Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nexus 5000 mask tesoro грунда wave голден deus Simplex nokta Spectrum Coil Майнлаб маск пират Minelab lorenz kupuvam TEKNETICS miladinka VANQUISH врътка GOLD Fisher prodavam нишани
 

 към администраторите

Go down 
+36
SAGITTARIUS
zaki83
djotoriij
N@SKO
4орта
charon
outsider
apti
Ancient Hunter
pavlinbass
comander
zanvan
ivangrozni
pechkata
ТОЦИ 63
slavitoooo
Джони
FILIP2
hfy
dpinko
ztec
imperio
Golden Mask
branib
aiko
laki
sony147
Petronii
makedonski
NERON
magnetron!
sitalk
топи
Kiril62
adminn
kelt
40 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
kelt
Новобранец
Новобранец




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: към администраторите   към администраторите EmptyСря Мар 24, 2010 3:05 pm

моля някой от администраторите да ми изтрие темите в нумизматика и артефакти благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Мар 24, 2010 3:26 pm

ОК оставям умишлено тази тема тук, защото много колеги се питат защо се трият теми от време на време.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ


Последната промяна е направена от adminn на Сря Мар 24, 2010 4:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Мар 24, 2010 3:40 pm

adminn написа:
ОК оставям умишлено тази тема тук, защото много колеги се питат защи се трият теми от време на време.

Да така е ,другите теми ти ги истрих колега,както пожела.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Мар 24, 2010 5:45 pm

kelt написа:
моля някой от администраторите да ми изтрие темите в нумизматика и артефакти благодаря предварително
да не се прочете във вестника Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Мар 24, 2010 7:30 pm

kelt написа:
моля някой от администраторите да ми изтрие темите в нумизматика и артефакти благодаря предварително

колега,те БОП-аджии дебнат за могилни находки и гърнета бе....
не се шашкай.. Smile
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение: Този сайт да се преименува на www.golden mask. bis   към администраторите EmptyПон Сеп 20, 2010 11:39 pm

Имам предложение, този сайт да се преименува :'' www. golden mask.bis "!!! Не съм виждал друг сайт ,където така открито и целенасочено да се прави реклама на 1 определена марка машинки (GM).Щатни клакьори непрекъснато открито, необеспокоявани от никого в прав текст насочват желаещите да си купят " супер машината" GM и нищо друго .Не смятате ли ,че това е най -малко не лоялна конкуренция в бизнеса с металдетектори ?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 8:57 am

magnetron! написа:
Имам предложение, този сайт да се преименува :'' www. golden mask.bis "!!! Не съм виждал друг сайт ,където така открито и целенасочено да се прави реклама на 1 определена марка машинки (GM).Щатни клакьори непрекъснато открито, необеспокоявани от никого в прав текст насочват желаещите да си купят " супер машината" GM и нищо друго .Не смятате ли ,че това е най -малко не лоялна конкуренция в бизнеса с металдетектори ?

Поредния гаражен производител!!!
Реклама на БГ марки ще има след като изпратят един апарат да го тестваме и след това да го подарим на член на форума и той също ще напише своето мнение.
Ама никой не му стиска.
Инаме по 10 ника си правим за да думаме.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 12:46 pm

Аз съм отворен от към приемане на подаръци от гаражни производители за тест . Ако има производители на които им стиска .


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 1:16 pm

То и аз няма да откажа ама надали има такъв производител,особенно с тази криза създадена по изкуствен начин.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: www.golden mask.bis   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 1:59 pm

adminn написа:
magnetron! написа:
Имам предложение, този сайт да се преименува :'' www. golden mask.bis "!!! Не съм виждал друг сайт ,където така открито и целенасочено да се прави реклама на 1 определена марка машинки (GM).Щатни клакьори непрекъснато открито, необеспокоявани от никого в прав текст насочват желаещите да си купят " супер машината" GM и нищо друго .Не смятате ли ,че това е най -малко не лоялна конкуренция в бизнеса с металдетектори ?

Поредния гаражен производител!!!
Реклама на БГ марки ще има след като изпратят един апарат да го тестваме и след това да го подарим на член на форума и той също ще напише своето мнение.
Ама никой не му стиска.
Инаме по 10 ника си правим за да думаме.

