Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil маск deus TEKNETICS lorenz VANQUISH kupuvam miladinka Simplex tesoro prodavam mask голден врътка wave 5000 nokta Майнлаб Minelab пират Fisher nexus Spectrum GOLD нишани грунда
 

 изкупна цена на самородно злато

Go down 
+14
Plamen11
muhlio21
ivaylo7
bobi13
bob4ee
BORIATA
brutus
comander
Virosss
gergovia
deultum
zempar
makedonski
miroslavmladenov
18 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyПет Юни 18, 2010 5:37 pm

Здравеите?Смятам за изключително важна темата за изкупуването на събраното самородно злато,споделяне на наи добри купувачи и предлагани от тях цени.Тъи като нямам реално продадено от мен самородно злато,си направих труда да го сметна по борсови цени и равносметката е 58 лева за грам самородно(слагам го средно 22 карата)злато.Като махна печалбата,която златарите си прихващат при изкупуване на 14 каратово злато,за което в момента дават 33-34 лева,то 52-53 лева би била една добра за нашия пазар изкупна цена.Моля които е продавал самородно злато,да сподели цени,идеята ми е да се избегнат спекулации и да се поддържат възможно наи-висока изкупна цена!
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 9:15 pm

Темата която си отворил ще бъде полезна за всички златотърсачи.И аз се интересувам от това как варират цените на самородното злато и ще се надявам да се включат повече колеги,защото в последно време цените на златото като цяло са се повишили съобщиха по телевизята.Ще се поинтересувам за това каква е цената на самородното злато определена до момента и ще пиша.Успех на всички колеги. cheers
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 9:49 pm

miroslavmladenov написа:
Здравеите?Смятам за изключително важна темата за изкупуването на събраното самородно злато,споделяне на наи добри купувачи и предлагани от тях цени.Тъи като нямам реално продадено от мен самородно злато,си направих труда да го сметна по борсови цени и равносметката е 58 лева за грам самородно(слагам го средно 22 карата)злато.Като махна печалбата,която златарите си прихващат при изкупуване на 14 каратово злато,за което в момента дават 33-34 лева,то 52-53 лева би била една добра за нашия пазар изкупна цена.Моля които е продавал самородно злато,да сподели цени,идеята ми е да се избегнат спекулации и да се поддържат възможно наи-висока изкупна цена!
добра цена предлагаш да искаме колега ама кой ще я даде , аз съм вадил самородно и съм продавал
ако вземеш 30лв на грам радвай се да не казвам че е невъзможно
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 10:21 pm

Според мен лично,колега земпер тази цена е много ниска и дали въобще си заслужава човек да прехвърли кубици пясък за да даде това което е искарал за тези 30 лв. на грам.Не вярвам да има такъв златотърсач,които да се съгласи.Преди години може и да е била деиствително такава цената на самородното злато.Та то 14 каратовото е толкова.Ето прочети да видиш.http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=288480 Това са цените на азиатските пазари.http://www.moitepari.bg/Spravochnik/art/Advices/zlatoto-vse-poveche-p~930f7f4fe5b543daac1e4164cccd6047/
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 10:24 pm

Ето и за раиона в Ботевград. http://botevgrad.com/news/593/Cenata-na-gram-zlato-stigna-do-40-lv/
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 10:30 pm

съгласен съм колега че 30лв е ниска цена но реалноста е такава
никой няма да ти го купи на по-вече без сертификати за чистота и окаратяване а всички тия бирократщини струват пари и сигурно пак там ще дойде
както казах и в темата " има ли златотърсачи тук" богат финансово едва ли ще станеш , но по-богат духовно да
преживяването си струва
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 10:34 pm

виж датата на статията , в петък борсата затвори при 1257 евро за трой унция
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyСъб Юни 19, 2010 11:35 pm

Колеги истината за продажбата на самородно злато е следната,1 грам самородно се смята за 20 карата средно което прави около 1,4 грама 14 карата и се гледа по колко златарите купуват материяла на 14 карата.И на мен ми се струва малко но е така,и златарите искат да печелят,ако е до борсова цена ще си го купуват от борсата.При претопяването речното злато дава фиря,добре изчистено на 10 грама фирясва над половин грам.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 9:06 pm

горе-долу и аз това исках да кажа
през 88 година продадохме добитото изчистено и стопено злато за 24лв ако не се лъжа
и то на черно с 1000 увещания и 2ма гаранти
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 9:19 pm

колеги следя темите за златата в реките и се питам има ли вероятност покрай такава златоносна река да има парченца злато и покрай брега на реката , дайте мнение
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 9:25 pm

чак парченца не но за да има злато в реката тя пресича златна жила с времето го освобождава от скалата която в по-вечето случаи е кварцова и го носи по течението като се отаява в по-тихите места
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 9:29 pm

за да намериш жилата която пресича златоносната река си трябва много опит и знания с което не мога да ти помогна , ако имах тези знания бих помогнал на себе си
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 9:29 pm

deultum написа:
колеги следя темите за златата в реките и се питам има ли вероятност покрай такава златоносна река да има парченца злато и покрай брега на реката , дайте мнение
Ако питаш за парченца които да ги намираш с металотърсач,вероятност винаги има но поне аз не съм виждал а и не съм чувал някой да е намирал.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyНед Юни 20, 2010 10:29 pm

да точно това имам в предвид , не че съм тръгнал да търся просто ми стана интересно щом има в реката защо да няма и покрай нея


Последната промяна е направена от deultum на Вто Май 17, 2011 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gergovia
Новобранец
Новобранец




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyПон Юни 21, 2010 7:11 pm

ето и цена за тройунция http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/9340/.1 трой унция-31,1035 грама. самородното злато е около 22 карата.1250 долара x 1.58=1975/31.1035=63.497/24=2.645 x 22=58.2Лева za 22 каратово самородно.това е борсовата цена към момента.според мен реална продажна цена за грам е около 50-53Лева.
Върнете се в началото Go down
gergovia
Новобранец
Новобранец




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyПон Юни 21, 2010 7:23 pm

който иска да продава -http://www.topobiavi.com/%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0-33%D0%BB%D0%B2/14%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0--%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%BE--%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-48%D0%BB%D0%B2--adno431950.html
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyПон Юни 21, 2010 8:38 pm

gergovia написа:
ето и цена за тройунция http://www.economynews.bg/index/viewarticle/nid/9340/.1 трой унция-31,1035 грама. самородното злато е около 22 карата.1250 долара x 1.58=1975/31.1035=63.497/24=2.645 x 22=58.2Лева za 22 каратово самородно.това е борсовата цена към момента.според мен реална продажна цена за грам е около 50-53Лева.
Ако има някой дето дава такава цена казвай,ще е полезно.
Върнете се в началото Go down
Virosss
Легионер
Легионер
Virosss



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyВто Юни 22, 2010 2:31 am

Днес точно преглеждах как върви купуването на златото и най-добрата цена която видях е на един вестник Smile уви ми се строи адски малко - 30 лв. на грам.... тъй, че като гледам това освен хоби, едва ли има почва да е нещо като професия Smile
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyВто Юни 22, 2010 8:23 pm

правиш го на калъпи и някаде в евросъюза,няма смисал да се правят селяните тарикати.
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyЧет Юни 24, 2010 9:41 pm

И аз съм съгласен с теб колега ама нали знаеш че трябва да имаш връзки за навън.
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyЧет Юли 08, 2010 10:13 pm

другари тези дни златото пада с 5 лв. предлагам да се саберем и направим една подписка. ами неможе така,ние за какво работим.нека отговорните другари да насро4ат конгрес.
Върнете се в началото Go down
BORIATA
Новобранец
Новобранец




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: 46/47 лв е вав момента    - изкупна цена на самородно злато EmptyПон Авг 16, 2010 10:06 pm

makedonski написа:
И аз съм съгласен с теб колега ама нали знаеш че трябва да имаш връзки за навън.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyВто Авг 17, 2010 9:04 am

BORIATA написа:
46/47 лв е вав момента

тази цена не е ли цена за грам преработено злато 14карата? , когато ние продаваме ни дават точно половината от тази сума Sad
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyВто Авг 17, 2010 10:54 am

Tavex-pi6i v google.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



 - изкупна цена на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато    - изкупна цена на самородно злато EmptyВто Авг 17, 2010 11:15 am

zempar написа:

ако вземеш 30лв на грам радвай се да не казвам че е невъзможно
не съм казал но пак повтарям
Върнете се в началото Go down
 
изкупна цена на самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Снимки на самородно злато.
» Самородно злато от жилата в България
» Речно самородно злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: