Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Keywords
minelab miladinka металотърсач голден white lorenz nexus standard грунда tesoro маск продавам prodavam wave POWER Майнлаб врътка Coil Spectrum mask kupuvam GOLD golden нишани пират tejon
Share | 

За закона, Федерацията, форума и търсачите...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   Пон Мар 12, 2012 12:36 am

QNUS написа:
нямаш думи или ..?емо оправдава ...?
-Споко баце,не знам дали Емо има още админски функций тук -Мисля че вече са приключили.А ти -Не им обръщай внимание на папагалите от Там -Това че там не допускат инакомислещи не им е в плюс -Напротив губят и то от ден на ден. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   Пет Мар 16, 2012 12:14 am

stan960 написа:
QNUS написа:
нямаш думи или ..?емо оправдава ...?
-Споко баце,не знам дали Емо има още админски функций тук -Мисля че вече са приключили.А ти -Не им обръщай внимание на папагалите от Там -Това че там не допускат инакомислещи не им е в плюс -Напротив губят и то от ден на ден. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Все пак колега мисля че имаме право на глас-нищо че не сме членове на федерацията....
stan960
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   Пет Мар 16, 2012 12:33 am

-Аз бях, даже още съм длъжник с трийсе сребърника-Кат се видим ш си му ги дам на челяка та верно да не са превърнат в трийсе сребърника.Иначе правото на глас никой не може да ти отнеме -ПО КОНСТИТУЦИЯТА на РБ. Smile
vaskonti
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   Нед Мар 18, 2012 10:18 pm

Това за правото на глас е вярно, но когато някой бълва само простотии е по-добре спре и да си ги прочете. Ако реши, че е прав нека продължава, така само ще продължи да затвърждава мнението че е глупак.Съжалявам за откровените приказки но ANUS се престарава в натягането си.

За закона, Федерацията, форума и търсачите...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» За закона, Федерацията, форума и търсачите...
» Консулите на Форума получават Цезарски титли
» Станете приятели на форума
» ПРАВИТЕЛСТВОТО ПРЕДЛАГА ПРОМЕНИ В ЗАКОНА ЗА КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО- 19 Януари 2011
» Гениален начин за заобикаляне на закона!