Г-н admin, отговора ви е толкова неадекватен ,че имам чувството че не сте разбрали това ,което писах (че се прави масирана реклама само на GM ) или така ви отърва . Аз не съм "гаражен" производител,но за последните 20 години съм изпробвал повече от 30 схеми на металдетектори ,така че имам достатчно голям опит в изработката на MD за разлкика от другите 90% във форума които не са хващали поялник и не са виждали осцилоскоп през живота си .Този ,който е правил металдетектор само той може да оцени труда на другите !!

А ти колега как смяташ да оцениш нещата по думи?
Затова предлагаме да изпратят по един модел за да го тестваме.
За начало защо не изпратиш ти един твой апарат?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 3:05 pm

Това го предлагаме от една година на онези гаражници, които не искат да рекламират по регламентирания начин, но в същото време им се иска.
Да нормално е да има новини и информация за нови апарати, но нека това да става от потребители, а не от производителя, защото нещата ще звучат винаги по един и същ начин - БЛИЗМОЛ СА ПО-ДОБРИ ОТ МАЙНЛАБ ...
Та именно затова предлагаме на производителите, когато искат да направят реклама пред широка публика - ФОРУМ ИМПЕРИО да изпратят един апарат от съответния модел да нас - ние ще направим тестове и ще споделим впечатления и след това ща го подарим на член на форума.
Вие съглани ли сте?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 5:53 pm

adminn написа:
Това го предлагаме от една година на онези гаражници, които не искат да рекламират по регламентирания начин, но в същото време им се иска.
Да нормално е да има новини и информация за нови апарати, но нека това да става от потребители, а не от производителя, защото нещата ще звучат винаги по един и същ начин - БЛИЗМОЛ СА ПО-ДОБРИ ОТ МАЙНЛАБ ...
Та именно затова предлагаме на производителите, когато искат да направят реклама пред широка публика - ФОРУМ ИМПЕРИО да изпратят един апарат от съответния модел да нас - ние ще направим тестове и ще споделим впечатления и след това ща го подарим на член на форума.
Вие съглани ли сте?

Не мисля,че е удачно вие да тествате апаратите . Трябва ,когато има събиране или друга проява някъде ,при по-голямо присъствие на хора за достоверност ,тогава може да се проведат тестове и запишат резултатите при еднакви за всички условия. Сигурен съм обаче ,че никой няма да се навие така ,защото много по-лесно е да бълват съмнителни клипове , нали се манипулират.
Накрай излиза ,че всички са от един дол дренки .
А междувременно не ви прави чест да махате теми обсъждащи представители на така наречените от вас гаражни бангии, колкото и да не ги долюбвате , реалният резултат е ,че над 50 % търсачи са с такива .



Shocked
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 7:34 pm

Абсолютно прав си колега!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: по темата    към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 8:18 pm

И аз сьм сьгласен с колегите.Това е форум за металодетекторинг и тук е нормално да се обсьждат металодетектори.И понеже западните са на доста високи цени, а и не са ни толкова познати,ние обсьждаме нашите родни металодетектори.Те се продават на доста народни цени,а и имат добри параметри.Смятам че точно в темата бьлгарски металодетектори -могат да се обсьждат всякакви бьлгарски апарати без значение кой е производитела.А що се отнася до рекламата-то всеки сам си преценява какво да си купи .
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 9:06 pm

Petronii написа:
adminn написа:
Това го предлагаме от една година на онези гаражници, които не искат да рекламират по регламентирания начин, но в същото време им се иска.
Да нормално е да има новини и информация за нови апарати, но нека това да става от потребители, а не от производителя, защото нещата ще звучат винаги по един и същ начин - БЛИЗМОЛ СА ПО-ДОБРИ ОТ МАЙНЛАБ ...
Та именно затова предлагаме на производителите, когато искат да направят реклама пред широка публика - ФОРУМ ИМПЕРИО да изпратят един апарат от съответния модел да нас - ние ще направим тестове и ще споделим впечатления и след това ща го подарим на член на форума.
Вие съглани ли сте?

Не мисля,че е удачно вие да тествате апаратите . Трябва ,когато има събиране или друга проява някъде ,при по-голямо присъствие на хора за достоверност ,тогава може да се проведат тестове и запишат резултатите при еднакви за всички условия. Сигурен съм обаче ,че никой няма да се навие така ,защото много по-лесно е да бълват съмнителни клипове , нали се манипулират.
Накрай излиза ,че всички са от един дол дренки .
А междувременно не ви прави чест да махате теми обсъждащи представители на така наречените от вас гаражни бангии, колкото и да не ги долюбвате , реалният резултат е ,че над 50 % търсачи са с такива .



Shocked

Личи си кой го е шубе!
Тона са правилата, който му стиска знае как стоят нещата, който не ще пише като вас и ще си сменяте никовете за да направите малко рекламка.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 9:08 pm

laki написа:
И аз сьм сьгласен с колегите.Това е форум за металодетекторинг и тук е нормално да се обсьждат металодетектори.И понеже западните са на доста високи цени, а и не са ни толкова познати,ние обсьждаме нашите родни металодетектори.Те се продават на доста народни цени,а и имат добри параметри.Смятам че точно в темата бьлгарски металодетектори -могат да се обсьждат всякакви бьлгарски апарати без значение кой е производитела.А що се отнася до рекламата-то всеки сам си преценява какво да си купи .

На тоя принцип и колегата от Русе е купил блезмол, ама я го питайте дали ще купи пак. Бил е заблуден от клипове на производителя!

Тук призводители - гаражници сте 4-5 и си сменяте никовете, но мисля, че доста от колегите вече ви знаят.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 9:12 pm

Ами аз, като безпристрастен наблюдател и НЕпроизводител, мога да заключа, че вие сте толкова безпристрастни, колкото аз съм космонафт и само пълен, завършен идиот може да ви прати безплатно машина за тестове, за да го оплюете и да му турите клипче като това на Блистула.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 9:56 pm

ако някой наистина иска да докаже че машината му е добра и наистина е така би пратил няколко мостри на различни хора от форума (аз съм си заплюл няколко души от сега ама не съм производител Very Happy (и ако схемата не е крадена е добре да е защитена добре, че не се знае знае ли се ? ) .. но защо тая машина дет ще се прати на мтетекторс ще се подарява на някой от форума? не мога да схвана ? :?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 10:05 pm

...... и след това ща го подарим на член на форума.
Вие съглани ли сте?[/quote]

Да се наредя и аз,па може ме огрее...
Подарявате ли розови с черепчета?


Very Happy /шегувам се/ Smile
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: тестове   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 10:59 pm

[quote="Petronii
?[/quote]

Не мисля,че е удачно вие да тествате апаратите . Трябва ,когато има събиране или друга проява някъде ,при по-голямо присъствие на хора за достоверност ,тогава може да се проведат тестове и запишат резултатите при еднакви за всички условия.


: [/quote] Потдържам мнението на колегите,много е рисковано да дадеш за тестване машина на хора ,които не познаваш и не си сигурен в тяхната добронамереност ,много лесно може да се представи 1 машина като пълен боклук и че нищо не струва (особено ако е непозната за публиката).Достатъчно е да не завиеш куплунга на антената достатъчно добре , да не се направи добра настройка на" GEB" , или да загрубиш "треш" и като направиш 1 видео и го пусниш в нета ,гледай какво става , и най-добрата машина ще бъде оплюта така,че повече не можиш да се защитиш по никакъв начин. ПРОИЗВОДИТЕЛЯ трябва да представи сам и да покаже ,какво може машината ,а после и други хора може да я пробват ,всяка машина има тънкости при настройката преди започване на работа , и да не се остава на разположение на други хора ,защото е много лесно да се свали схемата и параметрите на антената и така нататък........
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: към администраторите   към администраторите EmptyВто Сеп 21, 2010 11:25 pm

Ами то си ги има тези събирания ,но точно тогава на майсторите с големи претенции и осрани задници изведнъж им излизат неотложни ангажименти.Колко от големите майстори дойдоха тази година на събора или миналата година в Пазарджик?
ТЕ ДОЙДОХА 2 ,НО МНОГО БЪРЗО СИ ЗАМИНАХА.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Сеп 22, 2010 12:01 am

branib написа:
Колко от големите майстори дойдоха тази година на събора или миналата година в Пазарджик?
ТЕ ДОЙДОХА 2 ,НО МНОГО БЪРЗО СИ ЗАМИНАХА.
В Пазарджик бяхме само двамата с берковския, всички дето голям го вадеха се покриха като мишки барбар с тогавашния онбашия на форума - Империо !
Таз година във Враца дойдоха и двама колеги от Монтана, наистина за кратко но си носеха машини и който е проявил желание е видял в реални условия възможностите на машините им.
Аз също носех новия модел Golden Mask 1+ на 18kHz, в момента тази машина е при колегата Stater, преди това беше при Емо (Aemilivs). Ако някой проявява желание да види как работи, мога да му я пратя т.е. да помоля Stater да му я прати, само че човека който евентуално ще я тества трябва да не е от призраците във форума или казано по-точно да се знае кой е и от къде е !
Целта е машината да обиколи максимален брой колеги.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Сеп 22, 2010 12:33 am

Golden Mask написа:

Аз също носех новия модел Golden Mask 1+ на 18kHz, в момента тази машина е при колегата Stater, преди това беше при Емо (Aemilivs). Ако някой проявява желание да види как работи, мога да му я пратя т.е. да помоля Stater да му я прати, само че човека който евентуално ще я тества трябва да не е от призраците във форума или казано по-точно да се знае кой е и от къде е !
Целта е машината да обиколи максимален брой колеги.

Прати я да я видя. Но само ако е окомплектована със стандартна сонда.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Сеп 22, 2010 9:58 am

adminn написа:
Petronii написа:
adminn написа:
Това го предлагаме от една година на онези гаражници, които не искат да рекламират по регламентирания начин, но в същото време им се иска.
Да нормално е да има новини и информация за нови апарати, но нека това да става от потребители, а не от производителя, защото нещата ще звучат винаги по един и същ начин - БЛИЗМОЛ СА ПО-ДОБРИ ОТ МАЙНЛАБ ...
Та именно затова предлагаме на производителите, когато искат да направят реклама пред широка публика - ФОРУМ ИМПЕРИО да изпратят един апарат от съответния модел да нас - ние ще направим тестове и ще споделим впечатления и след това ща го подарим на член на форума.
Вие съглани ли сте?

Не мисля,че е удачно вие да тествате апаратите . Трябва ,когато има събиране или друга проява някъде ,при по-голямо присъствие на хора за достоверност ,тогава може да се проведат тестове и запишат резултатите при еднакви за всички условия. Сигурен съм обаче ,че никой няма да се навие така ,защото много по-лесно е да бълват съмнителни клипове , нали се манипулират.
Накрай излиза ,че всички са от един дол дренки .
А междувременно не ви прави чест да махате теми обсъждащи представители на така наречените от вас гаражни бангии, колкото и да не ги долюбвате , реалният резултат е ,че над 50 % търсачи са с такива .



Shocked

Личи си кой го е шубе!
Тона са правилата, който му стиска знае как стоят нещата, който не ще пише като вас и ще си сменяте никовете за да направите малко рекламка.

От кое да ме е шубе бре Админе , аз не предлагам нищо,мога само да участвам като безпристрастен наблюдател. И като такъв държа на мнението си и още повече от наблюденията ми виждам,че най-малкото вие можете да правите равнопоставени тестове . Прав е по-нагоре колегата,една машина трябва да участва в комплект със собственик (създател),както са състезанията ездач-кон ,само така може да се извлече резултат. Вие като конкурент искате да ви дадат на вас да пробвате, не е ли малко прекалено,нима не знаете,че в цял свят,когато опре до тестове има специализирани и безпристрастни организации.като при колите,когато правят тестове за безопастност.
И накрая стига с тези недомлъвки за многобройни никове и производител, нали сте Админ, кажете,кои други никове имам , аз твърдя,че е само един.

Shocked

П.С. Не е лошо да се създаде традиция ежегодно да се прави събиране -панаир на търсачи и производители ,да се излага техника и на място да се види всичко накуп,па тогава нека да раздават подаръци.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



към администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите EmptyСря Сеп 22, 2010 12:45 pm

imperio написа:
Golden Mask написа:

Аз също носех новия модел Golden Mask 1+ на 18kHz, в момента тази машина е при колегата Stater, преди това беше при Емо (Aemilivs). Ако някой проявява желание да види как работи, мога да му я пратя т.е. да помоля Stater да му я прати, само че човека който евентуално ще я тества трябва да не е от призраците във форума или казано по-точно да се знае кой е и от къде е !
Целта е машината да обиколи максимален брой колеги.

Прати я да я видя. Но само ако е окомплектована със стандартна сонда.
Със стандартната е 10,5''.
Тия дни детектора ще пътува към колегата sony147, нека постои при него десетина дена, след това се разбери с него как ще ти я прати .
Върнете се в началото Go down
 
към администраторите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: