Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
врътка това маск miladinka coinmaster nexus pirate MAXX golden истина торнадо голден prodavam пират POWER wave Майнлаб sorex Ултимейт GOLD mask грунда металотърсач сонда kupuvam продавам
Share | 

Каква е реакцията на случаино видели ви хора?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
paco
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пон Мар 08, 2010 4:50 pm

По принцип няма проблем с ловджиите но понякога от тях има и полицаи и магистрати ...Веднъж един така ме гледа че имах чувството че ша дигни пушката.Та мисълта ми е че хора разни.
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 8:27 pm

Привет колеги ,отскоро упражнявам хобито и знам че е невъзможно да не се срещне някой , лично аз предпочитам да се изпаря на момента , хора всякакви знаеш ли кой какво ти мисли ,по добре се омитай ! Понякога няма смисъл от бягане,когато ме видят и са близо до мен , тогава се надявам човека да е пичага и всичко да е ОК ,но във други случаи включвам турбото Laughing Laughing Laughing . Дори когато не съм в частна собстеност пак се стремя към дискретност . Досега съм нямал проблеми с никой и се надявам и за вбъдеще да е така ! Успех в търсенето ...
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 9:07 pm

DTELHO написа:
Привет колеги ,отскоро упражнявам хобито и знам че е невъзможно да не се срещне някой , лично аз предпочитам да се изпаря на момента , хора всякакви знаеш ли кой какво ти мисли ,по добре се омитай ! Понякога няма смисъл от бягане,когато ме видят и са близо до мен , тогава се надявам човека да е пичага и всичко да е ОК ,но във други случаи включвам турбото Laughing Laughing Laughing . Дори когато не съм в частна собстеност пак се стремя към дискретност . Досега съм нямал проблеми с никой и се надявам и за вбъдеще да е така ! Успех в търсенето ...

Добрър вариант за работа е този,защото тези който много се перкат из къра все в някое районно лежат.
Успех и на теб колега!!
zaki83
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 9:39 pm

DTELHO написа:
много си прав колега не знаеж кои какво ти мисли, пък и е гадно да доидат куките у вас и да расковът дори и дишемето!
aiko
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 10:04 pm

Eбал съм ти и хобито стига
zaki83
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 10:19 pm

aiko написа:
не е така всеки човек си има някаво хоби дали е то законно или не в краина сметка ако няма тръпка какъв е смисала колега ако мога да те нареча така!
zempar
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 10:22 pm

aiko написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ще видиш ти като започнат да ти искат пари за ползване на въздушното пространство
разрешително за летене
еко такси и разни там други
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Авг 31, 2010 10:34 pm

zempar написа:
aiko написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ще видиш ти като започнат да ти искат пари за ползване на въздушното пространство
разрешително за летене

освен ако не се зареди с достаъчно амуниции да не се дава лесно Laughing

"Демокрация е, когато два вълка и една овца гласуват какво ще вечерят.
Свобода е, когато добре въоръжената овца оспорва резултата от вота."
/плагиатствано от Топи Very Happy /
Джони
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Сря Сеп 01, 2010 12:26 am

PHOENIX написа:
zempar написа:
aiko написа:
разрешително за летене

освен ако не се зареди с достаъчно амуниции да не се дава лесно Laughing

"Демокрация е, когато два вълка и една овца гласуват какво ще вечерят.
Свобода е, когато добре въоръжената овца оспорва резултата от вота."
/плагиатствано от Топи Very Happy /

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy super21 Гледам да не пускам такива празни постове, ма тоя път не се сдържах....щото коментара е излишен. бира бира бира бира

Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
petko_petkov
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Вто Дек 03, 2013 5:09 pm

Търсих си в една нива и покрай мен мина пълна кола с хора, огледаха ме с интерес и това е
solidi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Сря Дек 04, 2013 12:40 am

От публиката има и разбрани хора,ноо най добре е човек да не ходи сам.Като знам по медиите как се говори,че видиш ли тея който ходят със металотърсачи направили многодолар
FELIX
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Сря Дек 04, 2013 1:41 pm

solidi написа:
От публиката има и разбрани хора,ноо най добре е човек да не ходи сам.Като знам по медиите как се говори,че видиш ли тея който ходят със металотърсачи направили многодолар
Абе 4е има разбрани хора има,ама по добре е когато излизаш на разходка да затъкнеш нещо в силяха,защото с блага дума и пищов се постига пове4е отколкото само с блага дума.И както казваш,най добре е 4овек да не ходи сам Cool
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Сря Дек 04, 2013 1:52 pm

petko_petkov написа:
Търсих си в една нива и покрай мен мина пълна кола с хора, огледаха ме с интерес и това е
На колега преди две седмици му се случва същата случка на една нива в село в Североизточна България село Владимирово
Спира една кола с ловци и му казват вие организирано с автобус ли дойдохте те били 13 човека на една нивата Very Happy Laughing Very Happy 

който търси намира
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Сря Дек 04, 2013 3:05 pm

Досега не съм имал проблеми с хората, но си имам едно правило и се стремя да го спазвам " избягвам срещите , ако видя случаен човек". Very Happy 

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
стрела
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 9:09 am

най-опасни са ловците половината са бивши милиционери а всичките са доносници,аз гледам да избягвам всякакви срещи.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 9:24 am

Хората вече трябва да са свикнали,ама винаги се намира някой да те накисне.По-особени са срещите със собственици на земя...

Хаосът е или временен,или гибелен!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 9:26 am

стрела написа:
най-опасни са ловците половината са бивши милиционери а всичките са доносници,аз гледам да избягвам всякакви срещи.
Тогава излиза, че е най-добре ловеца да бъде и търсач едновременно - както аз например...

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
стрела
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 9:46 am

по горите може да плъзнат ловно-милиционерски дружинки нали чакаме нов закон.Като се има предвид,че намалиха данъка за хазарта смятаите за кой се прави закона.farao 
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 11:00 am

jordan_nenov написа:
стрела написа:
Тогава излиза, че е най-добре ловеца да бъде и търсач едновременно - както аз например...
Браво Данка значи сме колеги и аз съм ловец Cool но ченге още не съм бил ,а и в нашия край с ловците си нямаме никакви проблеми

който търси намира
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 11:03 am

И аз съм ловец колеги и не съм милиционерLaughing 
solidi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 11:31 am

Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 12:03 pm

solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Да за сега е така и аз не знам някои ТЪРСАЧ да излежава ефективна присъда,и дано никога да няма такъв.И законите се промени към по добро а не към по лошо за нас
Защото аз не се смятам за престъпник затова че използвам метал детектор

който търси намира
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Пет Дек 06, 2013 12:07 pm

solidi написа:
Според мен , когато се хване някой с голяма находка просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

solidi
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Съб Дек 07, 2013 2:00 pm

ivanasen написа:
solidi написа:
Според мен , когато се хване някой с голяма находка  просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 
Колега ми е разказвал как полицай ги спря ли за проверка видели металотърсачите.И единия от полицаите им казал ако има денари първи век всичките ще ви ги взема, 2-3 век. монети не ме интересуват.Ударили го на майтапи и се оказало че въпросния пазител на закона,също практикува нашето хоби.Laughing тегло и мъка 
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Съб Дек 07, 2013 3:37 pm

solidi написа:
ivanasen написа:
solidi написа:
Според мен , когато се хване някой с голяма находка  просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 
Колега ми е разказвал как полицай ги спря ли за проверка видели металотърсачите.И единия от полицаите им казал ако има денари първи век всичките ще ви ги взема, 2-3 век. монети не ме интересуват.Ударили го на  майтапи и се оказало че въпросния пазител на закона,също практикува нашето хоби.Laughing тегло и мъка 
Доста полицай и военни познавам , които практикуват хобито. В тава няма нищо лошо.

Каква е реакцията на случаино видели ви хора?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Каква е реакцията на случаино видели ви хора?
» Каква антивирусна програма използвате?
» Жени, каква височина на тока за обувки предпочите?
» Какви хора...
» Каква е тази монета