Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
Дълбока програма XP DEUS

XP НОВИ ПО-НИСКИ ЦЕНИ

УНИКАЛНИ ЦЕНИ НА ...

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Продава сонда XP DEUS 22,5cm. по-новия модел 350лв.
Вто Яну 23, 2018 7:56 pm by adminn
Това го продава един приятел,  който не може да качи снимките затова му правя услуга.
Това е …

Comments: 1
Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 12
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Keywords
pirate Coil white golden POWER маск пират minelab Майнлаб lorenz Spectrum nexus продавам prodavam wave mask tesoro нишани GOLD miladinka MAXX kupuvam грунда металотърсач голден врътка
Share | 

Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd

Go down 
АвторСъобщение
Haher4eto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 11:00 am

Машината е Технетикс Т2 ЛТД
Здравейте, доста часове и километри завъртях с техниката, бих казал, че машината е подходяща за начинаещи, ето ги и предимствата и недостатъците според мен:
НЕДОСТАТЪЦИ
- Плитка машина, не бърка никак добре, работя със голяма сефка
- Слаба дискриминация, голямо, плитко желязо и капачка от буркан се разпознават лесно, но ако са малко по-надолу сигнала е такъв, че сте длъжни да го извадите, копае се всичко с тази машина.
- Много нестабилна машина, не отсича сигнала добре.
ПРЕДИМСТВА:
- Много бърза машина
- Много лесни настройки
- лека и удобна.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 3:30 pm

Haher4eto написа:
Машината е Технетикс Т2 ЛТД
Здравейте, доста часове и километри завъртях с техниката, бих казал, че машината е подходяща за начинаещи, ето ги и предимствата и недостатъците според мен:
НЕДОСТАТЪЦИ
- Плитка машина, не бърка никак добре, работя със голяма сефка
- Слаба дискриминация, голямо, плитко желязо и капачка от буркан се разпознават лесно, но ако са малко по-надолу сигнала е такъв, че сте длъжни да го извадите, копае се всичко с тази машина.
- Много нестабилна машина, не отсича сигнала добре.
ПРЕДИМСТВА:
- Много бърза машина
- Много лесни настройки
- лека и удобна.

От кой край на България си и с какъв металотърсач си работил преди това?

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Haher4eto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 7:13 pm

От североизточна България съм, имам машината от около 2 години, иначе имам база за сравнение и съм работил по малко с Гарет и Майлаб.
colin96
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 7:31 pm

Със стандартната сонда си е най добре. Има нещо вярно от това, което си писал, но много малко. По скоро бих определил като недостатък други неща, а не това, което си писал. Машината е една от най добрите като комплексни качества на пазара.И дълбочината не е никак зле.
Haher4eto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 7:41 pm

Имам двете оригинални сонди и две по-големи сефки, сефките са малко по-дълбоки, разликата е от порядъка на 2-2,5 см, за дълбочината не мога да се съглася с теб, но всеки си има лично мнение и наблюдения. Ще се радвам да чуя предимствата и недостатъците според теб.
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 7:51 pm

Haher4eto написа:
Имам двете оригинални сонди и две по-големи сефки, сефките са малко по-дълбоки, разликата е от порядъка на 2-2,5 см, за дълбочината не мога да се съглася с теб, но всеки си има лично мнение и наблюдения. Ще се радвам да чуя предимствата и недостатъците според теб.
Колега това е хоби машина, направена за работа в парка, какво очакваш от нея.
Haher4eto
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd   Пон Яну 22, 2018 8:07 pm

Нямам очаквания, работя с нея от доста време и споделям обективно мнение, без да я величая, или да се оплаквам, ако смятате, че е по-добре мога да напиша, че хващам денар на 30 см 😂

Мнения за металотърсач Технетикс T2Ltd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1