Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
пират wave Spectrum нишани голден prodavam врътка mask Coil 5000 Fisher tesoro deus маск Майнлаб kupuvam Simplex VANQUISH lorenz GOLD TEKNETICS Minelab miladinka грунда nokta nexus
 

 тютюн за цигари

Go down 
+29
sanchiis
l0verb0y
fenix
zaki83
yullis
maximus_kn
FILIP2
ibraim22
tacho
venci_y
Boboto
sitalk
yaponetsa
stil
avrelius
Magikman
danio1978
pechkata
wave
Kiril62
deultum
tatoos_dd
PlovdivTrakiq
BEKS
hercones
stan960
vezir
Aemilivs
krasko
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Aemilivs
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 12:47 am

Ти се базикаш,ама ...есента така отиваме да търкаме на владиня и гледаме един от п****м се заврел в едни шипки да бере викам абе ко праиш тука бе ...
ония вика .. бе търках ама нищо не изкарах та поне да набера за жената шипки ...Very Happy
Добре,че беше тоя човечец да даде помпа,че спуках гума тогаз Very Happy

Айде да не бозим на колегата темата за тютюна.Дано съм му бил полезен с предните изказвания Smile
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 9:26 am

Ако може да намерите книгата на Алън Кар"Не пуша вече",ще ги откажите почти е сигорно.Аз от 10г.не съм палил цигара благодарение на нея,а най-обичах да пуша,а чуството е сякаш си се излекувал от неизличима болест.Стискам ви палци и на вас.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 10:05 am

Като бях в англия пушех тютюн амбер леевс 50гр бе6е 25 лева,но така напушваше .пущещ 1 цигара сутрин и чак на обед ти се пуши.Тука съм го търсил ,но не съм го виждал
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 10:12 am

краско наи евтиният вариянт е лозината сигурен съм че вкусът и е същият или малко по добър от този тютюн които е 30 лв. килото
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 12:43 pm

Aemilivs написа:
Аз пуша тютюн насипно.Излиза много по-евтино а и този тютюн е по-качествен от този в цигарите,които пушим.Това го казвам като човек със стаж в цигарения бранш...
и аз си правя гигари сас насипен тутюн и излиза по евтино и дати кажа са по добри
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 1:47 pm

март месец правя година от като ги спрях.няма по хубаво нещо от това да усещаш миризми които не си усещал от преди 20 години . който може да ги отказва ,няма да съжалява.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСря Яну 27, 2010 1:50 pm

аз си купувам 100гр SUUNY за 8,90лв и 40гр черешка на 6.80лв и го смешвам.от тези 140гр излизат около 160бр цигари,празните гилзи са по 1ст . значи сметката е , тютюн 15,70лв гилзи 1,60лв общо 17,30лв за 8 кутии цигари. понеже гледам онази обява навсякаде из нета се питах дали някои си е купувал от онзи тютюн.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyПет Фев 05, 2010 7:55 pm

Колеги и мен ме зарибихте и си взех ,машинка Jumbo,Празни цигари с филтър 500бр.че е по на сметка и тютюн SUNNY-100гр.за 140 цигари + 1хубава табакера и всичко за около 30лв.Май наистина е по на сметка така.Пък ще видя колко време ще се искара по този начин.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 6:28 am

незнам как да проверя в сръбските онлаин магазини каква е цената на тютюна.като напиша в гуглето ми излизат само български резултата моля помагаите .ако може направо с линкове.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:09 am

Колеги,по добре го спрете този боклук.От 5 години не пуша и наистина се усещам друг човек,като преди това съм пушил 18 години по кутия на ден.Нправети си една проста сметка,минимум 100лв на месец за цигари то за една година изпушвате един добър металдетектор.Гадно а, Sad : стена:
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 2:48 pm

wave написа:
Колеги,по добре го спрете този боклук.От 5 години не пуша и наистина се усещам друг човек,като преди това съм пушил 18 години по кутия на ден.Нправети си една проста сметка,минимум 100лв на месец за цигари то за една година изпушвате един добър металдетектор.Гадно а, Sad : стена:
Гадно е няма начин - мисля да последвам твоя пример е вече 5 год. се каня...По нашия край продават тютюн 1кг. за 15лв. "вержиния" много лек и ароматен на карамел - в момента си пълня от него не е зле за тези пари - 1000бр.цигари...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 3:07 pm

От къде Вирджиния за 15лв Shocked
Да не е "домашен"...
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 4:23 pm

pechkata написа:
wave написа:
Колеги,по добре го спрете този боклук.От 5 години не пуша и наистина се усещам друг човек,като преди това съм пушил 18 години по кутия на ден.Нправети си една проста сметка,минимум 100лв на месец за цигари то за една година изпушвате един добър металдетектор.Гадно а, Sad : стена:
Гадно е няма начин - мисля да последвам твоя пример е вече 5 год. се каня...По нашия край продават тютюн 1кг. за 15лв. "вержиния" много лек и ароматен на карамел - в момента си пълня от него не е зле за тези пари - 1000бр.цигари...

Къде го намираш толкова евтино,чудно тук по Кърджали 1кг. го продават за 30лв.Да няма нещо грешка.
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 6:09 pm

wave написа:
Колеги,по добре го спрете този боклук.От 5 години не пуша и наистина се усещам друг човек,като преди това съм пушил 18 години по кутия на ден.Нправети си една проста сметка,минимум 100лв на месец за цигари то за една година изпушвате един добър металдетектор.Гадно а, Sad : стена:
Колега много си прав.Аз пуших 15 години.От 3 месеца не пуша но вече съм усетил разликата.От 3 месеца незнам какво е главоболие а преди всеки ден ме болеше главата и се друсах с хапчета.И другото което е не ме интересува дали ще вдигат цената дали ще забраняват да се пуши на обществени места от къде да си търся тютюн и т.н.Дрехите ми не миришат постоянно на пор и вкуса в устата ми е друг.А за парите няма какво да говорим.За една година 1200 лева за 15 години ?????
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 7:59 pm

в едно предаване един образ каzа в България половината са пушачи другата половина болни та така пушете си наволя cheers
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:06 pm

Kiril62 написа:
pechkata написа:
wave написа:
Колеги,по добре го спрете този боклук.От 5 години не пуша и наистина се усещам друг човек,като преди това съм пушил 18 години по кутия на ден.Нправети си една проста сметка,минимум 100лв на месец за цигари то за една година изпушвате един добър металдетектор.Гадно а, Sad : стена:
Гадно е няма начин - мисля да последвам твоя пример е вече 5 год. се каня...По нашия край продават тютюн 1кг. за 15лв. "вержиния" много лек и ароматен на карамел - в момента си пълня от него не е зле за тези пари - 1000бр.цигари...

Къде го намираш толкова евтино,чудно тук по Кърджали 1кг. го продават за 30лв.Да няма нещо грешка.
Няма грешка миналия ден купих 1кг., колегата купи 5кг. ето цените: 9лв. :12лв.:15лв. за килограм ул.Сергей Румянцев №23 гр.Левски...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:08 pm

Aemilivs написа:
От къде Вирджиния за 15лв Shocked
Да не е "домашен"...
Поне така каза продавача - ти нали ще идваш на Левски ще го видиш...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:14 pm

Да,утре ще го видя.Ако ми хареса ще взема и аз Smile
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:29 pm

Пушите,защото не ви се е случвало това,което стана с мене.Бях 7 годишен,с един съученик постоянно събирахме фасовете по улицата и си правехме от тях цигари с вестник.По това време нямаше с филтър,имаше Арда,Слънце,Тютюнопроизводител,Ударник...Един ден си пушехме спокойно зад стойката за колелета пред гимназията,когато ни изненадаха едни гимназистки,момичета на по около 16-17 години.Биха ни,ритаха ни-едвам избягахме.От тогава не съм пушил Smile
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 8:43 pm

Хахахахахахахаххахахах
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 9:30 pm

ТюТюН ИНДУСТРИЯТА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА МАФИЯ В СВЕТА !!!!!! И ВРЕДА!!!!!ПУшЕТЕ растения и треви всякакви,стига да не съдържат вредни 'последствия' и кансерогени,ТЕ са МНОГО ПО БЕЗВРЕДНи(ТВА Е САМО МОЕ МНЕНИЕ,след като съм гледал много филми секви за мафии и световни конспирации) Razz
Върнете се в началото Go down
stil
Легионер
Легионер
stil



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 9:45 pm

Хубав тютюн и хубава цигара няма!
Най добре ги откажете!
Няма невъзможни неща.
Ще се почувствате като нови!
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyСъб Фев 20, 2010 9:51 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 12:13 am

Като съм на обекта и като запаля цигара,веднага се появява цветния сигнал..все не мога да си я допуша като хората....
Върнете се в началото Go down
Boboto
Новобранец
Новобранец




тютюн за цигари - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тютюн за цигари   тютюн за цигари - Page 2 EmptyПон Май 31, 2010 1:17 pm

pechkata написа:
Няма грешка миналия ден купих 1кг., колегата купи 5кг. ето цените: 9лв. :12лв.:15лв. за килограм ул.Сергей Румянцев №23 гр.Левски...[/quote]

Колега случайно да имаш телефонен номер за връзка, че гр. Левски ми е далечко ?!
Върнете се в началото Go down
 
тютюн за цигари
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: