Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018

Go down 
+3
adminn
vasilio
mdetectors.bg
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Vencislav1986
Новобранец
Новобранец




Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyСъб Фев 17, 2018 12:40 pm

Апарата е хубав,мога да кажа че не съм упял да работя на повече от 50 процента от възмоностите,направих си една бърза настройка на три тонален режим с дискриминация 0 и 14 кхц за мен беше важно да поработя,а не да правя тестове има доста по големи експерти на марката от мен те ще си кажат мнението за апарата
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyСъб Фев 17, 2018 1:04 pm

Това камъни по мойта глава ли са, и аз имам F 19 и има много неща които са му по добри от на Крузера така че колегата да си помисли преди да го хвърля.
Няма перфектен детектор.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyСъб Фев 17, 2018 7:14 pm

vanbg написа:
Това камъни по мойта глава ли са, и аз имам F 19 и има много неща които са му по добри от на Крузера така че колегата да си помисли преди да го хвърля.
Няма перфектен детектор.

Изобщо нямах това в предвид, имаме си приказка с един колега, който е бил на тестовете и се бъзикам. Разбира се бях забравил, че и ти имаш Fisher f19. Laughing


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyЧет Фев 22, 2018 4:53 pm



http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyСря Мар 07, 2018 2:43 pm

Ето я е цената, на която се предлага металотърсач Multi Kruzer
https://www.shop.imperio.bg/makro-multi-kruzer-metalotarsach

Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Makro-12


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyВто Мар 13, 2018 10:40 am

Първите бройки на Multi Kruzer тръгнаха към новите си собственици...
Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Img_2042


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Нов софтуер   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2018 6:36 pm

Излезна обновяване на софтуера на Makro Multi Kruzer . Който има този детектор може да се възползва и да го свали и инсталира от фирмения сайт .
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyЧет Мар 22, 2018 8:12 pm

Преди малко се появи и този клип на който е показано как става обновяването на софтуера.

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyПет Апр 27, 2018 9:56 am

Точно това правя и аз сега - обновявам софта на тестория Gold Kruzer. И всичко е ок
Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Img_2056


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyСъб Май 12, 2018 4:35 pm

Вече в наличност и малката търсеща сонда 13см. ДД за металотърсач Makro Multi Kruzer, както и за обисновенния Makro Kruzer  - сондите са им еднакви нищо че единия е на 3 чисоти.
Вече Makro Multi Kruzer става и за търсене на самородно злато, защото работи и на 20Khz и със тази златарска сонда ще става и за самородно злато
Цената проверете тук: https://www.shop.imperio.bg/multi-kruzer-13cm-coil
Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 5inch-10


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018   Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 EmptyВто Май 15, 2018 5:54 pm

Вече в наличност дълбочинната 40 сантиметра търсеща сонда която работи с моделите Макро Мулти Крузер и макро Крузер
390лв.
Поръчайте сондата за металотърсача ТУК

Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018 - Page 2 Img_2064


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Видеоръководство за металотърсач Makro Gold Kruzer
» Тест на металотърсач Makro Multi Kruzer с парченца самородно злато
» Makro Gold Kruzer - металдетектор за самородно злато 61Khz

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металотърсачи Makro-
Идете на: