Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 11
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
закони wave врътка lorenz истина маск сонда prodavam sorex mask GOLD Coil металотърсач golden DEVIL пират kupuvam miladinka pirate продавам nexus голден Майнлаб BLACK грунда Ултимейт
Share | 

Delta Pulse

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ads
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Delta Pulse   Чет Фев 04, 2010 10:12 pm

Кажете си мнението за Delta Pulse и някой правил ли го е ръчно
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Пет Фев 05, 2010 6:26 pm

Изпратиха ми готова платка и си направих апарат.Дьлбочината му е доста добра.
ads
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 7:09 pm

Здравей laki !
Разкажи повече за платката веднага ли тръгна като я запои двуслойна ли е
Само платка ли ти дадоха ?
Схемата от къде е ?
Доволен ли си от уреда върши ли работа
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Пет Фев 05, 2010 7:56 pm

Значи,изпратиха ми готова платка.Сложих сия в една кутиика,подвьрзах захранването,сложих и едно ключе за пуск и стоп,направих си една рамка 1х1 и пуснах апарата.Трьгна от пьрвия пьт,направих си някои тестове и останах доволен.Повече не сьм си играл с нея защото доиде зимата и имах други ангажименти.Напролет вече повече ще си поиграя с нея,всичко като краина цена ми струваше 125лв без акумолатора а зарядните си ги правя аз.
ads
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 8:05 pm

Може ли да си дадеш скаипа да те питам малко повече 'Laughing'
че ме интересува тая схема
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Пет Фев 05, 2010 8:39 pm

Имаш ЛС
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 8:46 pm

Eхей туи да не е неква секретна тайна -Не може ли малко повече инфо тук-И без това като ви гледам броя на постовете надали ще може да се разберете на лични. Smile
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 8:52 pm

Виждам -това е ПИ-детектор доколкото схващам -интересува ме от къде мога да си набавя тая платка и вс. др. тех. подробности -ако не ти е проблем инфото-разбира се.
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Пет Фев 05, 2010 10:09 pm

Значи не е таина разбира се Very Happy Платката я купих по обява тук от форума.Човека е от Варна и е супер коректен.Платката ми я продаде за 100 лв напьлно готова и обурудвана,само я сложех в една кутия и направих рамката което е супер елементарно.Обявата на този човек беше от някьде август или септември.Но ако тои иска ще пиша как да се свьржите с него,стига да искате.
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 10:21 pm

Е ще чакаме значи да ти даде позволението си -Но ти би могъл да дадеш все пак някакви характеристики и тех. данни. Smile
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 11:04 pm

stan960 написа:
Е ще чакаме значи да ти даде позволението си -Но ти би могъл да дадеш все пак някакви характеристики и тех. данни. Smile
станчо за къв...... ти тос пискун грун няма за монети нестава за рамка същто.става за проби в стая.мога готова платка да намеря ама никав чеп не върши по добре един Hammerhead много поспокоина машинка е.ас имам такава за рамка става.
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 11:18 pm

Thanks Comander-Такваз ми беше идеята за рамка -дискриминация не щъ -Бе не че не моем да намерим неква рамка и тук ма гледаме да минем по на-тънкана че сме се литени у последно време. Smile

Последната промяна е направена от stan960 на Пет Фев 05, 2010 11:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 11:20 pm

stan960 написа:
Такваз ми беше идеята за рамка -дискриминация не щъ -Бе не че не моем да намерим неква рамка и тук ма гледаме да минем по на-тънкана че сме се литени у последно време. Smile
платка с копчетата ли трябва само?
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 11:24 pm

Мисля най добре ще е всичко -Но ще уговорим подробностите пак -нека са договорим с ортаците ми.P.S. Имаме сега една на Вълчев ма нещо се не мое да я разделим. Smile
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пет Фев 05, 2010 11:27 pm

stan960 написа:
Мисля най добре ще е всичко -Но ще уговорим подробностите пак -нека са договорим с ортаците ми.
ок имам каквото ти трябва
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Съб Фев 06, 2010 2:05 pm

comander написа:
stan960 написа:
станчо за къв...... ти тос пискун грун няма за монети нестава за рамка същто.става за проби в стая.мога готова платка да намеря ама никав чеп не върши по добре един Hammerhead много поспокоина машинка е.ас имам такава за рамка става.

Ако си правил пробите с ДЕЛТА ПУЛСА в кьщи наистина може да пищи,в кьщи не може да се настрои само на полето.Там не дава никакви смущения.А спрямo HAMMERHEAD казват че е по добра и то доста,поне така казват cheers
Asusbg
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Delta Pulse   Пон Юли 12, 2010 9:33 pm

laki написа:
Значи,изпратиха ми готова платка.Сложих сия в една кутиика,подвьрзах захранването,сложих и едно ключе за пуск и стоп,направих си една рамка 1х1 и пуснах апарата.Трьгна от пьрвия пьт,направих си някои тестове и останах доволен.Повече не сьм си играл с нея защото доиде зимата и имах други ангажименти.Напролет вече повече ще си поиграя с нея,всичко като краина цена ми струваше 125лв без акумолатора а зарядните си ги правя аз.
Ще можеш ли да дадеш координати да си взема и аз един. asusbg@abv.bg skype: JohnTriVolta или на лични.Благодаря предварително Smile

Delta Pulse
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Delta Pulse
» MIKRON,PULSE MASTER PRO.
» Продавам JeoSonar 3D Double System
» Продавам Nokta106PS, Sniffer, Delta pulse, IB апарати
» Кит за рамка ДЕЛТА ПУЛС-ПРОДАДЕН