Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Coil nexus Minelab deus miladinka пират голден TEKNETICS маск wave нишани Fisher tesoro nokta Spectrum VANQUISH mask kupuvam грунда врътка Simplex prodavam 5000 Майнлаб lorenz
 

 Каква е реакцията на случаино видели ви хора?

Go down 
+29
Трибал-М
стрела
ivanasen
nasko75
FELIX
solidi
petko_petkov
Джони
zempar
aiko
zaki83
DTELHO
paco
com1
топи
Magikman
adda333
sitalk
yaponetsa
sony147
vale
leo 1
ztec
pet1r90
stan960
PlovdivTrakiq
adminn
pgd
danio1978
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
paco
Легионер
Легионер




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 4:50 pm

По принцип няма проблем с ловджиите но понякога от тях има и полицаи и магистрати ...Веднъж един така ме гледа че имах чувството че ша дигни пушката.Та мисълта ми е че хора разни.
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 8:27 pm

Привет колеги ,отскоро упражнявам хобито и знам че е невъзможно да не се срещне някой , лично аз предпочитам да се изпаря на момента , хора всякакви знаеш ли кой какво ти мисли ,по добре се омитай ! Понякога няма смисъл от бягане,когато ме видят и са близо до мен , тогава се надявам човека да е пичага и всичко да е ОК ,но във други случаи включвам турбото Laughing Laughing Laughing . Дори когато не съм в частна собстеност пак се стремя към дискретност . Досега съм нямал проблеми с никой и се надявам и за вбъдеще да е така ! Успех в търсенето ...
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 9:07 pm

DTELHO написа:
Привет колеги ,отскоро упражнявам хобито и знам че е невъзможно да не се срещне някой , лично аз предпочитам да се изпаря на момента , хора всякакви знаеш ли кой какво ти мисли ,по добре се омитай ! Понякога няма смисъл от бягане,когато ме видят и са близо до мен , тогава се надявам човека да е пичага и всичко да е ОК ,но във други случаи включвам турбото Laughing Laughing Laughing . Дори когато не съм в частна собстеност пак се стремя към дискретност . Досега съм нямал проблеми с никой и се надявам и за вбъдеще да е така ! Успех в търсенето ...

Добрър вариант за работа е този,защото тези който много се перкат из къра все в някое районно лежат.
Успех и на теб колега!!
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 9:39 pm

DTELHO написа:
Привет колеги ,отскоро упражнявам хобито и знам че е невъзможно да не се срещне някой , лично аз предпочитам да се изпаря на момента , хора всякакви знаеш ли кой какво ти мисли ,по добре се омитай ! Понякога няма смисъл от бягане,когато ме видят и са близо до мен , тогава се надявам човека да е пичага и всичко да е ОК ,но във други случаи включвам турбото Laughing Laughing Laughing . Дори когато не съм в частна собстеност пак се стремя към дискретност . Досега съм нямал проблеми с никой и се надявам и за вбъдеще да е така ! Успех в търсенето ...
много си прав колега не знаеж кои какво ти мисли, пък и е гадно да доидат куките у вас и да расковът дори и дишемето!
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 10:04 pm

Eбал съм ти и хобито стига
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 10:19 pm

aiko написа:
Eбал съм ти и хобито стига
не е така всеки човек си има някаво хоби дали е то законно или не в краина сметка ако няма тръпка какъв е смисала колега ако мога да те нареча така!
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 10:22 pm

aiko написа:
Eбал съм ти и хобито стига
Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ще видиш ти като започнат да ти искат пари за ползване на въздушното пространство
разрешително за летене
еко такси и разни там други
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 10:34 pm

zempar написа:
aiko написа:
Eбал съм ти и хобито стига
Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ще видиш ти като започнат да ти искат пари за ползване на въздушното пространство
разрешително за летене
еко такси и разни там други

освен ако не се зареди с достаъчно амуниции да не се дава лесно Laughing


"Демокрация е, когато два вълка и една овца гласуват какво ще вечерят.
Свобода е, когато добре въоръжената овца оспорва резултата от вота."
/плагиатствано от Топи Very Happy /
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 12:26 am

PHOENIX написа:
zempar написа:
aiko написа:
Eбал съм ти и хобито стига
Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ще видиш ти като започнат да ти искат пари за ползване на въздушното пространство
разрешително за летене
еко такси и разни там други

освен ако не се зареди с достаъчно амуниции да не се дава лесно Laughing


"Демокрация е, когато два вълка и една овца гласуват какво ще вечерят.
Свобода е, когато добре въоръжената овца оспорва резултата от вота."
/плагиатствано от Топи Very Happy /


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy super21 Гледам да не пускам такива празни постове, ма тоя път не се сдържах....щото коментара е излишен. бира бира бира бира


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
petko_petkov
Новобранец
Новобранец
petko_petkov



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyВто Дек 03, 2013 5:09 pm

Търсих си в една нива и покрай мен мина пълна кола с хора, огледаха ме с интерес и това е
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСря Дек 04, 2013 12:40 am

От публиката има и разбрани хора,ноо най добре е човек да не ходи сам.Като знам по медиите как се говори,че видиш ли тея който ходят със металотърсачи направили многодолар
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСря Дек 04, 2013 1:41 pm

solidi написа:
От публиката има и разбрани хора,ноо най добре е човек да не ходи сам.Като знам по медиите как се говори,че видиш ли тея който ходят със металотърсачи направили многодолар
Абе 4е има разбрани хора има,ама по добре е когато излизаш на разходка да затъкнеш нещо в силяха,защото с блага дума и пищов се постига пове4е отколкото само с блага дума.И както казваш,най добре е 4овек да не ходи сам Cool
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСря Дек 04, 2013 1:52 pm

petko_petkov написа:
Търсих си в една нива и покрай мен мина пълна кола с хора, огледаха ме с интерес и това е
На колега преди две седмици му се случва същата случка на една нива в село в Североизточна България село Владимирово
Спира една кола с ловци и му казват вие организирано с автобус ли дойдохте те били 13 човека на една нивата Very Happy Laughing Very Happy 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСря Дек 04, 2013 3:05 pm

Досега не съм имал проблеми с хората, но си имам едно правило и се стремя да го спазвам " избягвам срещите , ако видя случаен човек". Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 9:09 am

най-опасни са ловците половината са бивши милиционери а всичките са доносници,аз гледам да избягвам всякакви срещи.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 9:24 am

Хората вече трябва да са свикнали,ама винаги се намира някой да те накисне.По-особени са срещите със собственици на земя...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 9:26 am

стрела написа:
най-опасни са ловците половината са бивши милиционери а всичките са доносници,аз гледам да избягвам всякакви срещи.
Тогава излиза, че е най-добре ловеца да бъде и търсач едновременно - както аз например...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 9:46 am

по горите може да плъзнат ловно-милиционерски дружинки нали чакаме нов закон.Като се има предвид,че намалиха данъка за хазарта смятаите за кой се прави закона.farao 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 11:00 am

jordan_nenov написа:
стрела написа:
най-опасни са ловците половината са бивши милиционери а всичките са доносници,аз гледам да избягвам всякакви срещи.
Тогава излиза, че е най-добре ловеца да бъде и търсач едновременно - както аз например...
Браво Данка значи сме колеги и аз съм ловец Cool но ченге още не съм бил ,а и в нашия край с ловците си нямаме никакви проблеми


който търси намира
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 11:03 am

И аз съм ловец колеги и не съм милиционерLaughing 
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 11:31 am

Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 12:03 pm

solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Да за сега е така и аз не знам някои ТЪРСАЧ да излежава ефективна присъда,и дано никога да няма такъв.И законите се промени към по добро а не към по лошо за нас
Защото аз не се смятам за престъпник затова че използвам метал детектор


който търси намира
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyПет Дек 06, 2013 12:07 pm

solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Според мен , когато се хване някой с голяма находка просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСъб Дек 07, 2013 2:00 pm

ivanasen написа:
solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Според мен , когато се хване някой с голяма находка  просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 
Колега ми е разказвал как полицай ги спря ли за проверка видели металотърсачите.И единия от полицаите им казал ако има денари първи век всичките ще ви ги взема, 2-3 век. монети не ме интересуват.Ударили го на майтапи и се оказало че въпросния пазител на закона,също практикува нашето хоби.Laughing тегло и мъка 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 2 EmptyСъб Дек 07, 2013 3:37 pm

solidi написа:
ivanasen написа:
solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Според мен , когато се хване някой с голяма находка  просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 
Колега ми е разказвал как полицай ги спря ли за проверка видели металотърсачите.И единия от полицаите им казал ако има денари първи век всичките ще ви ги взема, 2-3 век. монети не ме интересуват.Ударили го на  майтапи и се оказало че въпросния пазител на закона,също практикува нашето хоби.Laughing тегло и мъка 
Доста полицай и военни познавам , които практикуват хобито. В тава няма нищо лошо.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
Каква е реакцията на случаино видели ви хора?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» каква е тази монета и каква е стойността и
» хора помагаите
» БОГ И БОГОВЕТЕ СА БИЛИ ХОРА !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: