Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб пират wave GOLD VANQUISH TEKNETICS mask Minelab Fisher 5000 маск kupuvam Coil nexus deus Simplex врътка голден нишани lorenz prodavam Spectrum tesoro nokta miladinka грунда
 

 ГАРЕТ 2500 ГТИ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 1:15 pm

Здравеите колеги!Аз съм нов в този форум и искам да помоля по-опитните колеги да ми разяснят някои неща.Значи ме интересува как точно става ръчния баланс на Гарет 2500 ГТИ и кога се настроѝват сенситива и треша,след баланса или преди него.Благодаря ви предварително за помоща!
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 6:58 pm

най добре хвани някой да ти покаже на място иначе ще ти е трудно иначе добре си се спрял на gti2500 разбереш ли го ще останеш доволен има доста настройки в сравнение с ниския клас апарати Idea
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 9:58 pm

Никоѝ от колегите не е запознат с тази машина,всички са с други модели и не знаят нищо за Гарета.Затова реших да пиша тук и съм сигурен,че има някои компетентен,коѝто може да ме светне.Също така мисля,че има много колеги които работят с тази машина и вече знаят доста неща за нея Wink
Върнете се в началото Go down
agetnm
Новобранец
Новобранец




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 11:26 pm

maho_1 написа:
Никоѝ от колегите не е запознат с тази машина,всички са с други модели и не знаят нищо за Гарета.Затова реших да пиша тук и съм сигурен,че има някои компетентен,коѝто може да ме светне.Също така мисля,че има много колеги които работят с тази машина и вече знаят доста неща за нея Wink

Пич и аз съм нов,в този форум,попитах и събрах мнение за този апарат,има хора които за доволни има хора и които казват,че за тези пари ше се земе по евтин апарат които варши зъщата работа,но незнам дали е истина,аз от скоро работя с него и съм доволен,надявам се и ти да останеш
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 11:51 pm

agetnm написа:
maho_1 написа:
Никоѝ от колегите не е запознат с тази машина,всички са с други модели и не знаят нищо за Гарета.Затова реших да пиша тук и съм сигурен,че има някои компетентен,коѝто може да ме светне.Също така мисля,че има много колеги които работят с тази машина и вече знаят доста неща за нея Wink

Пич и аз съм нов,в този форум,попитах и събрах мнение за този апарат,има хора които за доволни има хора и които казват,че за тези пари ше се земе по евтин апарат които варши зъщата работа,но незнам дали е истина,аз от скоро работя с него и съм доволен,надявам се и ти да останеш
Апарата е много добър наистина няма нищо общо с евтините аз имам и по нисък клас апарат и виждам разликата най вече в дълбочината само малко му куца дискриминацията иначе е перфектен но всичко зависи най вече за какво ще го използваш ако е само за монети вземи си нещо друго ако е за нещо по сериозно в смисъл от 20см нагоре ти си човека
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Юни 21, 2010 11:56 pm

Здравеѝ колега agetnm и аз се надявам да съм направил добър избор с покупката на този Гарет,но изглежда че доста трябва да потренирам,докато му свикна Smile .А и настроѝките ѝ никак не са лесни маѝ scratch понеже сам и нов в бранша ми е малко трудно,затова всеки съвет от по-компетентен за работа с тази машина ще ми бъде от голяма полза Wink .Благодаря на всички,които се отзовават мерси
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:07 am

bulgari написа:
agetnm написа:
maho_1 написа:
Никоѝ от колегите не е запознат с тази машина,всички са с други модели и не знаят нищо за Гарета.Затова реших да пиша тук и съм сигурен,че има някои компетентен,коѝто може да ме светне.Също така мисля,че има много колеги които работят с тази машина и вече знаят доста неща за нея Wink

Пич и аз съм нов,в този форум,попитах и събрах мнение за този апарат,има хора които за доволни има хора и които казват,че за тези пари ше се земе по евтин апарат които варши зъщата работа,но незнам дали е истина,аз от скоро работя с него и съм доволен,надявам се и ти да останеш
Апарата е много добър наистина няма нищо общо с евтините аз имам и по нисък клас апарат и виждам разликата най вече в дълбочината само малко му куца дискриминацията иначе е перфектен но всичко зависи най вече за какво ще го използваш ако е само за монети вземи си нещо друго ако е за нещо по сериозно в смисъл от 20см нагоре ти си човека
Колега тези сантиметри за режим всички метали ли е или за дискриминационните режими ли е
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:10 am

само на all metal то другото си е загуби време и се изтърват интересни неща.обади ми се ще те светна
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:14 am

ОК колега,благодаря за подкрепата мерси
Върнете се в началото Go down
agetnm
Новобранец
Новобранец




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:15 am

Значи аз мога да ти кажа някои работи,каквото ми казаха и на мен,работи повече на ал метал,дискриминацията е плитка и пропуска,пускаи я само като имаш хубав сигнал,на мен ми казаха до като свикна да не пипам ръчния баланс,Наи вече ми казаха,че трябва мн търкаляне и ше свикна,за това ти го казвам и на теб!
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:18 am

agetnm написа:
Значи аз мога да ти кажа някои работи,каквото ми казаха и на мен,работи повече на ал метал,дискриминацията е плитка и пропуска,пускаи я само като имаш хубав сигнал,на мен ми казаха до като свикна да не пипам ръчния баланс,Наи вече ми казаха,че трябва мн търкаляне и ше свикна,за това ти го казвам и на теб!
така е Wink
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:19 am

А да те питам и за питите,маѝ имало някакви по-ефективни за замарсените раѝони.Аз ще имам ли нужда от такива или оригиналните две ще са достатачни
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:21 am

БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ Cool
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:25 am

maho_1 написа:
А да те питам и за питите,маѝ имало някакви по-ефективни за замарсените раѝони.Аз ще имам ли нужда от такива или оригиналните две ще са достатачни
като за начало са добре слагай по голямата малката не ти трябва по нататък ако имаш кинти и мерак си вземи едно dd или exelerator за дълбоко и къпи bounce
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 12:33 am

bulgari написа:
maho_1 написа:
А да те питам и за питите,маѝ имало някакви по-ефективни за замарсените раѝони.Аз ще имам ли нужда от такива или оригиналните две ще са достатачни
като за начало са добре слагай по голямата малката не ти трябва по нататък ако имаш кинти и мерак си вземи едно dd или exelerator за дълбоко и къпи bounce
А за по замърсените раѝони не е ли по-добре малката
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 8:48 am

А за по замърсените раѝони не е ли по-добре малката[/quote] малката сонда е добра ама е плитка аз не съм я слагал почти никога
Върнете се в началото Go down
agetnm
Новобранец
Новобранец




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 9:04 pm

А за по замърсените раѝони не е ли по-добре малката[/quote]
Работи повече с голямата,че тя е по дълбока,малката съм я пробвал на място и е доста по плитка,А за замърсените раиони,някои може да даде съвет,че и аз несъм запознат.
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 22, 2010 9:26 pm

agetnm написа:
А за по замърсените раѝони не е ли по-добре малката
Работи повече с голямата,че тя е по дълбока,малката съм я пробвал на място и е доста по плитка,А за замърсените раиони,някои може да даде съвет,че и аз несъм запознат.[/quote] колега би ли дал дани колко дулбоко работи апарата монета 1 лев колко я хваща
Върнете се в началото Go down
agetnm
Новобранец
Новобранец




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyВто Юни 29, 2010 5:20 pm

maho_1 написа:
Здравеите колеги!Аз съм нов в този форум и искам да помоля по-опитните колеги да ми разяснят някои неща.Значи ме интересува как точно става ръчния баланс на Гарет 2500 ГТИ и кога се настроѝват сенситива и треша,след баланса или преди него.Благодаря ви предварително за помоща!
Пич какво стана оправили се с уреда?
Върнете се в началото Go down
maho_1
Легионер
Легионер
maho_1



2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПон Авг 23, 2010 12:14 am

Здравей колега!
За съжаление реших да продам машината!!! Sad
Върнете се в началото Go down
agetnm
Новобранец
Новобранец




2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГАРЕТ 2500 ГТИ   2500 - ГАРЕТ 2500 ГТИ EmptyПет Авг 27, 2010 11:55 pm

maho_1 написа:
Здравей колега!
За съжаление реших да продам машината!!! Sad
Добре си направил,И аз мисля да направя като теб,защото несам доволен,Мн пари,а почти никаква работа
Върнете се в началото Go down
 
ГАРЕТ 2500 ГТИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» гарет гти 2500
» продавам гарет GTI 2500
» Купувам гарет 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: