Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Minelab нишани Spectrum kupuvam TEKNETICS lorenz пират врътка маск nexus Coil голден deus VANQUISH tesoro Fisher GOLD грунда 5000 Simplex mask nokta miladinka prodavam Майнлаб
 

 направи си сам пособия за промиване на речно злато

Go down 
+20
poison
aleksandar makedoncki
adminn
goldhunter
DTELHO
aspay
zempar
doiran
gergovia
tomi
багер4е
brutus
Virosss
leo 1
saiganica
alpay_es
german
joro_76
Kiril62
bigcat
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyВто Май 10, 2011 9:54 am

Колега joro, погледни във Ebay, даже се порови и по тука някой беше дал и линк, и цените бяха доволни като включвам и доставката Wink
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyСря Май 11, 2011 10:30 pm

колега гледах ги тук 52 лева бяха но немога да отделя толкова,затова търся някоя ползвана по евтинко .
Върнете се в началото Go down
CLASSICA
Новобранец
Новобранец




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyЧет Мар 01, 2012 1:17 am

http://prikachi.com/images/569/4466569F.jpg

http://prikachi.com/images/574/4466574b.jpg

http://prikachi.com/images/576/4466576a.jpg

Здр.на всички.Това спретнах сега зимата,за съжаление от сняг не мога още да изляза да го пробвам.Като начинаещ,ще се радвам на съвети относно конструкцията на коритото.Прагчетата са 2 см високи и 3 широки.Разтоянието между тях е 20см.Коритото е дълго 150см,широко30.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyПет Мар 02, 2012 9:06 am

Браво колега - наистина си се постарал.
Пожелания за много успехи и пиша как е с новия улей.
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyЧет Мар 08, 2012 1:22 am

браво колега много успехи и от мен ,и аз правя в момента но е много по късо от твоето 56 см е и е широко 30 см ако може някой по запознат да изкаже мнение за тези размери ще съм благодарен
Върнете се в началото Go down
CLASSICA
Новобранец
Новобранец




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyЧет Мар 08, 2012 9:42 am

Моето е прекалено дълго,а твоето е прекалено късо.Чета тука някъде около 80-100мм ги правят и ширината 32,за да се събира пластмасова касетка отгоре са сеене на материала.
Върнете се в началото Go down
joroaik
Новобранец
Новобранец




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyПет Мар 09, 2012 12:15 am

направих го толкова да мога да го нося в мешката иначе старото ми е около 40 см дълго и си хваща доволно но ми се вида късо и направих ново тия дни ще го пробвам cheers cheers Wink
Върнете се в началото Go down
tsole
Легионер
Легионер




направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: направи си сам пособия за промиване на речно злато   направи си сам пособия за промиване на речно злато - Page 5 EmptyПон Юли 16, 2012 9:24 pm

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.505778582771422.134570.100000178533384&type=3
ето я мойта джаджа
Върнете се в началото Go down
 
направи си сам пособия за промиване на речно злато
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Интересно видео за ситене на речно злато
» Речно самородно злато
» Уреди за промиване на злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: