Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Продавам WHITES SPECTRUM XLT
Пон Фев 19, 2018 9:11 pm by BRABUS
Продавам работещ металдетектор white xlt spectrum Цена. 650лв

Тел:089 759 7796

[url=https://servimg.com/view/19861819/20]

Comments: 0
Keywords
prodavam голден Майнлаб нишани POWER tesoro lorenz wave minelab miladinka kupuvam металотърсач Coil маск GOLD white tejon Spectrum standard продавам nexus грунда mask пират golden врътка
Share | 

Четири тракийски могили са изчезнали

Go down 
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:12 pm

Четири тракийски могили са изчезнали.
Много интересно как така изчезнаха без знанието на местните власти.Все едно че се намираме на Луната.
http://bnt.bg/bg/news/view/35202/chetiri_trakijski_mogili_sa_izcheznali

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:20 pm

кире тва са си техни хора па сега се праят на щури така ли езчезва могила без никои да забележи
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:25 pm

Платен репортаж.
Интересно тия от ТЕМП ползват Бандито.Как е регистриран като няма нито сериен номер? Smile По този начин през археолозите могат да регистрират 100 апарата Бандито 2 на свои "агенти" Wink
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:35 pm

Aemilivs написа:
Платен репортаж.
Интересно тия от ТЕМП ползват Бандито.Как е регистриран като няма нито сериен номер? Smile По този начин през археолозите могат да регистрират 100 апарата Бандито 2 на свои "агенти" Wink
Имат сериен номер Smile малко преди разкопките минаха при мен да сложа номер на двата бандита и на една маска .
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:39 pm

Golden Mask написа:
Aemilivs написа:
Платен репортаж.
Имат сериен номер Smile малко преди разкопките минаха при мен да сложа номер на двата бандита и на една маска .

Деба...умни били.

Последната промяна е направена от Aemilivs на Чет Авг 19, 2010 10:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
don
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:41 pm

Найстина е много интересно,как така са изчезнали-за многознайковците археолози ,иманерите най-вероятно нямат нищо общо,лично съм виждал какво правят тракторите на земеделците,след 3 години оране на една могила с цел сеидба и т .н от нея нямаше и помен.Доколкото видях от репортажа,земята на която е имало могила е обработваема ,но за всичко са виновни иманерите който са въоражени с калашници"металдетектори" и стрелят на воля в нашата история Laughing Laughing Laughing
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 10:52 pm

Как изчезнали как със техника а кой има техника - който владее положението...?!!! снегорин полиция долар
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 11:27 pm

Видях темата и не се стърпях да се включа.Днес пътувах от Бургас за София и видях между петолъчката и Сливен една голяма жълта машина да гребе от една могила и беше вече я преполовила.Бях сънен и не запомних точното място,но беше на не повече от 200 метра в дясно от пътя.Не видях хора около машината,но местни колеги могат да установят на място ситуацията.

Последната промяна е направена от satir на Чет Авг 19, 2010 11:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Чет Авг 19, 2010 11:41 pm

Между другото,работя с GPS и руските топокарти и установявам ,че много повече от ,,четири"могили липсват.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Пет Авг 20, 2010 12:11 am

Не,че защитавам могиладжиите,ама как може да изчезне цяла могила?
Колкото и да е копана от imanqri,не може да бъде заличена.
По-скоро може да бъде заличена от багер и фадрома на археолози.
Това са пак на журналистите фантасмагориите.
Утре ще ида до там да видя за какво става въпрос.
Ама ми го няма цифровия.... Sad
spartak
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Пет Авг 20, 2010 9:42 am

самия КИТ махна и заличи много от тях.Някои пък ги премести на 20-50 метра
sony147
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Пет Авг 20, 2010 9:50 am

Я Диянчето да каже само в Старосел,колко могили изравниха със земята!?!?!Три или четири,че не си спомням!?!

Дошло е време,робите да преброят господарите!
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Пет Авг 20, 2010 8:00 pm

satir написа:
Видях темата и не се стърпях да се включа.Днес пътувах от Бургас за София и видях между петолъчката и Сливен една голяма жълта машина да гребе от една могила и беше вече я преполовила.Бях сънен и не запомних точното място,но беше на не повече от 200 метра в дясно от пътя.Не видях хора около машината,но местни колеги могат да установят на място ситуацията.
място е между селата Тамарино и Челник,мене ме уведомиха веднага.багера е жълто JSB.Но копачите не са местни.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Нед Авг 22, 2010 6:01 pm

comander написа:
satir написа:
място е между селата Тамарино и Челник,мене ме уведомиха веднага.багера е жълто JSB.Но копачите не са местни.

Хехе даммм миналата година около едното село едната могила беше изравнена с повархноста посред бял ден
и колачите бяха щастливи! cheers
Но с течрние на времето все повече ще започнат да изчезват!

BG------------ cheers hunter2
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Нед Авг 22, 2010 6:06 pm

comander написа:
satir написа:

Бургазки в нашия раион от краи време си изчезват могилки особено и аз сам виждал как 6-т човека копат яко и багера до тях им разкрива по малко!тези хора за трепане!заради тяхната алчност сме натова деридже да те е страх да мраднеш заради такивава хора! cheers

BG------------ cheers hunter2
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Нед Авг 22, 2010 6:25 pm

sitalk написа:
Не,че защитавам могиладжиите,ама как може да изчезне цяла могила?
Колкото и да е копана от imanqri,не може да бъде заличена.
По-скоро може да бъде заличена от багер и фадрома на археолози.
Това са пак на журналистите фантасмагориите.
Утре ще ида до там да видя за какво става въпрос.
Ама ми го няма цифровия.... Sad

Каматсуто копае,два 30-тонни мана извозват пръстта и готово.
Чувал съм за такъв случай ,но не съм виждал на живо.
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Нед Авг 22, 2010 7:25 pm

Като знаете,че копаят защо не се обадите да сигнализирате а мишкувате по форумите ?
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Четири тракийски могили са изчезнали   Нед Авг 22, 2010 7:29 pm

Ако става дума за мен,нито знам кой са нито дали е истина ,така че няма как да съобщя на полицията.

Четири тракийски могили са изчезнали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Четири тракийски могили са изчезнали
» Победителят от конкурса за Аз съм номер четири!
» Тракийски съкровища, древни цивилизации и история
» Легенда за Тракийските царе
» Празник на археолога