Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum грунда kupuvam VANQUISH tesoro miladinka nexus нишани Coil mask Fisher GOLD маск врътка lorenz Майнлаб пират wave 5000 TEKNETICS prodavam Simplex Minelab deus голден nokta
 

 Каква е реакцията на случаино видели ви хора?

Go down 
+29
Трибал-М
стрела
ivanasen
nasko75
FELIX
solidi
petko_petkov
Джони
zempar
aiko
zaki83
DTELHO
paco
com1
топи
Magikman
adda333
sitalk
yaponetsa
sony147
vale
leo 1
ztec
pet1r90
stan960
PlovdivTrakiq
adminn
pgd
danio1978
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyСъб Дек 07, 2013 4:26 pm

Хайде да помислим за следната хипотетична ситуация:
Вие сте сам в гората и търсите с детектора. В храститие на близо има цигани дървосекачи. Те ви виждат и си казват: "Този търси злато" после ви наблюдават с интерес. Вие хващате сигнал- някакво желязо и почвате да копаете, а те си казват: "Намери златото", после решават да си оправят живота, понеже сте сами, а те имат брадви......и после касапницагилотина ...за едно желязо
Така, че риск има и той е от неграмотни и тъпи хора, които може да си помислят какви ли не дивотии.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyСъб Дек 07, 2013 4:29 pm

bobi31 написа:
Хайде да помислим за следната хипотетична ситуация:
Вие сте сам в гората и търсите с детектора. В храститие на близо има цигани дървосекачи. Те ви виждат и си казват: "Този търси злато" после ви наблюдават с интерес. Вие хващате сигнал- някакво желязо и почвате да копаете, а те си казват: "Намери златото", после решават да си оправят живота, понеже сте сами, а те имат брадви......и после касапницагилотина ...за едно желязо
Така, че риск има и той е от неграмотни и тъпи хора, които може да си помислят какви ли не дивотии.
Колега навсякъде има риск. Тук си на 100% прав. Но има една поговорка " Който го е страх от мечки не ходи за дърва в гората"


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyСъб Дек 07, 2013 5:21 pm

ivanasen написа:
solidi написа:
ivanasen написа:
solidi написа:
Колеги някои знаели за човек които е бил хванат със металотърсач,и осъден да лежи в затвора.Аз знам само за хора който получиха условни присъди.
Според мен , когато се хване някой с голяма находка  просто находката изчезва и няма за какво голямо да го осъдят . Остават шайбите . Very Happy 
Колега ми е разказвал как полицай ги спря ли за проверка видели металотърсачите.И единия от полицаите им казал ако има денари първи век всичките ще ви ги взема, 2-3 век. монети не ме интересуват.Ударили го на  майтапи и се оказало че въпросния пазител на закона,също практикува нашето хоби.Laughing тегло и мъка 
Доста полицай и военни познавам , които практикуват хобито. В тава няма нищо лошо.
И аз познавам и знам че някой от тях ходят та топят
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyСъб Дек 07, 2013 5:30 pm

bobi31 написа:
Хайде да помислим за следната хипотетична ситуация:
Вие сте сам в гората и търсите с детектора. В храститие на близо има цигани дървосекачи. Те ви виждат и си казват: "Този търси злато" после ви наблюдават с интерес. Вие хващате сигнал- някакво желязо и почвате да копаете, а те си казват: "Намери златото", после решават да си оправят живота, понеже сте сами, а те имат брадви......и после касапницагилотина ...за едно желязо
Така, че риск има и той е от неграмотни и тъпи хора, които може да си помислят какви ли не дивотии.
Преди около две години си търкам сам във една гора ама на неколко километра от населено место,и по едно време чувам тропане на каруца,двама мангали влезнаха във гората носеха резачка,видяхаме и ми викат сам ли сам.Казах че има още няколко човека с мен.И изденах от гората ако бях казал че съм сам може би ще ше да стане някоя случка
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyСъб Дек 07, 2013 5:35 pm

bobi31 написа:
Хайде да помислим за следната хипотетична ситуация:
Вие сте сам в гората и търсите с детектора. В храститие на близо има цигани дървосекачи. Те ви виждат и си казват: "Този търси злато" после ви наблюдават с интерес. Вие хващате сигнал- някакво желязо и почвате да копаете, а те си казват: "Намери златото", после решават да си оправят живота, понеже сте сами, а те имат брадви......и после касапницагилотина ...за едно желязо
Така, че риск има и той е от неграмотни и тъпи хора, които може да си помислят какви ли не дивотии.
Подкрепям напълно последното изречениеsuper21 
Върнете се в началото Go down
ozzy
Новобранец
Новобранец




Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е реакцията на случаино видели ви хора?   Каква е реакцията на случаино видели ви хора? - Page 3 EmptyПон Дек 09, 2013 1:09 am

За това винаги ходя с някой колега,но пак не е гаранция.имаше една случка ние си джиткаме с апарата в гората и по едно време се чу един изстрел не много далеко от нас и лягане на земята и чакане след 20мин изчезнахме от място.Та клоня циганите лесна работа бракониери които стрелят някой заблуден куршум като нищо ще ти пръсне главата.
Върнете се в началото Go down
 
Каква е реакцията на случаино видели ви хора?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» каква е тази монета и каква е стойността и
» хора помагаите
» БОГ И БОГОВЕТЕ СА БИЛИ ХОРА !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: