Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum mask врътка wave голден nexus Fisher маск 5000 Minelab нишани deus пират TEKNETICS VANQUISH грунда nokta lorenz Майнлаб prodavam Simplex miladinka GOLD tesoro Coil kupuvam
 

 изкупна цена на самородно злато

Go down 
+14
Plamen11
muhlio21
ivaylo7
bobi13
bob4ee
BORIATA
brutus
comander
Virosss
gergovia
deultum
zempar
makedonski
miroslavmladenov
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
brutus
Легионер
Легионер




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 12:27 am

na 40 re4no ne ograni4eno.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 8:52 am

къде в Тавекс ли , видя ли че там пише че не купуват злато на прах
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 10:53 am

Темата за топенето ве4е я разгледахме.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 11:04 am

стопи го продай го скенирай бележката и я качи тук тогава ще ти повярвам
като ти вземат за окаратяване , за това , за онова , тия 40лв на грам дето ги пишат ще ти се видят космическа величина , дали ще вземеш и 25лв
говоря от опит , верно беше отдавна , но схемата е същата
покажи документ че си продал речно злато на 40лв грама и имаш моите адмирации
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 12:24 pm

Окаратяването е 15лв.независимо от грамажа.И не държа никой да ми вярва.А за тези които ми вярват,окаратяваите в посо4ена от купова4а лаборатория и ако не ви харесат резултатите си намерете друг купова4.Не окаратяваите предварително с цел бъдеща продажба защото ще ви поискат нова проба.Не стопено ре4но злато не се окаратява,ако не можете сами да го стопите,отидете до познат зъботехник.Успех на вярващите.
Върнете се в началото Go down
BORIATA
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: цената е за самородно злато 21/22/23 карата за един грам   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 8:46 pm

PHOENIX написа:
BORIATA написа:
46/47 лв е вав момента

тази цена не е ли цена за грам преработено злато 14карата? , когато ние продаваме ни дават точно половината от тази сума Sad
Върнете се в началото Go down
BORIATA
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: аз мога да го взимам 46лв грам стига да е изчистено добре   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Авг 18, 2010 8:52 pm

zempar написа:
стопи го продай го скенирай бележката и я качи тук тогава ще ти повярвам
като ти вземат за окаратяване , за това , за онова , тия 40лв на грам дето ги пишат ще ти се видят космическа величина , дали ще вземеш и 25лв
говоря от опит , верно беше отдавна , но схемата е същата
покажи документ че си продал речно злато на 40лв грама и имаш моите адмирации
Върнете се в началото Go down
BORIATA
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: това е цена за bg на тази цена го изкопувам аз.   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 9:55 am

BORIATA написа:
makedonski написа:
И аз съм съгласен с теб колега ама нали знаеш че трябва да имаш връзки за навън.
Върнете се в началото Go down
bob4ee
Новобранец
Новобранец
bob4ee



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 3:01 pm

brutus написа:
Окаратяването е 15лв.независимо от грамажа.И не държа никой да ми вярва.А за тези които ми вярват,окаратяваите в посо4ена от купова4а лаборатория и ако не ви харесат резултатите си намерете друг купова4.Не окаратяваите предварително с цел бъдеща продажба защото ще ви поискат нова проба.Не стопено ре4но злато не се окаратява,ако не можете сами да го стопите,отидете до познат зъботехник.Успех на вярващите.
Idea пропуснала съм момента със зъботехникаSmileкак мойе той да ми помогне с топенето? cheers
благодаря предварителноSmile
Върнете се в началото Go down
brutus
Легионер
Легионер




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 4:51 pm

Ами те именно с това се занимават.Изготвят калъпи за зъбни коронки и след това ги отливат.Между другото някои с които сам си имал работа никога не бяха топили злато,но технологията я знаят и имат цялото необходимо оборудване.Запознаи се с някои и като отидеш в лабораторията ще нау4иш много интересни неща.Като оборудване и принцип на работа. Ами успех.
Върнете се в началото Go down
bob4ee
Новобранец
Новобранец
bob4ee



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСъб Авг 28, 2010 8:34 pm

brutus написа:
Ами те именно с това се занимават.Изготвят калъпи за зъбни коронки и след това ги отливат.Между другото някои с които сам си имал работа никога не бяха топили злато,но технологията я знаят и имат цялото необходимо оборудване.Запознаи се с някои и като отидеш в лабораторията ще нау4иш много интересни неща.Като оборудване и принцип на работа. Ами успех.
много близка моя приятелка е зъботехникSmile ще я разпитамSmile
и на Вас успехSmile
Върнете се в началото Go down
bobi13
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 11:41 am

Здравейте и от мен прочетох доста от форума и ми стана интересно че трудно намирате къде да продадете златото си. Аз мога да купя каквото и да е злато от 8 до 23 карата като не ми трябва анализ и не ми прече дали е на люспи или е стопено. В момента мога да предложа 30 лв на грам приравнено в 14 карата.

Поздрави на всички. Laughing
Върнете се в началото Go down
ivaylo7
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyВто Сеп 14, 2010 1:32 pm

Здравейте,ако някой има самородно злато на драго сърце бих му купил два грама по 50 лв.
Мислех ,че никой не продава а отдавна търся да си намеря такова за профилакични цели,ще бъда много благодарен на някой ако има да ми продаде.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Сеп 15, 2010 8:32 pm

ivaylo7 написа:
Здравейте,ако някой има самородно злато на драго сърце бих му купил два грама по 50 лв.
Мислех ,че никой не продава а отдавна търся да си намеря такова за профилакични цели,ще бъда много благодарен на някой ако има да ми продаде.
Здравей,форума предлага достатачно информация за да се научиш и да си извадиш два грама злато но ако предпочиташ да си купиш свържи се с мен и дай нкординати аз ще ти продам 2 грама.
Върнете се в началото Go down
ivaylo7
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyЧет Сеп 16, 2010 2:46 pm

Здравей опитах се да ти пиша лично съобщение,но се изисква някакъв лимит.телефона мие 0886454599,клипни ми само или ми пиши на маил ivaylo7@hotmail.com за да се свържем.Благодаря ,че откликна на пиатнето
Върнете се в началото Go down
muhlio21
Новобранец
Новобранец
muhlio21



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСъб Яну 26, 2013 2:09 pm

учудване колеги.... какви са тези цени бе? това за 12-14 карата ли говорите или за самородно?
ако получа разрешение ще постна сайт в който цената в момента е ниска, но все пак е 60 лв за грам....... Злато
Върнете се в началото Go down
Plamen11
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: цена   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyПет Май 10, 2013 10:42 pm

До колкото съм чувал на карат по 3лв. До колко е истина не мога да твърдя.
Върнете се в началото Go down
grokika
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyВто Юни 04, 2013 8:02 pm

Имайте в предвид и нещо че добиването на злато от различни райони може да ви изиграе шега при продажбата ! Има самородно злато което е 8 карата Smile Ако искате добра цена и имате злато което е на люспи ( не е претопено ) мога и аз да купя на цена над борсовата !
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyСря Юни 05, 2013 10:29 pm

-Става интересно ,гилдията на прекупвачите май се включва в играта -Но по принцип в момента найстина цената на златото е надолу-Некой брокер сигурно би ви казал-Задръжте.......................................... Smile
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 9:11 am

stan960 написа:
-Става интересно ,гилдията на прекупвачите май се включва в играта -Но по принцип в момента найстина цената на златото е надолу-Некой брокер сигурно би ви казал-Задръжте.......................................... Smile

То това остава и тук да са набутат тия кърлежи.
Върнете се в началото Go down
grokika
Новобранец
Новобранец




изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 10:23 am

buntar.1971 написа:
stan960 написа:
-Става интересно ,гилдията на прекупвачите май се включва в играта -Но по принцип в момента найстина цената на златото е надолу-Некой брокер сигурно би ви казал-Задръжте.......................................... Smile

То това остава и тук да са набутат тия кърлежи.

Трябва ми малко за лични цели ! Както казах бих го платил на цена над борсовата ! И се почнаха едни обиди , едни обвинения ! После ходете при ония хитреци който ви го визмат на 30 лева и нека аз съм кърлежа jocolor
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 10:31 am

grokika написа:
buntar.1971 написа:
stan960 написа:
-Става интересно ,гилдията на прекупвачите май се включва в играта -Но по принцип в момента найстина цената на златото е надолу-Некой брокер сигурно би ви казал-Задръжте.......................................... Smile

То това остава и тук да са набутат тия кърлежи.

Трябва ми малко за лични цели ! Както казах бих го платил на цена над борсовата ! И се почнаха едни обиди , едни обвинения ! После ходете при ония хитреци който ви го визмат на 30 лева и нека аз съм кърлежа jocolor

Колега не визирам теб,за теб разбрах,че ти трябва малко за лични цели!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



изкупна цена на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: изкупна цена на самородно злато   изкупна цена на самородно злато - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 4:03 pm

на днешната дата в България грама на самородното злато е 50-53лв.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
изкупна цена на самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Снимки на самородно злато.
» механизиран добив на самородно злато
» Речно самородно злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: