Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Keywords
tesoro металотърсач standard lorenz Spectrum продавам грунда kupuvam nexus tejon Coil голден маск minelab пират miladinka wave GOLD prodavam POWER нишани mask врътка Майнлаб golden white
Share | 

Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Съб Фев 17, 2018 12:40 pm

Апарата е хубав,мога да кажа че не съм упял да работя на повече от 50 процента от възмоностите,направих си една бърза настройка на три тонален режим с дискриминация 0 и 14 кхц за мен беше важно да поработя,а не да правя тестове има доста по големи експерти на марката от мен те ще си кажат мнението за апарата
Върнете се в началото Go down
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Съб Фев 17, 2018 1:04 pm

Това камъни по мойта глава ли са, и аз имам F 19 и има много неща които са му по добри от на Крузера така че колегата да си помисли преди да го хвърля.
Няма перфектен детектор.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Съб Фев 17, 2018 7:14 pm

vanbg написа:
Това камъни по мойта глава ли са, и аз имам F 19 и има много неща които са му по добри от на Крузера така че колегата да си помисли преди да го хвърля.
Няма перфектен детектор.

Изобщо нямах това в предвид, имаме си приказка с един колега, който е бил на тестовете и се бъзикам. Разбира се бях забравил, че и ти имаш Fisher f19. Laughing

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Чет Фев 22, 2018 4:53 pm

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Сря Мар 07, 2018 2:43 pm

Ето я е цената, на която се предлага металотърсач Multi Kruzer
https://www.shop.imperio.bg/makro-multi-kruzer-metalotarsach

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Вто Мар 13, 2018 10:40 am

Първите бройки на Multi Kruzer тръгнаха към новите си собственици...

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Нов софтуер   Чет Мар 22, 2018 6:36 pm

Излезна обновяване на софтуера на Makro Multi Kruzer . Който има този детектор може да се възползва и да го свали и инсталира от фирмения сайт .
vanbg
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Чет Мар 22, 2018 8:12 pm

Преди малко се появи и този клип на който е показано как става обновяването на софтуера.

mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Пет Апр 27, 2018 9:56 am

Точно това правя и аз сега - обновявам софта на тестория Gold Kruzer. И всичко е ок

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Съб Май 12, 2018 4:35 pm

Вече в наличност и малката търсеща сонда 13см. ДД за металотърсач Makro Multi Kruzer, както и за обисновенния Makro Kruzer  - сондите са им еднакви нищо че единия е на 3 чисоти.
Вече Makro Multi Kruzer става и за търсене на самородно злато, защото работи и на 20Khz и със тази златарска сонда ще става и за самородно злато
Цената проверете тук: https://www.shop.imperio.bg/multi-kruzer-13cm-coil

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Вто Май 15, 2018 5:54 pm

Вече в наличност дълбочинната 40 сантиметра търсеща сонда която работи с моделите Макро Мулти Крузер и макро Крузер
390лв.
Поръчайте сондата за металотърсача ТУК

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018
» Продавам дълбочинен апарат
» Металотърсач Makro Racer 2
» Нов подводен металотърсач до 60м. на Deteknix Scuba Tector