Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
нишани GOLD mask голден Coil пират Simplex VANQUISH miladinka deus Spectrum wave nokta Fisher TEKNETICS Minelab врътка маск lorenz nexus tesoro грунда 5000 prodavam kupuvam Майнлаб
 

 към администраторите

Go down 
+36
SAGITTARIUS
zaki83
djotoriij
N@SKO
4орта
charon
outsider
apti
Ancient Hunter
pavlinbass
comander
zanvan
ivangrozni
pechkata
ТОЦИ 63
slavitoooo
Джони
FILIP2
hfy
dpinko
ztec
imperio
Golden Mask
branib
aiko
laki
sony147
Petronii
makedonski
NERON
magnetron!
sitalk
топи
Kiril62
adminn
kelt
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 11:34 am

Абе печка, ще ме умориш от смях бе наборе. Да беше оставил английския текст, че с тия преводи ме заболя корема да се смея:
Цитат :
MPS, дълбока венозна тромбоза и SETA технология осигурява за вас най-технологично напреднали детектор все още, което прави малко трудно да се чуе по-ясно Нъгетс.
Баси, тоя детектор ставал и за медицинска апаратура, вярно правят чудеса Minaleb.
Цитат :
В допълнение на Общи и Deep търсене са: Hi-Минерални, Кръпката, Hi-кошчето и Прицелно.
Най много ме кефят програмите „Кръпката” и Hi-Кошчето” bounce
Цитат :
Лека литиево-йонна батерия с вграден високоговорител
Е, това ще да е нова технология Shocked
Като превеждаш с online translator, поне си направи труда да прочетеш какво смешки излизат и ги пооправи малко. Ако не, по добре остави оригиналния текст.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 2:57 pm

Админ сериозно-що пернахте номизматиката и артефактите и при положение че не ни давате да говорим много и за металодетектори-вьпроса ми е ЗА КАКВО ЩЕ СИ ГОВОРИМ И КОМЕНТИРАМЕ ТУКА. Просто тектовете от сорта -КОЛКО СТРУВА в номизматиката ги триеш и няма да има проблеми.
КОЛЕГИ струва ми се ,че настьпва един масов СТРАХ да се коментират много неща,нормално ли е това и имали натиск от някьде.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 3:29 pm

laki написа:
Админ сериозно-що пернахте номизматиката и артефактите и при положение че не ни давате да говорим много и за металодетектори-вьпроса ми е ЗА КАКВО ЩЕ СИ ГОВОРИМ И КОМЕНТИРАМЕ ТУКА. Просто тектовете от сорта -КОЛКО СТРУВА в номизматиката ги триеш и няма да има проблеми.
КОЛЕГИ струва ми се ,че настьпва един масов СТРАХ да се коментират много неща,нормално ли е това и имали натиск от някьде.
Не знам колега и аз това се питам,тези две секции във форума бяха много полезни,доста неща научих в тях,за което благодаря на колегите,които са ми помогнали,а сега без тях какво ни остана?


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 3:56 pm

Редакция. ........


Последната промяна е направена от ТОЦИ 63 на Сря Ное 24, 2010 11:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 6:25 pm

С риск да изръся някоя простотия обаче според мен GP хваща по
дълбоко в земята от колкото във въздуха.За това спомага минерализацията.Ето защо на чиста почва някои IB ги бият.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 6:32 pm

N@SKO написа:
С риск да изръся някоя простотия обаче според мен GP хваща по
дълбоко в земята от колкото във въздуха.За това спомага минерализацията.Ето защо на чиста почва някои IB ги бият.
И как ги бият ? На карти, на табла ?
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 6:46 pm

По дълбочина ги бият!! Smile
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 6:53 pm

Интересно...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 8:57 pm

4орта написа:
Абе печка, ще ме умориш от смях бе наборе. Да беше оставил английския текст, че с тия преводи ме заболя корема да се смея:
Цитат :
MPS, дълбока венозна тромбоза и SETA технология осигурява за вас най-технологично напреднали детектор все още, което прави малко трудно да се чуе по-ясно Нъгетс.
Баси, тоя детектор ставал и за медицинска апаратура, вярно правят чудеса Minaleb.
Цитат :
В допълнение на Общи и Deep търсене са: Hi-Минерални, Кръпката, Hi-кошчето и Прицелно.
Най много ме кефят програмите „Кръпката” и Hi-Кошчето” bounce
Цитат :
Лека литиево-йонна батерия с вграден високоговорител
Е, това ще да е нова технология Shocked
Като превеждаш с online translator, поне си направи труда да прочетеш какво смешки излизат и ги пооправи малко. Ако не, по добре остави оригиналния текст.
Да колега имаш право и аз се смея на преводача на гугъл ама нали Арти не може да разбере та затова...Та има и малко истина за медицинския термин - та нали хора с плейсмеркери не бива да доближават пулс-индуктивни апарати...
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 9:01 pm

Изтрито


Последната промяна е направена от ТОЦИ 63 на Сря Ное 24, 2010 10:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 9:07 pm

ТОЦИ 63 написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Пейс, пейс - не ПЛЕЙС меркери ( Пейсмейкър). Пак ли чичо Гугъл те излъга. Very Happy Cool
Е не знам точно как се пише тази дума никога не съм я писал(ти нали знаеш-това е по важно) - и чичо Гугъл не лъже...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 9:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ckPKAyX6c10&feature=player_embedded#! Вижте как работят GP-тата
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПет Окт 29, 2010 10:03 pm

Сега като изгледах този клип вече си мисля,че с Мускетара само си губя
времето стена
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyСъб Окт 30, 2010 5:20 am

N@SKO написа:
Сега като изгледах този клип вече си мисля,че с Мускетара само си губя
времето стена
Laughing
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyСря Ное 24, 2010 11:23 pm

[quote="Kiril62"]
adminn написа:
ОК оставям умишлено тази тема тук, защото много колеги се питат защи се трият теми от време на време.
само не можах да разбера моита тема за пръстена защо я изтрихте Question
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:24 am

,


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 5:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyЧет Ное 25, 2010 9:04 am

[quote="zaki83"]
Kiril62 написа:
adminn написа:
ОК оставям умишлено тази тема тук, защото много колеги се питат защи се трият теми от време на време.
само не можах да разбера моита тема за пръстена защо я изтрихте Question
Защото колега,тук вече ще коментираме само вкаменени миди и охлювчета Very Happy Cool и тук таме някой рапан,ако извадиш голд (то туй рапана си голяма находка Exclamation )


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyЧет Ное 25, 2010 11:00 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 5:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyЧет Ное 25, 2010 11:35 am

Колеги,искам да вмъкна едно уточнение във връзка със търкането на теми и коментари.Първо тук админите са няколко и всеки преценява какво да търка и да маха.Специално аз се въздържам от търкане на коментари освен ако няма нецензурни писания и караници.Виждате че темата за нумизматика е прехвърлена на другия форум.Искам да ви призова да се въздържате от качването на снимки на антични предмети,понеже във медийното простраснство се тиражират приказки че едва ли не ние сме най голямите престъпници.Форума е за металдетектори и други неща,така че поне малко от малко се придържайте към заглавните теми.Няма смисъл да даваме храна на журналистите и другите хора от институциите които ни четат форума само като гости.Нека докажем и да разберат един път завинаги че искаме да има разграничаване,който ходи по археологически обекти и нарушава закона да си носи последствията ,ние просто искаме да използваме металдетектинга като хоби.Неможе във цяла Европа и в други страни да има клубове по металдетектинг ,а тук някой хора да си завират главата във пясъка като щрауси и да се правят че това нещо е забранено.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 12:08 pm

какав е тоа номер де ми се показва кат тарса форума у гугала
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 12:18 pm

На Кирил62 админа телефона.


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyНед Дек 12, 2010 2:04 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyПон Дек 13, 2010 11:34 am

администраторите не са виновни , че тия идиоти са на власт и търсят и най-малкия повод да забранят форума и федерацията
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyНед Яну 30, 2011 5:46 pm



Какава е тая нова гупост , че обикновенния потребител не може да задава въпроси в секцията ВиП купува-продава , а трябва да е член на специална група , какво е това деление . Как аз да задам въпрос ,като се интересувам за дадена обява , а още по-тъпото е , че обява аз която съм пуснал , сега не мога да корегирам . Не знам как я мислите , но това не е в интерес на самите пуснали теми , защото хора ,които се интересуват не могат да коментират.
Всъщност самия раздел е една недомислица , за едно и също нещо двойни теми , ако искате да си търгувате нещо , между вас си ,по-добре го скрийте да не се гледа ,след като не може всички да участват.

scratch
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




към администраторите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 4 EmptyВто Фев 01, 2011 9:55 am

Аз мисля че е добре така ако някой иска да купува или нещо от сорта има лични съобщения, мейли, телефони и др. ...
Върнете се в началото Go down
 
към администраторите
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: