Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Keywords
nexus Майнлаб маск tejon golden грунда kupuvam Spectrum металотърсач pirate голден POWER minelab пират GOLD prodavam врътка tesoro mask продавам lorenz deus miladinka wave нишани Coil
Share | 

Програми

Go down 
АвторСъобщение
Румен
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Програми   Чет Юни 21, 2018 10:28 am

Здравейте, имам Деус от скоро, прочетох доста материал и теоретично съм навътре в нещата. Сега искам да приложа знанията си на практика и другата седмица ще започвам с тестовете и търсенето навън. Сега ме интересуват различните програми. Едната програма на която направих въздушен тест /Кевин Джонстън - има я тук във форума/ е добра като за начало. Тя ще е едната която ще изпробвам на практика. Другата която видях е негативната зема която не схванах много. Ето и първия ми въпрос - ще ми кажете ли малко повече за нея и добра ли е за начинаещои? А втория е ще споделите ли програми които вие ползвате или биха ми били от полза като за начинаещ и мога да изпробвам.
Благодаря предварително Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Програми   Пет Юни 22, 2018 11:15 pm

Колега как ще се научиш да работиш с Деус като ползваш само готови програми?
За да имаш правилните настройки за дадени условия ти трябва да научиш кой параметър за какво е и да ги променяш и комбинираш. С една или две програми няма да можеш да работиш на всякъде и да имаш добри успехи.
С готовите програми ще си посредствен търсач.
Трябва четене на инструкциите за работа.
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Програми   Пет Юни 22, 2018 11:35 pm

Румен написа:
Здравейте, имам Деус от скоро, прочетох доста материал и теоретично съм навътре в нещата. Сега искам да приложа знанията си  на практика и другата седмица ще започвам с тестовете и търсенето навън. Сега ме интересуват различните програми. Едната програма на която направих въздушен тест /Кевин Джонстън - има я тук във форума/ е добра като за начало. Тя ще е едната която ще изпробвам на практика. Другата която видях е негативната зема която не схванах много. Ето и първия ми въпрос - ще ми кажете ли малко повече за нея и добра ли е за начинаещои? А втория е ще споделите ли програми които вие ползвате или биха ми били от полза като за начинаещ и мога да изпробвам.
Благодаря предварително Smile Smile Smile

Ако ползваш програмата негативна земя в много минерализирани почви, чиято фаза е над 85 ще издава черни буботещи звуци при движението на земята, защото ще засича земята, като черен сигнал. Иначе ще запазя дълбочината си за цветни, но като цяло е доста изморително, защото е доста шумна.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Програми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» От каде да си сваля програми за Gpx 4500
» Деус Програми
» Спектрум ДФХ
» 18-годишно момче – кмет на италианско градче