти обясня какво имам в предвид в по-горният пост.
Чакам бабо
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач Minelab Equinox
Върнете се в началото 
Страница 16 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Minelab Equinox 800 Видеоръководство за работа Част 1 от 4
» Нов софтуер 2.0 за Minelab Equinox 800
» Minelab Manticore или Equinox 800?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: