Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    kupuvam грунда Minelab 5000 нишани prodavam Майнлаб wave nexus пират VANQUISH Spectrum TEKNETICS nokta Coil врътка tesoro mask deus GOLD miladinka голден Fisher lorenz Simplex маск
     

     днеска пристигна ......

    Go down 
    +12
    топи
    comander
    joro i
    sitalk
    djasko
    zempar
    vasilevs
    nik
    aiko
    NERON
    slavitoooo
    pgd
    16 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 6:43 pm

    егати циболата е още девствена днеска валя и не можах да изляза Sad ..........
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 7:33 pm

    pgd написа:
    егати циболата е още девствена днеска валя и не можах да изляза Sad ..........

    Ако съм на теб вали не вали ще я изпрошна !! Тия Франки много ме забавиха с този ДЕУС !! Ядосал съм се много и като дойде при първото гърне с тетрадрахми открито от него и веднага го обявявам за продан , хич няма да му простя !!!!!!!!
    Върнете се в началото Go down
    djasko
    Про-Консул
    Про-Консул
    djasko



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 7:59 pm

    Oxxx.... Laughing
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 8:01 pm

    pgd написа:
    егати циболата е още девствена днеска валя и не можах да изляза Sad ..........
    ей човек железни нерви имаш , ако бях на твое масто жената щеше да ми държи чадъра и пак щях на я пробвам
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 8:39 pm

    Very Happy само дето жената един единствен път е идвала с мен и стоя точно 32 секунди ....видя някаква гадинка вече не се сещам каква и беше до там
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 8:42 pm

    pgd написа:
    Very Happy само дето жената един единствен път е идвала с мен и стоя точно 32 секунди ....видя някаква гадинка вече не се сещам каква и беше до там


    ООО колега за какво ти e женицата да си стои в къщи ! По горите гъбарки , самодиви , каквито поискаш все згодни женици !!!!!!!!


    Последната промяна е направена от slavitoooo на Нед Дек 06, 2009 8:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 9:52 pm

    аз мойта жена в гората я намерих
    Върнете се в началото Go down
    sitalk
    Джадай
    Джадай
    sitalk



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 05, 2009 11:15 pm

    Моята жена веднъж дойде с мен да се разходи и ми донесе късмет.Беше горещо лято,висока трева,не може да се търка....един овчар видяхме...чудех се дали да го питам за керамика наоколо(щото мястото беше непознато) и се оказа,че той е намерил тетрадрахма на едно място...на другия ден отидох у тях,пазарихме се и...така...викам и..."айде,ела пак да ми донесеш късмет...",тя не ще..
    Върнете се в началото Go down
    nik
    Легионер
    Легионер




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 9:19 pm

    pgd написа:
    егати времето май ще се размина с дебюта на циболата Crying or Very sad

    Пробва ли го туй Tesoro най-сетне? Хайде, че и други искат да опитат с тая марка ама чакат някво мнение все пак bounce
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 9:55 pm

    за около час нищо не извадих но и мястото на което ходих не обещава много по принцип от време на време пуска по някой обол иначе бях с дд антената нямаше никакво мрънкане макар че я бях увеличил почти до максимум дискриминацията е доста добра но в момента вали и не знам кога ще даде време да отида пак .....
    Върнете се в началото Go down
    joro i
    Легионер
    Легионер
    joro i



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСъб Дек 12, 2009 1:30 am

    bounce
    Върнете се в началото Go down
    nik
    Легионер
    Легионер




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 1:16 am

    joro i написа:
    bounce

    ?
    Върнете се в началото Go down
    joro i
    Легионер
    Легионер
    joro i



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 6:31 pm

    Колега как се държи тесорото на уродено в бургаски окръг
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 9:20 pm

    с циболата не съм ходил на тежка почва но мисля че има предимство пред вакоерото първо заради фиксирания грунд и втора работя с дд антена . с вакоерото съм ходил около мина черно море и между ахелой и тънково и се държеше доста спокойно естествено дълбочината пада но вади цвят.....между другото сега се сетих правихме тест с един колега който работи с нашенска машина не знам точно каква сложихме цвят под дебела подова керамика на него му го режа циболата си го даде цвят
    Върнете се в началото Go down
    nik
    Легионер
    Легионер




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyНед Дек 13, 2009 10:46 pm

    pgd написа:
    с циболата не съм ходил на тежка почва но мисля че има предимство пред вакоерото първо заради фиксирания грунд и втора работя с дд антена . с вакоерото съм ходил около мина черно море и между ахелой и тънково и се държеше доста спокойно естествено дълбочината пада но вади цвят.....между другото сега се сетих правихме тест с един колега който работи с нашенска машина не знам точно каква сложихме цвят под дебела подова керамика на него му го режа циболата си го даде цвят

    Ми да. Това е една от истините значи cheers
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 12:31 am

    pgd написа:
    с циболата не съм ходил на тежка почва но мисля че има предимство пред вакоерото първо заради фиксирания грунд и втора работя с дд антена . с вакоерото съм ходил около мина черно море и между ахелой и тънково и се държеше доста спокойно естествено дълбочината пада но вади цвят.....между другото сега се сетих правихме тест с един колега който работи с нашенска машина не знам точно каква сложихме цвят под дебела подова керамика на него му го режа циболата си го даде цвят
    колега по много мачкани обекти ходиш те са се преключени.
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 12:35 am

    така е но там пробвам и гледам как се държат машните
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 12:43 am

    pgd написа:
    така е но там пробвам и гледам как се държат машните
    ааа полигон значи Very Happy то ахелоици познавш ли ги ?те неостанаха много ама пак има.
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 12:54 am

    познавам 2-3 колеги Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 10:33 am

    то след анхелоиците нищо не остава.а и зад полигона е доста обрано Very Happy.то само в мината са 3-4 гп-тата
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 10:46 am

    тези обекти са тъпкани от десетки години да не говорим че рудничяри ги натискат от 2 години и с gpx4500 ако искараш там някой костак ще ти се види като денар
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 1:50 pm

    аз преди 2 дена си открих обект.лека издатина и е имало плоча отгоре.преди 2-3 год са открили случаино една сребарна лъжица там но наи важното е че никои не е ходил.само да спре да вали и го мятам Twisted Evil
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 2:03 pm

    за същия ли район говорим колега щото колегите от този район вече се отказаха да го тъпчят , а за твоя обект успех Laughing
    Върнете се в началото Go down
    топи
    Цезар
    Цезар
    топи



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 2:36 pm

    ти нали имаш предвид обекта зад полигона зад мината.ако е тои доста е обран
    Върнете се в началото Go down
    jenjpr
    Новобранец
    Новобранец
    jenjpr



    днеска пристигна ...... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... - Page 2 EmptyСря Дек 16, 2009 2:51 pm

    не само този говоря ти в радиус 20 км сл бряг ипосока аитос от рудник Evil or Very Mad
    Върнете се в началото Go down
     
    днеска пристигна ......
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » Днеска сигурно сте всички по къра...

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
    Идете на: