Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka голден грунда 5000 prodavam Fisher пират VANQUISH lorenz nexus mask TEKNETICS deus Coil Simplex Minelab wave kupuvam Spectrum nokta tesoro нишани Майнлаб врътка GOLD маск
 

 Golden Mask 1+

Go down 
+29
www
VIKING
vanhalen
yaponetsa
kopa4
denarr
foxcon
tepes
pld-monetarka
pet1r90
vaskonti
pinos
FILIP2
slavitoooo
pechkata
sony147
hfy
AAAlexey
Gordian
ivan113
kalbocherc
djotoriij
pavlinbass
Aemilivs
Avrelian
nasko75
naikon42
stater
Golden Mask
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Gordian
Новобранец
Новобранец
Gordian



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юни 03, 2010 8:12 am

Значи ако те разбирам правилно,трябват две машинки .
Една за силна и една за слаба почва.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юни 03, 2010 9:05 am

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gordian
Новобранец
Новобранец
Gordian



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юни 03, 2010 6:32 pm

Така ще да е като се замисля,лошото е че ще трябват парички в началото,дори и за една Smile
Харесал съм си GM3+PB ,мисля тя е правилната машина която ще ми свърши чудесна работа. Но съм сиромах така да се каже,иначе съм сигурен че ако е имам ще я избия за нула време.
Пред вид това което знам за някой местенца неспохождани от други.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юни 03, 2010 6:45 pm

Gordian написа:
Така ще да е като се замисля,лошото е че ще трябват парички в началото,дори и за една Smile
Харесал съм си GM3+PB ,мисля тя е правилната машина която ще ми свърши чудесна работа. Но съм сиромах така да се каже,иначе съм сигурен че ако е имам ще я избия за нула време.
Пред вид това което знам за някой местенца неспохождани от други.
Явно си карък
Върнете се в началото Go down
Gordian
Новобранец
Новобранец
Gordian



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юни 03, 2010 10:27 pm

Не и карък,поради факта че причините са здравословни.
Сполетяло нещастие би било по подходящо ,но разбира се както ти така и другите сами си предценявате кое как да наречете.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПет Юни 04, 2010 5:41 am

Gordian написа:
Не и карък,поради факта че причините са здравословни.
Сполетяло нещастие би било по подходящо ,но разбира се както ти така и другите сами си предценявате кое как да наречете.
Не си го слагай, това се отнася и зa мен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
AAAlexey
Новобранец
Новобранец




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: GM1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юли 08, 2010 9:04 pm

С нетерпением жду презентацию нового продукта.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 12:20 pm

///GM1+18kHz_vs_GoldMaxxxPower/// Браво на Владо!!!Както се вижда GM1+18kHz по нищо не отстъпва на XP-то,даже маската хвана по добре монетата в земята...сигнала на XP-то нее толкова категоричен както при Golden Mask super21
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 12:07 am

Има ли вече обявена цена?
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 10:58 am

Добра машина определено ми хареса и е много лека.Завидни резултати за машина без ръчен баланс.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 12:19 pm

ХРто е развалено
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 12:24 pm

Говоря за тестовата машинка,която Владо е пуснал да обикаля и в момента е при мен.Клипа даже не съм и си правил труда да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 12:09 am

http://vimeo.com/16200368 Маската проговори на френски Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 9:17 am

Golden Mask написа:
http://vimeo.com/16200368 Маската проговори на френски Smile
Наистина говори на френски особенно между римските пирони... :yes:
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 6:40 pm

Golden Mask написа:
http://vimeo.com/16200368 Маската проговори на френски Smile


Е няма как да не похваля клипа , е няма как да не похваля фирмата "Golden Mask " !!!!!

Едно време ви казах - идват години в които в света на металдетектинга ще се говори на Френски , но не допусках , че ще се говори на френски чрез детекторите Golden Mask !

Колкото и да си приказваме тука това е един грандиозен успех на Българска фирма производител на метал детектори !!!!!!!!

super21 мастика
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 7:29 pm

Здравейте днес тествах оборотната Голден маск 1+ на силно замърсено(бившо сметище на града) - справи се много добре фиксира сигналите с лекота...Нивата в момента се ореше и на отворена бразда работи без смущения(по старите колеги знаят за какво говоря) - за два часа извадих 12 ценни цвята , 5/6 не ценни и 3/4 черни катарамби...Престои тест на уродено паралел със Голден маск 3+pbox...
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 8:28 pm

само притежатели на модели на голден маск ли може да тестват 1+
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyНед Ное 07, 2010 9:14 am

печка машинката още ли е при теб и после кои е наред и как може аз да я пробвам
Върнете се в началото Go down
pinos
Новобранец
Новобранец




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyСъб Фев 05, 2011 9:52 pm

мисля да си взема но още се чудиа
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 7:36 pm

взех на баща ми ГМ1+ и в стаята на село пироните на дюшемето не ги чува. направо се изкефих
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyНед Апр 03, 2011 9:00 pm

vaskonti написа:
взех на баща ми ГМ1+ и в стаята на село пироните на дюшемето не ги чува. направо се изкефих

ще видиш в нивата да ли няма да ги чува Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyСря Май 18, 2011 6:55 pm

pavlinbass написа:
///GM1+18kHz_vs_GoldMaxxxPower/// Браво на Владо!!!Както се вижда GM1+18kHz по нищо не отстъпва на XP-то,даже маската хвана по добре монетата в земята...сигнала на XP-то нее толкова категоричен както при Golden Mask super21

Това ХР е на доктора / име няма да кажа,който го познава ще се сети / от Пловдив, имаше някакъв проблем по него и го продаде.
Маската на Владо е добра,но по никакъв показател не може да се съревновава със ХР-то.

А и въпреки че GM1 е 18kHz, не е толкова бързa, kato XP Power че да хваща цветните сигнали които са близо до желязо.
Владо да пусне такъв клип да видим дали го може това GM1 ?


Последната промяна е направена от pld-monetarka на Сря Май 18, 2011 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyСря Май 18, 2011 7:00 pm

vaskonti написа:
взех на баща ми ГМ1+ и в стаята на село пироните на дюшемето не ги чува. направо се изкефих

Значи не чува и цветното до тях
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyСря Май 18, 2011 11:01 pm

Ела на събора и си носи детектора за паралелен тест, стига сте ме занимавали с клипове, това да покажа, онова да покажа .....!
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Golden Mask 1+ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 1+   Golden Mask 1+ - Page 2 EmptyЧет Май 19, 2011 12:51 am

Golden Mask написа:
Ела на събора и си носи детектора за паралелен тест, стига сте ме занимавали с клипове, това да покажа, онова да покажа .....!

ОК, ще се опитам да дойда и да го видя със очите си.
Между другото да нося ли и ГМ 1, или ти ще носиш твоя?
Питам защото колегата ми я има и сме са сбъркали да ги тестваме двата апарата, та много добре знам възможностите на GM 18 khz
Върнете се в началото Go down
 
Golden Mask 1+
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» снимка
» golden mask 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: