Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Spectrum Coil маск VANQUISH deus mask wave GOLD miladinka nokta Simplex Minelab врътка грунда tesoro prodavam lorenz 5000 nexus пират нишани голден Майнлаб kupuvam Fisher
 

 Нов импулсен монетар на White's

Go down 
+5
stater
Primus Pilus
imperio
Aemilivs
Ancient Hunter
9 posters
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПон Сеп 08, 2008 10:07 am

http://whiteselectronics.com/content/view/4684/62/

Нов импулсен монетар на White's 800-0321-b
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПон Сеп 08, 2008 3:40 pm

TDI Laughing тва сигурно е голфа на импулсните апарати Laughing Laughing Laughing
(дано ми разберете иронията)
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПон Сеп 08, 2008 7:06 pm

Както е импулсен, ако и дискриминацията му е като другите модели на White's това ще е апарат убиец.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПон Сеп 08, 2008 8:28 pm

ами ако този импулсен е като тм серията Laughing
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПон Сеп 08, 2008 10:22 pm

https://www.youtube.com/watch?v=7ibDh4k-DuY&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=1Jl_5J3ioBk&feature=related

сами си правете изводите Smile
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyВто Сеп 09, 2008 12:42 pm

Даже в Келико го няма още.Някой пробвал ли е Sierra Madre на Уайтс?Винаги ми е било интересно що за апарат е.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПет Яну 22, 2010 9:49 pm

този апарат може и да е много добър поне аз така мисля но тук съм 90% сигурен че никои не може да даде компетентно мнение защото е почти непознат за българските търсачи понеже от този клас апарати при нас се наложиха апаратите GPX на minelab но още никои не е поставял двата апарата един до друг и е много възможно TDI-то да е по сериозен апарати от GPX 4500 моля ако някои пише мнение в полза на гпто да е ползвал и тествал двата апарата и да каже за какво точно става въпрос
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПет Яну 22, 2010 10:37 pm

Доколкото знам е спрян от производство вие сами си отговорете защо.Ще си позволя да цитирам мнението на колега от форума който го има без да споменавам кой е защото този негов отговор го получих на лични и не е етично от моя страна да давам публичност конкретизирайки за кой точно става дума.

Дискриминация като такава няма. Няма копче за дискриминация. Като му свикнеш на звуците може да познаваш 70-80% от железата. Остават най-тънките железца като ламаринки (шлака) и пирони забити вертикално, които ги дава като монети. Хубавото е, че за него всеки може да си направи много лесно антена. Аз направимер съм си направил 45см х 45см пита, която хваща големи предмети на по-голяма дълбочина от стандартната пита, а на много малки предмети въобще не реагира. И с тази пита мисля, че шанса да се хване гърне доста се увеличава. Машината е идеална за плажа. С нея това лято имам няколко извадени златни пръстена. За антични неща ако не орудено, по-добре да се ходи с ИБ монетар.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПет Яну 22, 2010 10:45 pm

Вчера между другото гледах на живо Garrett Infinium може във водата да е много добър но в земя не ме впечатли особенно нито като дълбочина нито като дискриминация ако въобще може да се каже че има такава въпреки че е пулсиндуктивен абе с една дума Garrett.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПет Яну 22, 2010 10:53 pm

stater ще ти кажа много просто garet infinium ls е толкова добър на сушата колкото апарата с който работиш като го вкараш на поне 1.5 м. дълбочина все пак почети кои апарат за какви условия е правен
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyПет Яну 22, 2010 11:42 pm

колега Статер знам кои ти е писал за ТДИто и е абсолютно прав за всичко на 100 процента .
Върнете се в началото Go down
AlexP
Про-Консул
Про-Консул




Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyНед Яну 24, 2010 4:06 pm

Става дума за моето TDI. По западните форуми пишат, че е по-плитък от Minelab GPX и малко по-дълбок от Гарет Инфиниум. Работи с всички пити за Minelab SD/GP/GPX, освен това е много лесно сам да си направиш пита. Имам и GM3+ и Minelab Explorer SE. TDI-то ги бие и двата по дълбочнина. На плажа дава сигнали буквално на всяка крачка, докато Minelab Explorer SE се обажда от време на време. Както писах на колегата stater, познавам 70-80% от железата с него, но наскро си купих хубав пинпоинтер и съм решил да излизам само с TDI-то и да копая всички сигнали. С пинпоинтера няма да отнема толкова много време. Не съм чул да е спрян от производство. Детектора не е за всеки, особено за начинаещи.
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyСря Сеп 16, 2015 7:44 pm

TDI е един универсален детеkтор, които не е за подценяване и дори се смята за най-добрия плажен детеkтор от много търсачи. Както и някой други
kolegi аз също търся начин да го направя водустоичив поне до 3 метра под водата....
 Вижте този тест:

Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyСря Сеп 16, 2015 8:35 pm

Когато чуя че нещо е подводно направо съм сигурен, че ще пусне вода. Един път съм патил и не искам да си спомням пожелавам ти успех в това начинание но знай че водата е коварна и наказва тежко всяка грешка Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Нов импулсен монетар на White's Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов импулсен монетар на White's   Нов импулсен монетар на White's EmptyСря Сеп 16, 2015 9:39 pm

Напълно съм съгласен с тебе! Ще съм щастлив да постигна поне да е водоустоичив при потапяне до 1м. под водата. Има някой много интелигентни решения за това. Иначе един подводен детеkтор, какъвто е моят Minelab Excalibur II, ако се поддържа добре НЕ ПРОПУСКА ВОДА дори потопен до пределната дълбочина на водустоичивост-60м.,а когато се ползва в плитката зона "до кръста" си е вечен... Бъди здрав и желая успехи във всичко!
Върнете се в началото Go down
 
Нов импулсен монетар на White's
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  кит-импулсен -Продаден
» Импулсен-рамка
» нов импулсен детектор?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: