Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS deus kupuvam маск Fisher 5000 VANQUISH пират Майнлаб грунда Spectrum tesoro врътка nexus prodavam нишани mask Minelab GOLD miladinka Simplex голден wave lorenz Coil nokta
 

 Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 11:00 am

Машината е Технетикс Т2 ЛТД
Здравейте, доста часове и километри завъртях с техниката, бих казал, че машината е подходяща за начинаещи, ето ги и предимствата и недостатъците според мен:
НЕДОСТАТЪЦИ
- Плитка машина, не бърка никак добре, работя със голяма сефка
- Слаба дискриминация, голямо, плитко желязо и капачка от буркан се разпознават лесно, но ако са малко по-надолу сигнала е такъв, че сте длъжни да го извадите, копае се всичко с тази машина.
- Много нестабилна машина, не отсича сигнала добре.
ПРЕДИМСТВА:
- Много бърза машина
- Много лесни настройки
- лека и удобна.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 3:30 pm

Haher4eto написа:
Машината е Технетикс Т2 ЛТД
Здравейте, доста часове и километри завъртях с техниката, бих казал, че машината е подходяща за начинаещи, ето ги и предимствата и недостатъците според мен:
НЕДОСТАТЪЦИ
- Плитка машина, не бърка никак добре, работя със голяма сефка
- Слаба дискриминация, голямо, плитко желязо и капачка от буркан се разпознават лесно, но ако са малко по-надолу сигнала е такъв, че сте длъжни да го извадите, копае се всичко с тази машина.
- Много нестабилна машина, не отсича сигнала добре.
ПРЕДИМСТВА:
- Много бърза машина
- Много лесни настройки
- лека и удобна.

От кой край на България си и с какъв металотърсач си работил преди това?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 7:13 pm

От североизточна България съм, имам машината от около 2 години, иначе имам база за сравнение и съм работил по малко с Гарет и Майлаб.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 7:31 pm

Със стандартната сонда си е най добре. Има нещо вярно от това, което си писал, но много малко. По скоро бих определил като недостатък други неща, а не това, което си писал. Машината е една от най добрите като комплексни качества на пазара.И дълбочината не е никак зле.
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 7:41 pm

Имам двете оригинални сонди и две по-големи сефки, сефките са малко по-дълбоки, разликата е от порядъка на 2-2,5 см, за дълбочината не мога да се съглася с теб, но всеки си има лично мнение и наблюдения. Ще се радвам да чуя предимствата и недостатъците според теб.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 7:51 pm

Haher4eto написа:
Имам двете оригинални сонди и две по-големи сефки, сефките са малко по-дълбоки, разликата е от порядъка на 2-2,5 см, за дълбочината не мога да се съглася с теб, но всеки си има лично мнение и наблюдения. Ще се радвам да чуя предимствата и недостатъците според теб.
Колега това е хоби машина, направена за работа в парка, какво очакваш от нея.
Върнете се в началото Go down
Haher4eto
Новобранец
Новобранец




Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd EmptyПон Яну 22, 2018 8:07 pm

Нямам очаквания, работя с нея от доста време и споделям обективно мнение, без да я величая, или да се оплаквам, ако смятате, че е по-добре мога да напиша, че хващам денар на 30 см 😂
Върнете се в началото Go down
 
Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» технетикс
» Конфискация на ментета на Технетикс
» ФИШЕР И ТЕХНЕТИКС ЧЛЕНОВЕ НА БАТСЗМ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: